Skocz do zawartości

Odwołanie od bana


Purtk

Rekomendowane odpowiedzi

purtk używanie dodatkowego oprogramowania 11.06.2019 7:59:56 06.03.2022 6:59:56 Nebu

 

Byłbym wdzięczny za podanie faktów które nosiły znamiona używania dodatkowego oprogramowała.

Bez tego nie jestem w stanie sformułować jakiejkolwiek odwołania od bana który uważam za niesprawiedliwy.

 

Pozdrawiam

 Purtk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o regulaminowe odwołanie od nałożonej blokady nie czepiam się ale porządek musi być ;)

 

http://forum.ogam.online/topic/21843-wz%C3%B3r-tematu-odwo%C5%82ania/

 

A to zamykam 

LdV troche chęci i zobaczysz wszystko o co prosisz w cytowanym poście.

Zbanowany: purtk

Powód: używanie dodatkowego oprogramowania

Data banu: 11.06.2019 7:59:56

Do kiedy: 06.03.2022 6:59:56

Banujacy: Nebu

 

Wszystko to było w pierwszym poście i brakło chęci by to zobaczyć.  Trochę chęci i potrafisz napisać tak aby można było się rozczytać 

Wymyślone reguły przez ciebie zabraniają ci się włączać do dyskusji pod kara upomnienia za spam...  Gdybyś nie zauważył jako moderator tego forum włączam się w nieregulaminową dyskusję bo od tego tu między innymi jestem. A reguł nie wymyślałem ja 

 

Czy można formalnie rozpocząć przewód odwołania od bana panie Nebu?

Edytowane przez Leonardo_da_Vinci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używanie bota/skryptu do wysyłania floty farmingowej

 

Nebu GO

 

Pokaż publicznie dowody na poparcie tej tezy. Na razie to tylko słowa lub powtarzana czyjaś opinia.

Farmie nieaktywnych i zwolniony jestem z przestrzegania reguły 6 ataków w ciągu doby na jedna planetę i 20 sumarycznie na gracza.

Opowiadania o trzech atakach jednocześnie wykonanych w ciągu tej samej sekundy i wlocie na ta samą planetę nie znajdą potwierdzenia w logach chyba ze spreparowanych.

Podasz gracza który się na to skarżył?

 

Jeżeli podasz liczbę ataków oraz godziny w których nastąpiły i dni tygodnia zobaczysz kiedy mam dzień pracy a kiedy wolne i trochę przysiadłem.

Bajki o 24 godzinnym farmieniu przez 7 dni w tygodniu pisali bracia Grim.

 

Koronnym dowodem jak mniemam jest zapytanie wysłane przez GO którego niku nie pamiętam wysłane o 1 w nocy na które odpowiedziałem rano a brzmiało "Jesteś tam?"

Gra nie jest czatem a widok nawet lecących flot można przeoczyć jeżeli nie ogląda się podglądu. To już było tematem dyskusji i było za nudne dla programisty by to usprawnić.

NIE MA REGULAMINOWEGO OBOWIĄZKU CZYTANIA WSZYSTKICH WIADOMOŚCI I ODPOWIADANIA W CZASIE RZECZYWISTYM.

Farmiąc nie posługuje się już widokiem podglądu i raportów szpiegowskich. Mam listę i zbieram regularnie surowce z każdej gali w kolejności jaka mi przyjdzie do głowy. i tyle ile mam na to czasu, oraz na tyle na ile pozwala mi kontrola antybotowa którą muszę odchaczyc wykonując zadanie matematyczne. Czy kiedyć moje "oprogramowanie" przebiło sie i złamało ta granicę? Czy ultra transportwerami pokonałem czyjąś minimalna obrone? I wyrządziłem mu katastrofalne szkody?

 

Autoratywne wypowiedzi to jest farmienie botem i ucinanie dyskusji moga moim zdanie przykrywać inne niekoniecznie dobre intencje... Takie odnoszę wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

W Pana przypadku sprawa jest bardzo prosta 

Flota puszczana z precyzją co 14-15s. Nawet w sytuacji gdy puszczane są 3 fale na jedną planetę 

to różnice są identyczne.

Sam administrator to zauważył i w trakcie słania ataków odświeżył grę co spowodowało ich zatrzymanie.

Natomiast po zatrzymaniu nie zostały wznowione, do tego żadnej innej reakcji na koncie nie było widać.

 

Purtkjpg_qsxsqhw.jpg

 

Akurat sporo ataków wykonano w ciągu 5 h

 

bez ustane ataki w odstępach 14-15s z przestojem na zwolnieni slotów. 

 

10/06/2019 19:17:04 start
10/06/2019 23:58:19 koniec

 

 

Więc bajki o tym, że Pan tylko na chwilę przysiada by pofarmić proszę włożyć na półkę z bajkami Braci Grimm.

Blokada zostaje 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.