Skocz do zawartości

Marshall uni 10 odwolanie


Hejter

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick: -marshall-

Treść blokady:Push + oddanie surowca na budowę 50.491.084 GS

Nick SGO, który nałożył bana:Herhor

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Ban za nic. Dostalem zgodę od SGO Leonardo na pomoc przy zadaniu. Mialem pokazac mu RW i raport z odesłanego złomu co tez zrobilem. Pushu zadnego wiec nie było, wiec ban sie napewno nie nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodę dostał nie powiem że nie więc o co chodzi??

Tego nikt nie wie, ale na pewno wiadomo ze na dzielni pojawił sie nowy samozwańczy szeryf  który próbuje wprowadzić swój urojony regulamin i porozstawiać wszystkich wg swojego widzi mi się ;D  To trochę jak z ciapatymi którzy wpadają do nie swojego kraju i wciskają ludziom szariat :omg:

 

Szkoda ze Deus tak rzadko tu zerka bo by porządek może w końcu zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGO U10 Leonardo da Vinci, wyraził zgodę na pomoc przy wykonaniu zadania ale nie wyraził zgody na dokonanie podczas tej pomocy klasycznego Push na tak wysoką skalę.

 

1. Względem handlarza (4:2:1), różnice zebranego PZ a Twoje oddanie w deuterze:

 

- Na tych współrzędnych znajduje się teraz 155.626.933.674.000 Metal i 122.563.162.158.000 Kryształ.

 

Z zebranego przez Ciebie PZ, oddałeś 96.189.405.309.430 jednostek w deuterze

A powinieneś oddać 100.188.314.497.500 jednostek deuteru czyli brakuje 3.998.909.188.070 jednostek deuteru

Za co zgodnie z regulaminem jest blokada kont, na podstawie Załącznika Nr. 2 do regulaminu gry:

 

§3 Push
Wszelkiego rodzaju PUSH mieszczący się w przedziale o wartości 3.000.000.000.000 – 30.000.000.000.000 jednostek deuteru – 3 dni oba konta.

 

Następnie:
 

2. Gracz RadomZKarola z własnych surowców buduje dla Ciebie 50.491.084 sztuk Gs-ów  i rozbija je o Ciebie abyś Ty wykonał sobie zadanie: Flota obrona zadanie nr.7 bez kosztów własnych?!

 

Koszt budowy  50.491.084 szt. Gwiazd Śmierci wynosi: 214.587.107.000.000 jednostek deuteru czyli:

214.587.107.000.000 – 96.189.405.309.430 = 118.397.701.690.570 jednostek deuteru

 

Zgodnie z regulaminem jest blokada konta, na podstawie Załącznika Nr. 2 do regulaminu gry:

 

§3 Push

Wszelkiego rodzaju PUSH o wartości powyżej 30.000.000.000.000 jednostek deuteru – 14 dni oba konta.

 

Reasumując:

 

Proszę po zakończeniu blokady kont, w ciągu następnych 48 godzin, zwrot brakującego surowca, na wybudowanie 50.491.084 Gwiazd Śmierci do gracza RadomZKarola.

Oraz po przez kontakt w grze, zgłosić fakt oddania surowca w deuterze.
Proszę nie brać pod uwagę własnych strat w wyniku starcia.

Niedostosowanie się do powyższego, nastąpi następna blokada konta razy 2 aż do całkowitej blokady konta na czas dożywotni.

 

Herhor

Administrator serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Push by był chyba wtedy jak by jakies surowce z tych gsow u mnie zostały...

ale tak sie nie stało bo wszysto odeslalem...wiec nei ma tu mowy o zadnym pushu

od wejścia zadań takie rzeczy były dozwolone...

 

Czyli idac jeszcze twoim tokiem myslenia rozbijam sobie o np moczara 10 kk ow i potem zadam od niego oddania całej surki ? :troll:

No to w sumie lepsza opcja niz demontownia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejter czego nie czaisz?

w tym przypadku masz ewidentny push, odesłanie samego PZ było by ok, w przypadku gdyby to była wzajemna próba monnowa. Proste jak bicie konia.

 

Widać znasz się jak świnia na pomarańczach....

 

Konto moonowe coś ci mówi te znaczenie ??

Jak nie to się wyloguj i nie wracaj.

 

Jeszcze 2 miesiące temu z tego konta poszli mi na moony też ponad 100kkkk dexu które odesłałem. Tylko że robiłem to w ratach to wtedy wszystko było w porządku wg Hektora

 

Fakt jedynie taki że odbudowałem flotę którą straciłem i to można podpiąć pod push...ale nie 215 dexu hahahahaha

 

Konta moonowe nawet istniały na oryginalnym OGame i krzyku nie było :)

Tutaj też odkąd gram czyli u4 były takie stosowane.

Że nagle wpada Hektor który na niczym się nie zna i banuje to nie znaczy że ban się należy. Poczekamy co Deus powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A powinieneś oddać 100.188.314.497.500 jednostek deuteru czyli brakuje 3.998.909.188.070 jednostek deuteru

 

 

Serio Herhor ? Chciało Ci to liczyć ? z powodu tych 3 998 909 188 070 deu ?

Bład ludzki i tyle , tyle deu Marshall to ma z dziennego wydobycia także wątpię żeby chciał dla siebie przytulić taką marną ilosć deuteru ... Jak dla mnie jestes na niego z jakiegos powodu "ciety" ale jako Administrator Emocje na bok powinien brać . Niech mu odda te brakujace 4 kkkk deu i po temacie ))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SGO U10 Leonardo da Vinci, wyraził zgodę na pomoc przy wykonaniu zadania ale nie wyraził zgody na dokonanie podczas tej pomocy klasycznego Push na tak wysoką skalę

 

 

Skoro SGO wyraził zgodę, to ja wyrazil i powinna ona obowiązywać. 

Powód pisze co innego na mailu, lecz zapomniał wspomnieć że blokada jest za złe wyliczenie surowca. 

 

Rozumiem że chodzi o sumę 3 998 909 188 070 deuteru, nie można było się dogadać na PW? Herhor przecież to topowi gracze, dlaczego ich karasz za najmniejsza nawet rzecz? 

 

Jak to wygląda z mojej strony, osiągając pewny poziom nie będziemy się już rozliczać na grosze, tylko złotówki. Później tysiace. A tutaj za kilka nic nie znaczacychh groszy blokada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są grosze:

Koszt budowy  50.491.084 szt. Gwiazd Śmierci wynosi: 214.587.107.000.000 jednostek deuteru czyli:

214.587.107.000.000 – 96.189.405.309.430 = 118.397.701.690.570 jednostek deuteru

 

Brakuje 118.397.701.690.570 jednostek deuteru, które mają być zwrócone do osoby, która robiła gwiazdy śmierci.

Osoba ta gracz RadomZKarola zajmuje obecnie 96 pozycję w statystykach i nie pierwszy raz buduje dla /marshall Top1 GS/y aby powiększać mu monny z własnych surowców.

 

Ponadto tzw. osoba Topowa, (w tym wypadku -marshall-) wykorzystuje nie pierwszy raz czujność team, oszukując w ewidentnie a to oszustwo widzą inni gracze i zgłaszają ten fakt, nie pierwszy już raz

 

SGO U10 Leonardo da Vinci, wyraził zgodę na pomoc przy wykonaniu zadania ale nie wyraził zgody na dokonanie podczas tej pomocy klasycznego Push na tak wysoką skalę, 118.397.701.690.570 jednostek deuteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marshall - Twoje obelgi, brak kultury, wychowania i wulgaryzmy w kierunku mojej osoby, są mi bardzo dobrze znane. Jednakże nadmienię, że nie kieruję się w Twoim przypadku, moim osobistym uczuciem lecz uczuciem wielu uczciwie grających osób, które czują się przez Ciebie poniżeni z Twoimi ewidentnymi oszustwami.

 

Proszę po zakończeniu drugiej już blokady konta w ciągu następnych 48 godzin, zwrot brakującego surowca, na wybudowanie 50.491.084 Gwiazd Śmierci do gracza RadomZKarola. Czyli 118.397.701.690.570 jednostek deuteru.

 

Oraz po przez kontakt w grze, zgłosić fakt oddania surowca w deuterze.
Proszę nie brać pod uwagę własnych strat w wyniku starcia.

Niedostosowanie się do powyższego, nastąpi następna blokada konta razy 2 aż do całkowitej blokady konta na czas dożywotni.

 

Herhor

Administrator serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze ostatni post zapewne.

 

Hektor czy ty jesteś naprawdę taki mało kumaty że nie widzisz tego że gracz radomzkarola jest na urlopie i po drugie nie mam tego deuteru. I raczej w dwa dni tego nie nazbieram i mnie znowu banujesz ?

 

Potem znowu minie ban i myślisz że przez dwa dni znowu uzbieram ponad 110 dexu

 

Normalnie twoje myślenie jest porażką...

 

Zresztą czekam na decyzje Deusa bo on tuvma ostatnie zdanie a nie ty.

 

Powinien zresztą Cie wywalić z teamu bo tylko niszczysz ta grę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze ostatni post zapewne.

 

Hektor czy ty jesteś naprawdę taki mało kumaty że nie widzisz tego że gracz radomzkarola jest na urlopie i po drugie nie mam tego deuteru. I raczej w dwa dni tego nie nazbieram i mnie znowu banujesz ?

 

Potem znowu minie ban i myślisz że przez dwa dni znowu uzbieram ponad 110 dexu

 

Normalnie twoje myślenie jest porażką...

 

Zresztą czekam na decyzje Deusa bo on tuvma ostatnie zdanie a nie ty.

 

Powinien zresztą Cie wywalić z teamu bo tylko niszczysz ta grę...

 

 

Twoją porażką jest to, że wreszcie Twoje przekręty ujrzały światło dzienne. I nie podpieraj się ostateczną decyzją Deusx, bo i on już widzi Twoje oszustwa od samego powstania U 10, tak samo jak i inni gracze. I gwarantuje Ci, że nie wykręcisz się od odpowiedzialności w oddaniu tego surowca.

 

A co do osoby będącej na urlopie: nie ośmieszaj się proszę, dobrze oboje wiemy, kim ta osoba jest ;)

 

Co do surowców: masz flotę i demontownie.

 

Ponadto, każdy dorosły człowiek mający 48h na załatwienie sprawy, zwróci się z prośbą o ewentualne przedłużenie czasu na oddanie surowców itd. wiedząc, że 48h czasu jest dla niego za mało.

Zamiast tego wolałeś czas ten, poświęcić na wypisywanie o mnie wulgarnych tekstów i nie tylko.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa porażką tego serwera to jest twoja osoba...

 

Wymień mi moje wszystkie przekręty bo sam jestem ich ciekawy

 

No i powiedz mi kto to jest radomzkarola bo też jestem tego ciekawy skoro wiesz to dawaj. Po drugie nie mogę go zmusić żeby zszedł z urlopu. No u po 3 napisałem do ciebie PW co prawda z czymś innym ale ty miałeś to w du*** i nie odpisałeś.

 

Więc skończ się ośmieszać. Jest taki temat z opinią o Tobie i widać jaka ona jest

 

Edit// aaaa i tak jak myślałem inwigilujesz wszystkich graczy haha

Nie masz co robić tylko czytasz PW co kto pisze ?? Hahaha co za typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już pogubiłem niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi ??

 

1. Gdzie są surowce z GS rozumiem ze odesłane do atakującego tak ??

2. Niech mi ktoś napisze z łaski swojej jak się Marshall spuszował bo już mnie tak ta sprawa zakręciła że nie jarzę tego, surowce oddał rozumiem więc..... dlaczego ma oddawać różnicę ??? przecież on jej fizycznie nie ma ??

3. I przestańcie się proszę wzajemnie szczypać dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już pogubiłem niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi ??

 

1. Gdzie są surowce z GS rozumiem ze odesłane do atakującego tak ??

2. Niech mi ktoś napisze z łaski swojej jak się Marshall spuszował bo już mnie tak ta sprawa zakręciła że nie jarzę tego, surowce oddał rozumiem więc..... dlaczego ma oddawać różnicę ??? przecież on jej fizycznie nie ma ??

3. I przestańcie się proszę wzajemnie szczypać dziękuję ;)

Leonardo a weź się nie zdenerwuj... Ileż tu można tłumaczyć że zadnego pushu nie było. Złom odesłałem wiecejvsurowca nie mam. Te 4 kkkk myślałem że mogę odbudować straty ale jeśli nie to mogę je odesłać...ale nie 118 baniek.

 

Jakiś czas temu było takie starcie na u10. Nebu ( dla przypomnienia SGO ) wystrzelił rakiety o wartości 100kkkk w bunkier a na koniec ktoś INNY wleciał. Czyli to też push ? Nebu stracił a ktoś inny zyskał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Leonardo a weź się nie zdenerwuj... Ileż tu można tłumaczyć że zadnego pushu nie było

 

Był bo żle coś tam obliczyłeś zwrot ponad 3kkkk

 

 


ale nie 118 baniek

 

Właśnie tego do końca nie rozumiem też skąd to się wzięło w ogóle ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.