Skocz do zawartości

Kiros u9


Zmijka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj po godz. 18, kiros zbanowal gracza Sawmk na 7dni. Dziś rano konto bez bana i nowa nazwa Necro! Dusha będziesz się pushował? Tylko na tyle was stać? Co to za burdel? What the fu*k? Za czasów deusxa był burdel ale takich przekrętów nie było!!

 

I w dodatku to multi Dushy!! Piękni jesteście! Ku@wa piękni!

Edytowane przez Robert/Cykliczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiros tłumacz sie bo jak nasmaruje w temacie to zabraknie ci argumentów a do kasacji pojda nie tylko konta które dziwnym sposobem spadły z bana o czasie

ale również konto Necrusia starego wała i pushera Ooooo i słowo sie żekło. Czekamy na odpowiedź wodzu ;-)

Edytowane przez Niucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie i Panowie sam czekam na wyjaśnienia w tej sprawie bo owe konta powinny mieć bana do 2038 roku nałożone przez Nebu , podejrzewam że te konta zostały podpłacone przez Michałka i Gage kto dłużej siedzi w temacie uni 9 ten zna wymienione wcześniej nicki.Konto "Zmijka" to dawny Wujeksamozlo a konto Necro to sawmk Sam już pisałem w tej sprawie do kirosa , a jeśli chodzi o grę multi Niucek to kto zasiada na koncie "Babcia" ? Czekam na wyjaśnienia w tej sprawie pozdrawiam Necro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


multi Niucek to kto zasiada na koncie "Babcia" ? Czekam na wyjaśnienia w tej sprawie pozdrawiam Necro

 

Na koncie babcia gra nikt inny jak moja babcia za wiedzą zgodą i zgłoszeniem faktu dla Kirosa

to tyle odnosnie moich wyjasnien.

 

To teraz ty moj drogi panie może wyjasnisz na czyim grasz obecnie koncie i kto cie skasował żeby sie spushować i stwozyc jeszcze wieksza flote

zanim oddał ci konto ???

 

Teraz kwestia konta Wujkasamozło i sawmk

 

sawmk   multi + push 15.11.2016 12:01:13 11.08.2019 13:01:13 nebu wujeksamozlo multi + push 15.11.2016 12:00:59 11.08.2019 13:00:59 nebu

 

te konta bezapelacyjnie powinny wiesiec na banie do 2038 ale jakims cudem spadły o normalnej porze czyli 11.08.2019

Konto wujka przełąj Zmijka a konto sawmk niejaki Necro i tu robi sie ciekawa sprawa bo o ile konto wujka po zakupie zeszło z urlopu

to konto Sawmk dostało od Kirosa wczoraj bana jesli sie nie myle to o 18:45 na 4 dni a powodem było "Ts" cokolwiek to znaczy a dziś z rana widze ze konto juz

nie ma bana a tylko urlop i zmienioną nazwe na Necro ....Mysle ze Kiros powinienes conieco wyjasnic tą 'dziwną" sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram na Koncie Pontona i to żadna tajemnica a moje konto zostało prawidłowo zezłomowane.

 

Kiros pisał że konto Samwk zostało przez niego przetrzymane gdyż jakiś "klient" miał problem z wysłaniem sms żeby je kupić i zbanował je żeby nikt inny go nie przejął... Trochę dziwna sprawa, ale to są drobnostki bo konto Zmijka i konto Necro to konto Wujeksamozlo i konto sawmk które powinny wisieć na banie do 2038 roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego Ty Drop nie rozumiesz Ponton mnie zezłomował kiedy byłem offline , a po jakimś czasie oddał mi Swoje bo był znudzony grą, a oddał mi bo w owym czasie byliśmy najbardziej aktywnymi graczami na uni 9.

 

Konto Zmijka powinno wisieć na Banie do 2038 roku więc pewnie wrócisz na Pręgierz a żadnej styczności z graczem Sawmk teraz Necro a Moim kontem Dusha nie ma i pewnie to też zostanie wyjaśnione , i to konto też miało bana jak i twoje do 2038 więc pewnie też wróci gdzie jego miejsce czyli na Pręgierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego Ty Drop nie rozumiesz Ponton mnie zezłomował kiedy byłem offline , a po jakimś czasie oddał mi Swoje bo był znudzony grą, a oddał mi bo w owym czasie byliśmy najbardziej aktywnymi graczami na uni 9.

 

Konto Zmijka powinno wisieć na Banie do 2038 roku więc pewnie wrócisz na Pręgierz a żadnej styczności z graczem Sawmk teraz Necro a Moim kontem Dusha nie ma i pewnie to też zostanie wyjaśnione , i to konto też miało bana jak i twoje do 2038 więc pewnie też wróci gdzie jego miejsce czyli na Pręgierz

Już wracam, ale na piwko.

Zakupiłem legalnie konto z puli nieaktywnych. Dziękuje dowidzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ja gram na Koncie Pontona i to żadna tajemnica a moje konto zostało prawidłowo zezłomowane.

 

Necro do stałeś dwa złomy od pontona po czym dostałes od niego najwiekszą flote na u9

a tu twoja wiadomosc

 

11-11 07:31:13 +0100 Necro [6:57:12] Brak Tematu Odpowiedź Zgloś

Nowa

Tylko że ja byłem Online jak na mnie leciał... Chciałem skończyć grę i skończyłem 3Maj ta się

 

Więc troche nie do konca prawidłowo bo piszesz jawnie ze dałeś sie skasować chcąc skonczyc gre a pozniej przejąłeś konto

wzbogacone o śrubki z twojej floty ktora tez była na tamte czasy niezła wiec dla mnie ewidentnie push ale to juz tajemnica.

 

Teraz kwestia kont wujka i sawmk. Nooo sorry kiros ale jak mozna chronic banem konto ktore powinno wisieć na banie do 2038

 

Jakiś czas temu jak miały spadać bany innym kontom sam pisałem a zostawcie to niech zejdą z bana Ci co grają będą mieli z tego pożywke

a moze ktos sie zaloguje i gra sie troche ozywi to co sie stało ?? Nebu i Kiros skwitowali krótko regulamin to regulamin wiec dozywotnie bany do 2038

a tu klops dwa konta spadają z nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jaką macie satysfakcje z gry w taki sposób (tyczy się to graczy którzy jawnie oszukują, oszukiwali).

Przydał by się ktoś obiektywny w końcu. Wiadome że kasa rządzi tym światem, ale przecież można zarabiać na grach tego typu po przez większa ilość graczy.itp,itd ... zresztą szkoda tych wypocin i czegokolwiek.

Wiecznie tylko się czyta na forum tylko o  przekrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto "Sawmk" ja zbanowalem na kilka dni ze wzgledu na to ze uzytkownik napisal do mnie ze jest problem z przejeciem konta i jego sms poszedl do wiatru, dlatego na czas ponownego ustawienia smsow zbanowalem to konto zeby nie zostalo juz przez kogos innego przejete. Niestety nie wiedzialem ze konto te lezalo w pregierzu, dopoki inny gracz mnie o tym nie zawiadomil. Bardzo przepraszam ale nie znam wszystkich uni na pamiec i wszystkich graczy jestem na tym serwisie od ponad roku i nie znam waszych wszystkich historii. A co do tych kont to niestety beda przedluzone bany i jestem wlasnie w trakcie pisania nowego skryptu zeby takowe konta byly sprawniej zabezpieczone. Wiem ze sa gracze ktorzy juz przejeli takie konta i prosze sie do mnie zglosic, w sprawie rekompensaty.

Bardzo przepraszam za te zamieszanie, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto "Sawmk" ja zbanowalem na kilka dni ze wzgledu na to ze uzytkownik napisal do mnie ze jest problem z przejeciem konta i jego sms poszedl do wiatru, dlatego na czas ponownego ustawienia smsow zbanowalem to konto zeby nie zostalo juz przez kogos innego przejete. Niestety nie wiedzialem ze konto te lezalo w pregierzu, dopoki inny gracz mnie o tym nie zawiadomil. Bardzo przepraszam ale nie znam wszystkich uni na pamiec i wszystkich graczy jestem na tym serwisie od ponad roku i nie znam waszych wszystkich historii. A co do tych kont to niestety beda przedluzone bany i jestem wlasnie w trakcie pisania nowego skryptu zeby takowe konta byly sprawniej zabezpieczone. Wiem ze sa gracze ktorzy juz przejeli takie konta i prosze sie do mnie zglosic, w sprawie rekompensaty.

Bardzo przepraszam za te zamieszanie, Pozdrawiam.

Co z reszta kont? Moczar u5 itp

Zakupiłem SMS ze względu na to konto, i jeżeli te banujesz przez twój błąd, to przykro mi ale chce dostać takie same konto.

Jeśli nie, to spotkamy się gdzie indziej. Są instytucje od praw konsumenta itp, a ty jako "przedsiębiorca" i właściciel tego przybytku, powinieneś o tym wiedzieć.

Zwrot poniesionych kosztów mnie nie interesuje. 

 

P.s zdjęcia obecnego regulaminu (który ciągle się zmienia, bez wiedzy graczy) porobione, a Ty masz obowiązek świadczyć mi zakupioną usługę przez minimum 365dni, nie złamałem regulaminu w żaden sposób.

Edytowane przez Robert/Cykliczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dajcie jakies rozwiazanie, probuje rozwiazac problem ktory poprzednicy mi nagotowali. W innym przypadku bede zmuszony zamknac sklep i pousowac niektywne konta na tych uniwersach. Naprawde chce byc z wami wszystkimi uczciwy i wszystkich traktowac rowno, nie rozumiem dlaczego stawiacie sie od razu tak agresywnie w moja strone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dajcie jakies rozwiazanie, probuje rozwiazac problem ktory poprzednicy mi nagotowali. W innym przypadku bede zmuszony zamknac sklep i pousowac niektywne konta na tych uniwersach. Naprawde chce byc z wami wszystkimi uczciwy i wszystkich traktowac rowno, nie rozumiem dlaczego stawiacie sie od razu tak agresywnie w moja strone?

Ja nic do Ciebie nie mam, WY jako TEAM dopuściliście do tego co się dzieje.

Jeżeli konto dostało Bana na 3 lata, bo taki był system to po co teraz jakieś nieporozumienia, bo coś ktoś? Mi to nie przeszkadza.

Ja oczekiwałem wyjaśnień co do konta Sawnk, bo było to dziwne, a że wychodzą inne brudy przy tym to nie moja wina.

Ja zakupiłem konto które było do przejęcia (bez bana), i nie widzę w tym problemu. Problem widzę w kolejny multikinoncie Necro, i tutaj oczekiwałem wyjaśnień. KIEDY BYŁA INFORMACJA O MULTIKONTACH, NA FORUM W ODPOWIEDNIM DZIALE.

 

Wracając do regulaminu to Sami robicie co chcecie, no bo gdzie informacja? Regulamin mamy jaki mamy, a informacji brak.

"2. Regulamin może być zmieniony w każdej chwili, o czym użytkownicy zostaną poinformowani z 72 godzinnym wyprzedzeniem."

Edytowane przez Zadymiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiros tez nic do ciebie nie mam i poprosiłem o wyjasnienie tej sprawy z dwoma kontami

bo jak prosilem jakies dwa tygodnie temu zostaw to 3 lata to sporo czasu niech zejdą wszystkie bany to

nie bany dozywotnio no to teraz prosze wyprostować sprawe. Co do uni9 to znam je na pamieć i widze co kto kiedy i za co

ale wciąż nie widze rozwiązania dla sprawy a oba konta zamiast wisiec w pręgieżu są aktywne.

problem polega na tym ze ktos za te konta zapłacił i nie wiem jak to rozwiążesz.

Ogolnie to widze że zostało olane to co opisałem i maly PS

dlaczego nigdzie nie ma cennika za ile tak naprawde mozna kupić flote ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08-15 17:06:48 +0200 Necro [5:7:10] Brak Tematu http://ogam.online/skins/epic/img/m.gif http://ogam.online/images/zglos.png -

Zlowac się mnie chciało co

 

 

 

 

Co ty podróbko Cyklicznego wgl pierdzielisz na temat mojego rzekomego multikonta ?  Sawmk miałem jak na widelcu do zezłomowania i gdyby nie ban nałożony przez  kirosa konto byłoby w moich reckach i wątpię bo każdą sprawę w sądzie byś przegrał bo straty poniesione w kwocie 23 zł są g***o warte :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, co winien jest kiros.

Przejął grę w maju(?), i co, ma znać wszystkie niedoskonałości kodu gry?

 

Zamiast wesprzeć to jedziecie po nim.

Sprawa wyjaśniona, winny niedopracowany kod gry, że da się kupić zbanowane konta.

 

Swoją drogą, dlaczego zbanowane konta nie są usuwane po kilku tygodniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak bedzie, kazde tego typu konto zostanie usuniete po minimum 50 dniach od nadania bana.

Blad zostal juz naprawiony i od tej pory zadne konto nie zejdzie z bana od dzisiejszego dnia. Niestety zostalo jeszcze kilka konto ktore juz zeszly z bana, a wisza w pregierzu i tutaj postaram sie je wylapac i znowu zamknac. Nie dotyczy to kont ktore zostaly juz przejete poprzez smsa, konta te przejeto legalnie - a wina lezala po stronie skryptu ktory nie ja napisalem. Jest mi bardzo przykro z tego powodu ze musze kilka osob rozczarowac, ale niestety mam zwiazane rece i prosze was o odrobine wyrozumialosci w tej sprawie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.