Skocz do zawartości

odwołanie


humieh

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick       : easy

                       :Rider
Treść blokady: Multi 1/2  2/2
Nick Administratora : Leonardo da Vinci

 

 

napisałem zgłoszenie w grze ze bede grał razem z synem z jednego komputera

syn gra już jakiś czas ja dołączyłem dziś przejmując konto od razu zostało wysłane powiadomienie

chce się zalogować a tu widzę ban pytam dlaczego

myślałem ze wszytko zrobiłem jak trzeba jeśli nie to co zrobiłem nie tak proszę o wyjaśnienie

podkreślam ze nie mam zamiaru wspierać syna ani on mnie ani w jakikolwiek sobie pomagać porostu chce z nim rywalizować na jednym uniwersum

dlatego proszę o zdjęcie bana \a jeśli tak nie można proszę odblokować konto syna nick easy

za przejecie konta zapłaciłem wiec zadam jakiegoś obiektywnego rozwiązania

w końcu jak by nie było ktoś z administratorów dostał gotówkę na konto a to podchodzi pod paragraf wyłudzenia

art. 286 kk

Pozdrawiam

 

 

Konto przejąłem w dniu dzisiejszym to jest 2018-05-21  nick obecny Rider

Edytowane przez humieh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a godzina tak mniej więcej 

 

Robimy tak bana ściągam warunkowo, jak rozgryzę ten cały bajzel który jest na tych dwóch kontach ( a sami go narobiliście )to podejmę ostateczną decyzję 

 

Pozdrawiam

 

Bany ściągnięte wystarczy wyłączyć urlop 

Teraz będę dochodził dlaczego jest tam ze sto misji atakuj miedzy tymi kontami, tak jak wyżej napisałem taki bajzel zrobiliście na tych kontach ze nie dziw się iż nałożyłem blokadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a godzina tak mniej więcej 

 

Robimy tak bana ściągam warunkowo, jak rozgryzę ten cały bajzel który jest na tych dwóch kontach ( a sami go narobiliście )to podejmę ostateczną decyzję 

 

Pozdrawiam

 

Bany ściągnięte wystarczy wyłączyć urlop 

Teraz będę dochodził dlaczego jest tam ze sto misji atakuj miedzy tymi kontami, tak jak wyżej napisałem taki bajzel zrobiliście na tych kontach ze nie dziw się iż nałożyłem blokadę.

 

a godzina tak mniej więcej 

 

Robimy tak bana ściągam warunkowo, jak rozgryzę ten cały bajzel który jest na tych dwóch kontach ( a sami go narobiliście )to podejmę ostateczną decyzję 

 

Pozdrawiam

 

Bany ściągnięte wystarczy wyłączyć urlop 

Teraz będę dochodził dlaczego jest tam ze sto misji atakuj miedzy tymi kontami, tak jak wyżej napisałem taki bajzel zrobiliście na tych kontach ze nie dziw się iż nałożyłem blokadę.

godzina to kilka minut po 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję i mam nadzieje ze wszytko zostanie dokładnie sprawdzone i w przyszłości nie będzie tego problemu

Konto Rider pozostanie na urlopie do ostatecznej decyzji Administratora i zamknięcia tematu syn będzie grac

Edytowane przez humieh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję i mam nadzieje ze wszytko zostanie dokładnie sprawdzone i w przyszłości nie będzie tego problemu

Konto Rider pozostanie na urlopie do ostatecznej decyzji Administratora i zamknięcia tematu syn będzie grac

 

 

A więc :

 

1. Konto przejąłeś po atakach Twojego " syna ", jednakże zrobiliście to z premedytacją dlaczego?? Dobrze wiedziałeś że po zgłoszeniu nie będziesz mógł wysyłać żadnych flot, więc zrobiłeś to przed przejęciem i zgłoszeniem gry z jednego IP. OK, ale regulamin gry oraz tabela kar przewiduje iż ocena przewinienia leży w gestii SGO lub administratora więc w mojej gestii i interpretacji.

 

2. W związku z tym : Nie stwierdzam na kontach tzw. multi ale...... za próbę obejścia regulaminu gry nakładam na konto Rider blokadę konta na 14 dni - 1 dzień = 13 dni od teraz

 

Pozdrawiam

 

Na moją decyzję przysługuje odwołanie do administratora, odpowiedz nastąpi w przeciągu 72 h 

 

tyle w temacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc :

 

1. Konto przejąłeś po atakach Twojego " syna ", jednakże zrobiliście to z premedytacją dlaczego?? Dobrze wiedziałeś że po zgłoszeniu nie będziesz mógł wysyłać żadnych flot, więc zrobiłeś to przed przejęciem i zgłoszeniem gry z jednego IP. OK, ale regulamin gry oraz tabela kar przewiduje iż ocena przewinienia leży w gestii SGO lub administratora więc w mojej gestii i interpretacji.

 

2. W związku z tym : Nie stwierdzam na kontach tzw. multi ale...... za próbę obejścia regulaminu gry nakładam na konto Rider blokadę konta na 14 dni - 1 dzień = 13 dni od teraz

 

Pozdrawiam

 

Na moją decyzję przysługuje odwołanie do administratora, odpowiedz nastąpi w przeciągu 72 h 

 

tyle w temacie .

 

Tak syn atakowal na to konto wtedy to bylo konto z tego co mi mowił nie aktywne jednak ze ja jak przejmowałem nie wiedziałem o tym fakcie wybralem najwyzej notowane konto (kazdy by tak zrobił gdyby przejmowal kono) i z pokora przyjmuje kare

Edytowane przez humieh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.