Skocz do zawartości

Naruszunie zasad Moonmakingu


Dusha

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick:Dusha & Marshall
Treść blokady:
Naruszunie zasad Moonmakingu
Nick SGO, który nałożył bana:Herhor
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Napisałem do sojusznika czy nie pomógłby Mi w zadaniu , zgodził się i wysłalismy na wazajem na siebie po 2,5 kkk lm . Panie Herhor powiedz mi co Ci w tym przypadku przeszkadza ? Każdy po sobie zebrał , nikt na tym starciu nie zyskał ... Wieć o co Ci biega ? Zmieniasz chłopie regulamin by jak dla mnie utrudnić nam graczom gre , po co ? chcesz zrujnować całkiem tą gre ? { no wybacz ale mam takie wrażenie : 

 

Co jest zlego w tym że gracze sobie pomogaja w odebraniu zadań  nie jest to zaden zysk ponad zadania ktore trzeba jakos wykonac ...  Wiem napiszesz że miałem sobie sam je wykonać ... ale jak skoro nie ma flot na uniwersum prócz szperaczy  którymi wsZyscy lataja by skrocic sobie zadania lub sprzedac ze deuter w celu ulepszenia sobie infrastruktury . 

 

Nie rozumiem twojego postepowania , zamiast ułatwiać nam grę tylko ją utrudniasz ... Serio zastanów się nad swoimi zmianami w regulaminie i w czuj sie w role gracza . Nie mam nic do Ciebie ale takie zagrania swiadcza tylko o "tym ze Masz zamiar doprawidz ta gre do upadku i podejrzewam ze wszyscy sie ze mna zgodza 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada kont jest na podstawie złamania poniższych §-ów regulaminu gry.

 

§4 Push

 

7. Umówione ataki pomiędzy graczami w celu pomocy przy wykonaniu zadań są dozwolone po uprzednim zgłoszeniu i zezwoleniu przez Operatora.

 

§5 Bash

 

5) Moonmaking jest dozwolony pomiędzy maksymalnie dwoma graczami w okresie 24h po uprzednim zgłoszeniu i zezwoleniu przez Operatora

 

Komentarz:

 

Zastanawia mnie tylko jeden fakt a mianowicie:

Dusha, dużo pisałeś do mnie na priv, w każdej sprawie się radziłeś a tym razem wychodzisz poza ramy regulaminu i jeszcze w odwołaniu piszesz, że to my niszczymy grę.

 

Przecież wystarczyło napisać tylko trzy zdania do SGO U10, zgłaszając wasz zamiar.

Otrzymalibyście zgodę i nie byłoby tej sytuacji oraz marnowania waszego i nie tylko czasu.

 

Nie widzę w waszym zachowaniu żadnej sensownej logiki, gdyż my nie przeszkadzamy wam grać lecz chcemy zapobiec tzw. PUSH pod każdą jego formą.

Ponadto Dusha, macie przecież w swoim sojuszu programistę amatora, który to chwaląc się swoimi umiejętnościami a za razem ośmiesza Administrację na SB, że on sam pisze lepsze programy i to w pół godziny, itd. itp.

Niech napisze wam program, który będzie was ostrzegał, przed złamaniem regulaminu. :P

Gdyż nie znając regulaminu, zaoszczędzi wam taki program, wiele problemów; :ok: a jako wasz sojusznik "na pewno", wykona taką pracę dla was, za darmo. ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie widzę w waszym zachowaniu żadnej sensownej logiki, gdyż my nie przeszkadzamy wam grać lecz chcemy zapobiec tzw. PUSH pod każdą formą.

 

No okej ale gdzie tu push skoro , jak Ci napisałem ja rozbiłem 2,5 kkk lm i pozbierałem zlom po sobie , Marshall również rozbił 2,5 kkk lm i pozbierał po sobie . Więc gdzię tu jakiś push

Skoro jak mówisz wystarczyło tylko zgłosić i uzyskalibyśmy zgodę , to o co się rozchodzi ? O wiadomośc do Ciebie w celu uzyskaniu pozwolenia ? Wydaje mi się to troche smieszne , zatrywanie Ci tyłka wiadomością typu " czy może mi marshall pomóc w zrobieniu zadania "

 

No ale okej na przyszłość będę zgłaszał wszystko ...

 

Co do programu wyŻej opisanego przez Ciebie , to z tego co wiem wszelakie programy wspomagające są zabronione , chociaż nawet nie wiem kto jest u nas w soju tym programistą ;D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Dusha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.