Skocz do zawartości

Surowce zniknely


kiros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po dosyc obfitej sprzedazy trytu wrzucilem na wszystkich 21 planet budowe kopalni na poziom 66, na jednej planecie na ktorej mam nanity na poziomie 22 budowa sie ukonczyla i nie myslac o reszcie wlaczylem urlop mimo to ze kopalnie byly jeszcze w rozbudowie,  gdy wylaczylem urlop to oczywiscie kopalnie byly ciagle na poziomie 65 oprocz tej jednej z wieksza iloscia nanitow i ktora zdazyla sie rozbudowac zanim wlaczylem urlop. Problem w tym ze jesli przerwalo mi budowy tych wszystkich kopaln, to powinno spowrotem oddac surowce na danej planecie gdzie budowa budynku zostala przerwana - a umnie nie zostalo nic, ani poziom sie nie podwyzszyl, ani surowce nie zostaly zwrocone. Czy moglby sie ktos tym zajac?

 

Pozdrawiam :)

kiros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A nie ma czasem informacji przy próbie załączenia urlopu, że są zapodane budowle i załączenie urlopu powoduje ich przerwanie i utratę surowca?

 

Bo coś mi się grubo wydaje, że jest taki komunikat

 

edit:

 

komunikat jest taki

Nie można aktywować urlopu. Nie możesz budować floty, budynków, przeprowadzac badań jeśli chcesz aktywować urlop.
Jeżeli na koncie nie ma powyższych akcji kliknij
TUTAJ

UWAGA, naciśnięcie powyższego linku spowoduje usunięcie z kolejek budowania wszelkich elementów oraz załączenie urlopu.

Brak info o utracie surowca, więc jednak nie mam racji.

Niemniej kolega nie czyta komunikatów, bo  wyraźnie jest napisane, że:

 

UWAGA, naciśnięcie powyższego linku spowoduje usunięcie z kolejek budowania wszelkich elementów oraz załączenie urlopu.

Edytowane przez Leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, lecz na ogół usunięcie z kolejki budowania wiąże się ze zwrotem surowców,

 

owszem, ale nie mówimy o kolejce budowania, bo ktoś pomylił i zamiast kopalni kliknął nanity.

Mowa jest o extremalnym wejściu na urlop w czasie zapodania budowy na 21 planetach.

 

Podobnie badania / zapodane i wejście na urlop = anulowanie badania, nawet na 10s przed zakończeniem.

Wydaje mi się, że zawsze było to związane z utratą surowca

 

edit:

Ja uważam, że mam rację, zwrot się nie należy.

Jak nie ma się wykupionej prowizji w banku.

Nagle foch, włączam urlop. Zamiast przełączac 21 planet i anulowac na każdej 5 zapodanych - pstrykam sobie urlop (24h) wszystkie budowle się anulują i surka wraca do banku

Edytowane przez Leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.