Skocz do zawartości

Almerka - ban multi ? odwołanie


Almerka

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick: Almerka
 
Treść blokady: Multi 1/2
 
Nick SGO, który nałożył bana: Nebu
 
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:
Gram sobie spokojnie nagle ban za multi, totalny szok, ten wasz system strasznie jest zawodny, gram z domu internet upc oraz na przemian z telefonu internet orange
jakim cudem mam bana za multi, w życiu nie widziałem nawet tego drugiego nicku "matiak"
gram uczciwie prosze ogarnijcie się ludzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej szacunku to po pierwsze. traktujesz mnie jakby zapadł już wyrok.

 

Co mnie obchodzi wspólne ip? chyba wiem co robie i jak gram?
Schizofreni nie mam i alkoholu również nie nadużywam więc wiem na jakim gram koncie- tylko jednym i jedynym.

Pytaj co chcesz wiedzieć, w domu loguje się z chrome windows 10- internet upc, w pracy z telefonu orange.

Czym mam się jeszcze tłumaczyć jak Ty wiesz niby lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

specjalnie musiałem założyć konto żeby napisać że nie znam almerki i nie gramy z jednego ip ? W sumie mogłem olać bo gram dla rozrywki i jakoś specjalnie mi nie zależy, wszystko już wyjaśniłem w mailu więc nie wiem czemu przez czyjeś błędy trzeba się tłumaczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiak

20.05.2019 9:41:30

141.0.x.x

Almerka

20.05.2019 15:43:55

141.0.x.x

Gra za serwerami proxy może skutkować nałożeniem blokady gdyż serwery proxy może przypisać wam ip używane przez innego gracza. Blokady beda zdjete, A na przyszłość zanim zaczniecie ukrywać logowania za serwerami proxy lub vpn to radzę się zastanowić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to proxy i nie obchodzi mnie to, po to jesteście Wy spece internetowi- żebyście wiedzieli, że takie cuda się zdarzają.

Już pisałem jak loguje się na ogeja. I nie zmienię sposobu logowania bo coś tam coś tam.

Nie używam nic poza czysta przeglądarką. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiak

20.05.2019 9:41:30

141.0.x.x

Almerka

20.05.2019 15:43:55

141.0.x.x

Gra za serwerami proxy może skutkować nałożeniem blokady gdyż serwery proxy może przypisać wam ip używane przez innego gracza. Blokady beda zdjete, A na przyszłość zanim zaczniecie ukrywać logowania za serwerami proxy lub vpn to radzę się zastanowić.

Pozdrawiam

Nie mam pojęcia o czym mówisz, jestem zwykłym użytkownikiem neta i nie wiem co to proxy i vpny.... Mam normalnego neta w domu i zwykly od orange w komórce ;)

 

p.s. i to za te jedne logowanie BAN ? Chodź nie było żadnego kontaktu miedzy nami w grze >?

Edytowane przez Matiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiak bo tak najprościej, pseudosystem wykryje rzekomo te same Ip i taki oto Pan odrazu klik i banuj do 2022.

dobrze że wyjaśnione, trzymaj sie

Nie rzekome A co do joty zgodne.

Nieznajomość działań proxy i vpn szkodzi i nie zwalnia z odpowiedzialności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.