Skocz do zawartości

Kiros u9


Zmijka1982

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


a wina lezala po stronie skryptu

 

 

jakiego skryptu ??? jakie związane ręce ?? teraz to mnie zagotowałeś wiec ci powiem czyja to wina

przez tydzien czasu nikt nie zaglądał na uni9 i prawda jest taka że ja to widzialem a wy nie bo was poprostu nie było !!!!

więc daruj sobie gadki ze masz związane ręce i nie migaj sie skryptem bo to wszystko wisiało i było jak na dłoni !!!

pisałem dwa dni gdzie jest administaracja nikt sie nie odzywał a jak poszedł sms na przejecie lewego konta to zdazyłeś mu nawet załozyć bana

na 1,5 godziny przed zdjęciem blokady ataków po tym jak kulał serwer. Tfuuuu na babskie jajca i taką robote !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego skryptu ??? jakie związane ręce ?? teraz to mnie zagotowałeś wiec ci powiem czyja to wina

przez tydzien czasu nikt nie zaglądał na uni9 i prawda jest taka że ja to widzialem a wy nie bo was poprostu nie było !!!!

więc daruj sobie gadki ze masz związane ręce i nie migaj sie skryptem bo to wszystko wisiało i było jak na dłoni !!!

pisałem dwa dni gdzie jest administaracja nikt sie nie odzywał a jak poszedł sms na przejecie lewego konta to zdazyłeś mu nawet załozyć bana

na 1,5 godziny przed zdjęciem blokady ataków po tym jak kulał serwer. Tfuuuu na babskie jajca i taką robote !!!!!

Nie wiesz co tutaj jest i jakie mam zajecia, ile osob do mnie dziennie pisze z problemami (wiekszymi i mniejszymi) i nie spedzam tez 24h na tym serwerze, mam inne obowiazki, rodzine i urlopy. Tamto konto zareagowalem szybko bo uzytkownik wyslal mi smsa i w pierwszej linii biore takie sprawy pod noz. Nie jestem alfa i omega i nie potrafie waszych wszystkich problemow rozwiklac na pstrykniecie palcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie wiesz co tutaj jest i jakie mam zajecia, ile osob do mnie dziennie pisze z problemami (wiekszymi i mniejszymi) i nie spedzam tez 24h na tym serwerze, mam inne obowiazki, rodzine i urlopy. Tamto konto zareagowalem szybko bo uzytkownik wyslal mi smsa i w pierwszej linii biore takie sprawy pod noz. Nie jestem alfa i omega i nie potrafie waszych wszystkich problemow rozwiklac na pstrykniecie palcami.

 

 

Chwila chwila prowadzisz serwis ktory swiadczy uslugi za co ludzie ci płacą a ty tłumaczysz ze nie ogarniasz bo masz inne sprawy na glowie

No to sorry nie nasza wina ale jak sie prowadzi jakąś usługe to trzeba tego pilnować. Dwóch operatorów na jedno uniwersum to mało ? przydziel ich więcej powieksz zespół i wszystko

a teraz nie odwracaj sie dupą w tył bo nie masz czasu bo taka sama śpiewka była za poprzedniego admina i teraz robi sie to samo. Znudziło sie dbanie o serwer niech sam o siebie zadba

bo ja nie mam czasu.

 

PS To wina skryptu :dupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alerka w zyciu Warszawy jedyne co mnie boli to tlumaczenie ze to wina skryptu a nie wina tego ze nie było nikogo z administracji przez tydzien

i druga sprawa że oba te konta pamietaja starzy gracze z uni9 i kazdy wie ze to multi wały i push konta a zeby nie było że moje gadanie to pusta gadka

to kolejna wiadomosc od jegomościa z owego konta

 

08-15 18:50:02 +0200 Necro [5:7:10] Brak Tematu http://ogam.online/skins/epic/img/m.gif http://ogam.online/images/zglos.png - I tak nic byś mi nie zrobił, a floty nie chce mi się pilnować, wole spuszowac kogo trzeba

 

 

Coś wiecej trzeba dodawać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08-15 18:50:02 +0200 Necro [5:7:10] Brak Tematu http://ogam.online/skins/epic/img/m.gif http://ogam.online/images/zglos.png - I tak nic byś mi nie zrobił, a floty nie chce mi się pilnować, wole spuszowac kogo trzeba

 

 

Coś wiecej trzeba dodawać ???

 

Ja dodam, gość jest jakis psychiczny.

Starcie flot z:  16-08-2019 01:33:20.
 
Agresor Necro
    Ciężki myśliwiec - 500.000.000 

 
Obrońca Zmijka
    Sonda szpiegowska - 4.505 
 Satelita słoneczny - 300.000 
 Wyrzutnia rakiet - 220.176.646.579 
 Lekkie działo laserowe - 42.797.665.723 
 Mała powłoka ochronna - 1 
 Duża powłoka ochronna - 1 

 
Agresor Necro
Zniszczony!
 
 
Obrońca Zmijka
    Sonda szpiegowska - 4.505 
 Satelita słoneczny - 300.000 
 Wyrzutnia rakiet - 220.176.646.579 
 Lekkie działo laserowe - 42.797.665.723 
 Mała powłoka ochronna - 1 
 Duża powłoka ochronna - 1 

 
 
 
Obrońca wygrał bitwę!
 
Agresor stracił  5.000.000.000.000 jednostek.
Obrońca stracił  0 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.800.000.000.000 Metal i 1.200.000.000.000 Kryształ.
Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (30.000.000%)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.