Skocz do zawartości

Destiny vs Herhor u 10


destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich serdecznie, chciałbym się podzielić z Wami tym co mnie spotkało w ostanim czasie. Z racji, że jestem tu już sporo z Wami to nie pozwolę sobie na takie zachowanie naszego "szanownego" administratora.

 

Otóż jak już zauważyliście dostałem złoma na u10, fakt jest taki, że tam nie pilnowałem i flota stała sobie 24h na dobe bo miałem wywalone czy padnie czy nie. Aczkolwiek feralnej nocy faktycznie nie mogłem się zalogować i załadowało mi się dopiero po złomie o czym chociażby świadczy fakt że udało mi się zebrać jakies 50 bln złomu. 

 

Pojawiają się jakieś dziwne pomówienia, że wymusiłem zwrot floty u Deusx, otóż wklejam poniżej dokładną treść maila jaką wysłałem, jeśli to przeczytacie to raczej każdy z Was dojdzie do wniosku, że nic nie było wymuszane a więc do rzeczy:

 

Witam,

 
dzisiaj w nocy wydarzyła się awaria serwisu przez co prawdopodobnie ja i nie tylko straciłem flotę. Próbowałem się zalogować od 02:15 jak się syn obudził na mleko, do gry niestety miałem cały czas ładowanie i nie szło. Stwierdziłem a spoko poczekamy niestety po 30 min gdy już się udało i chciałem puścić szperki na ekspy okazało się że niema co lecieć bo dostałem pięknego złoma. Niestety nie mam screenów z tego okresu bo nie sądziłem, że będą mi potrzebne. na całe "szczęście" serwer zaczął zaraz później wariować i udało mi się to uwiecznić.
 
Proszę o przeanalizowanie czy to faktycznie był błąd serwera że nie mogłem się zalogować czy co. Próbowałem wtedy i przez sieć Wi-Fi i przez dane ale nic z tego. (może to wina telefonu ale też go uruchamiałem ponownie). 
 
Fakt jest taki, że jest to zbieg okoliczności na plus dla mnie, że akurat serwer wariował. Ale jednak jakby było wszystko ok to bym był zalogowany i bym przed atakiem uciekł.
 
Jeżeli chodzi o podliczenia to moje staty wyglądają następująco
 
Za flotę w przeliczeniu na deuter 590 BLN
Za obronę : 50 BLN
 
Przesyłam również RW z tego ataku które jak widać też jest jakieś zbugowane bo nie widać podsumowania
 
 
Pozdrawiam
Destiny u10
 
Dzisiaj w nocy dostałem wiadomość od Deusx o treści: "Flota zwrócona" i pojawiła się na moim koncie. Następnie o 11:56:08 dostałem bana i to nie takiego jak jest w pręgierzu tylko o treści : "Wyjaśnienie zwrotu floty", na okres jednego miesiąca.
 
NIestety nasz "szanowny" administrator Herhor nie był w stanie wyjaśnić na jakiej podstawie ani nic tylko jak to stwierdził " bo tak i ciesz się, że tylko na tyle".
 
Blokada ta wywołała moje nie małe wzburzenie co raczej nie jest dziwnie. Dlatego zadałem mu pytanie "czy ciebie nie po*****" i "co to za z d*** ban" wszystko odbyło się na SB.
 
Następnie zmienił treść mojej blokady konta na taką jaką widzicie czyli "Załącznik nr. 2 §8 + Obraza Administratora" Niestety nie był w stanie dalej wytłumaczyć w jaki sposób działam na niekorzyść tego serwisu oraz w którym momencie go obraziłem.
 
Jeżeli jest taka potrzeba bo ktoś będzie chciał mi zarzucić, że dokonałem jakiejkolwiek modyfikacji treści to niema problemu mam screeny na wszystkie maile i blokady konta.
 
Tak więc "szanowny" administratorze Herhor'ze zapraszam do dyskusji na mój temat.
 
Ps. oczywiście po zdjęciu niesłusznej blokady będę domagał się zwrotu surowców które cały czas trace na niesłusznej i wyssanej z palce blokadzie 
 
Ps.2. Jeszcze mi się przypomniało jako jeden z powodów mojej blokady tutaj uwaga: "bo mógłby zdemontować flote"
Edytowane przez destiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie fajnie ale sam przyznałeś po wrzuceniu przeze mnie RW niedziele, że widziałeś jak lecimy na Cb a tu piszesz ze od 2;15 się nie mogłeś zalogować i udało Ci się dopiero po naszym ataku

Edytowane przez WSH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

destiny


  • Nazwa z gry:Destiny
  • Uniwersum:8

Napisano 17 czerwiec 2018 - 09:29

Graty nie graty udalo sie zebrac 50baniek. Rw wyslane do deusa z3by zobaczył bo u mnie zaczeło lagowac już przed starciem. Ale to jego decyzja bedzie:)

 

i potem na sb też pisałeś że go widziałeś, ale coś tam cos tam

Edytowane przez WSH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ściemniaj, na 100% napisałeś na sb ze widziałeś nasz atak, tu napisałeś że zaczeło Ci lagować, a nie że nie mogłes się zalogować, jak bd ktoś z uprawnieniami na sb to niech sprawdzi twoje wpisy z niedzieli po wrzuceniu przeze mnie RW co potwierdzi moje słowa że napisałeś widziałem wasz atak ale....

 

poza tym rusek 9 był online od bodajże 2:10 i potem z tego co pamiętam nie dał ray jescze z nami poleciec i logował się przez tel i kompa naprzemiennie, ale to niech on już się odezwie sam w tej sprawie

 

acha i teraz mi się przypomniało w momencie gdy puściłem pierwszy atak i zamiast złącz dałem zawróć przez przypadek to zaświeciło się * na twojej planecie, i podczas drugiej naszej próby zaczeliśmy sie wszyscy zastanawać czemu wyskoczyła i czy jestes on line, tak jak pisalem wczesniej byłeś na koncie zauwazyłeś pierwszy atak jak lece sam na CB ale przez to że dałem zawróć pewnie zaczołes dzwonić po sojusznikach jak zauważyłeś że znikł a my w tym samym czasie puściliśmy już prawidłowo złączony którego zauważyłes za późno przez telefonowanie do swoich sojuszników, a * się paliła cały czas.

 

Tak że proszę Cię skończ ten cyrk, przyjmij porażke na klate i przyznaj się że po prostu zajołes się czyms innym przez co poszedł złom

Edytowane przez WSH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie chodzi tu o to czy desti widział lot czy nie, deus zwrócił flote wiec uznał ze wszystko ok a Jaśnie Oswiecony Czcigodny Pan i Władca herhor stwierdził że nie da pograć xd

 

ale to jest powiązane ze sobą, jak widać w mailu do deusx destiny minął się z prawdą co do swojego złomu, przez co wprowadził deusx w błąd i tak to odebrał pewnie herhor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusciles atak to pojawiła się aktywność, rzecz normalna. I wyjasnij mi jedno, rzekomo desti widział atak to czemu nie poderwał floty ? Deus zwrócił flotę to na pewno przeanalizował wszystko w logach.

Co do samego samego bana którego nałożył herhor... chłopie zastanów się co Ty robisz? Główny administrator zwraca flotę po czym Ty dajesz bana i wypisujesz na sb że desti musi coś udowodnić. Kpina i ty podobno jestes kimś na oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pusciles atak to pojawiła się aktywność, rzecz normalna. I wyjasnij mi jedno, rzekomo desti widział atak to czemu nie poderwał floty

 tak jak pisałem wyżej prawd podobnie przez to że zaczął wydzwaniać po sojusznikach, jak sprawdzą archiwum na sb to tam na 100% jest jego wpis jak tłumaczy sie że widział atak ale rzekomo coś mu zaczeło ścinać serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w czym problem ? Widział nie widział, deusx sprawdził logi zwrócił flotę. 

 

kpisz? czy o droge pytasz?  w tym że okłamał deusx że nie mógł się zalogowac a był zalogowany i widział atak tylko zajoł się czyms innym przez co stracił flote i przez późniejszy błąd i swoje kłamstwo deusx mu uwieżył w jego słowa i zwrócił flote, za FREEE bo nie umie się przyznać do porażki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


był zalogowany i widział atak tylko zajoł się czyms innym przez co stracił flote

 

kto, gdy widzi atak, zajmuje się czymś innym? ;D

 

 

dodam od siebie tylko tyle:

znam całą prawdę dotyczącą tej sytuacji i jej kawałek wam udostępnię - destinego nie było na koncie w momencie ataku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto, gdy widzi atak, zajmuje się czymś innym? ;D

 

 

dodam od siebie tylko tyle:

znam całą prawdę dotyczącą tej sytuacji i jej kawałek wam udostępnię - destinego nie było na koncie w momencie ataku ;)

 

to ciekawe czemu sam napisał na sb że widział atak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wam powiem. Jaka sobie juz kurła robicie. Za co ten zwrot floty? Jeżeli jemu NIBY LAGOWALO TO JA POPROSZE REKOMPENSATE W ILOSCI 900BLN DEXU I ZWROT FLOTY KTORA STRACILEM W STARCIU ACS Z DESTI, OD 3 DNI MI LAGUJE I KURDE MOONOW BRONOC NIE MOGE , ROWNIEZ POROSZE O ZWROT , Z TYM ZE KAZDY PO 9.900.

 

SKORO JUZ TAK WSZYSTKO DOSTAJA ZA FREE GDY SERW CHODZI,TO JA ROWNIEZ POPROSZE.

 

KPINA TOTALNA. HEJ PAAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poproszę o zwrot nie dość że floty która akurat została trafiona gdy serwer padł o 3:19, i dodatkowo jakieś 2500B dexu za to że jakby nie padł to miałem zamiar złomowac inne floty z których było by 2000B dexu + z farmienia przez te już 5 dni bez floty jakieś 500B dexu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ściemniaj, na 100% napisałeś na sb ze widziałeś nasz atak, tu napisałeś że zaczeło Ci lagować, a nie że nie mogłes się zalogować, jak bd ktoś z uprawnieniami na sb to niech sprawdzi twoje wpisy z niedzieli po wrzuceniu przeze mnie RW co potwierdzi moje słowa że napisałeś widziałem wasz atak ale....

 

poza tym rusek 9 był online od bodajże 2:10 i potem z tego co pamiętam nie dał ray jescze z nami poleciec i logował się przez tel i kompa naprzemiennie, ale to niech on już się odezwie sam w tej sprawie

 

acha i teraz mi się przypomniało w momencie gdy puściłem pierwszy atak i zamiast złącz dałem zawróć przez przypadek to zaświeciło się * na twojej planecie, i podczas drugiej naszej próby zaczeliśmy sie wszyscy zastanawać czemu wyskoczyła i czy jestes on line, tak jak pisalem wczesniej byłeś na koncie zauwazyłeś pierwszy atak jak lece sam na CB ale przez to że dałem zawróć pewnie zaczołes dzwonić po sojusznikach jak zauważyłeś że znikł a my w tym samym czasie puściliśmy już prawidłowo złączony którego zauważyłes za późno przez telefonowanie do swoich sojuszników, a * się paliła cały czas.

 

Tak że proszę Cię skończ ten cyrk, przyjmij porażke na klate i przyznaj się że po prostu zajołes się czyms innym przez co poszedł złom

 

 

Witam pany :) z tego co się orientuje to każdy zawrócony atak zapala * u potencjalnego obrońcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.