Skocz do zawartości

Jeden gracz - 4 moony stracone na dobę


Leon

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja jest już przynajmniej drugi raz.

 

Proszę o blokadę niszczenia moonów.

Polega ona na tym, że jeden gracz może stracic na dobę max 4 moony.

Uniemożliwi to topowym sojuszom zdjęcie kompletu moonów wybranemu graczowi. Topowe sojusze nie zawsze kierują się zasadami dobrej rozgrywki, chcą pokazac swoją dominację i w czasie 5s są w stanie zdjąc wszystkie moony. Gracz jest bezradny.

 

Bez tego gra jest pozbawiona balansu między topką a osobami, które zaczynają grę

 

 

 

edit:

 

próba zdjęcia piątego moona (5) kończy się komunikatem w trakcie próby wysłania GS - gracz stracił już dozwoloną ilośc moonów (!)

Edytowane przez Drop_Shot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zapoznac sie z regulaminem

 

2.1. Łącznie dopuszcza się 20 ataków na użytkownika oraz maksymalnie można zniszczyć 4 księżyce graczowi w ciągu 24 godzin.

 

a komunikat jest niepotrzebny, taki gracz i tak dostanie bana i pewnie bedzie zwrot floty.

 

swoją drogą, żadna różnica - 5 graczy x 4 moony = komplecik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


polecam zapoznac sie z regulaminem



2.1. Łącznie dopuszcza się 20 ataków na użytkownika oraz maksymalnie można zniszczyć 4 księżyce graczowi w ciągu 24 godzin.



a komunikat jest niepotrzebny, taki gracz i tak dostanie bana i pewnie bedzie zwrot floty.



swoją drogą, żadna różnica - 5 graczy x 4 moony = komplecik ;)

 

polecam przezytac jeszcze raz mój post

 

 

 


Uniemożliwi to topowym sojuszom zdjęcie kompletu moonów wybranemu graczowi. Topowe sojusze nie zawsze kierują się zasadami dobrej rozgrywki, chcą pokazac swoją dominację i w czasie 5s są w stanie zdjąc wszystkie moony. Gracz jest bezradny.

 

Pięciu graczy sojuszu, zdejmuje komplet moonów. Ta blokada ma zapobiec takim zagrywkom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz widze, zle przeczytalem.

wg mnie pomysł jest bez sensu, właśnie na tym polega gra w sojuszu, aby zapewnić sobie przewagę nad innymi ;)

 

rozumiem, ze brak Ci sojuszu i próbujesz sobie to zrekompensować zmianą regulaminu? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz widze, zle przeczytalem.

wg mnie pomysł jest bez sensu, właśnie na tym polega gra w sojuszu, aby zapewnić sobie przewagę nad innymi ;)

 

rozumiem, ze brak Ci sojuszu i próbujesz sobie to zrekompensować zmianą regulaminu? ;D

No raczej nie na tym polega gra w sojuszu, to raczej wyglada juz na nasz polski sejm :D tulste zadki siedza i sie tylko objadaja.

Sa takze gracze ktorzy poprostu graja sami , a na tych serwerach jest juz tak wszystko udogdnione i nie potrzebuje zasaiadac z kims do stolu, z kim nie chce, mam jeszcze wiecej powodow ale nie trzeba tego wymieniac.

 

Drop_Shot  -ma racje, duzo slabsi gracze nie maja szans sie rozwinac i dlatego jest tak malo uzytkownikow. Na poczatku WOW! wszystko zejfajnie, ale po miesiacu grania ludzie uciekaja bo ich ciagle ploszycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie postawił floty a już kombinuje , czyli Cykor zżera ahahahah

 

Taka prawda ;D

 

szuka sobie dupochronu

 

pomysł i moze był by dobry ale nie ze 4 moonami gdzie masz 21 planet

tyle to mozesz sobie ustawic na zwyklym ogame

Tutaj max conajmniej 10 i tyle, jak juz tak bardzo chcesz sobie pupe ochronic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No raczej nie na tym polega gra w sojuszu, to raczej wyglada juz na nasz polski sejm :D tulste zadki siedza i sie tylko objadaja.

Sa takze gracze ktorzy poprostu graja sami , a na tych serwerach jest juz tak wszystko udogdnione i nie potrzebuje zasaiadac z kims do stolu, z kim nie chce, mam jeszcze wiecej powodow ale nie trzeba tego wymieniac.

 

Drop_Shot  -ma racje, duzo slabsi gracze nie maja szans sie rozwinac i dlatego jest tak malo uzytkownikow. Na poczatku WOW! wszystko zejfajnie, ale po miesiacu grania ludzie uciekaja bo ich ciagle ploszycie

 

 

 

 

 

Kiros , od początku tego uniwersum jeszcze na żadnego gracza nie zrobiliśmy akcji ( ściągania moonów ) Więc nie pisz głupot ... . Drop ma na myśli siebie bo wie co go czeka jak postawi flotę za te napinki na SB :))

Edytowane przez Dusha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz prawo do wyrażenia swojej pozytywnej opinii :))

 

pozdrawiam , żeby już nie było spamu z mojej strony to JESTEM NA NIE

 

P.S to może jeszcze zróbmy dla wybranych graczy takich jak "Drop" całkowity zakaż ataków :))

Edytowane przez Dusha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest limit niszczenia moona przez jedną osobę i to według mnie wystarczy, po to jest sojusz aby właśnie przeprowadzić taką akcje niszczenia księżyców i tak samo działa w druga stronę. Ta gra polega na graniu w sojuszu a kto woli grać sam to jego wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.