Jump to content

Liga Typera vol.7 #3/5


nebu
 Share

Recommended Posts

To już kolejka nr 3 Ligi Typera. Typujemy rozgrywki 3 lig!
 
kolejka nr 3
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 34
 
21.04. 15:00 Spal - AS Roma -
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina -
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento -
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna -
22.04. 15:00 Atalanta - Torino -
22.04. 15:00 Chievo - Inter -
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 
22.04. 15:00 Udinese - Crotone -
22.04. 20:45 Juventus - Napoli -
 
GRECJA: Super League Kolejka 28
 
22.04. 18:00 AEK - Levadiakos -
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias -
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa -
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. -
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia -
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos -
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi -
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos -
 
AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31
 
21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz
21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń
21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten
22.04. 14:30 Salzburg-Altach
22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira
 
Zasady typowania meczów:

1 ~ Wygrana gospodarza
0 ~ Remis
2 ~ Wygrana gości
10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
02 ~ Remis lub wygrana gości

Przykład :
FC Barcelona vs Levante ~ 1 - wygra FC Barcelona
Bayern vs Borussia ~ 0 - remis
Chelsea vs Liverpool ~ 2 - wygra Liverpool
PSG - Monaco ~ 10 - wygra lub zremisuje gospodarz
Juventus - AS Roma ~ 02 - remis lub wygrana gości

 

Typować można do dnia: 21/04/2018 r. godz: 15:00

Link to comment
Share on other sites


kolejka nr 3

 


WŁOCHY: Serie A Kolejka 34

 

21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2

21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 0

21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1

22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 2

22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 1

22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2

22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1

22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 1

22.04. 20:45 Juventus - Napoli - 1

 

GRECJA: Super League Kolejka 28

 

22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1

22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1

22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 0

22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 2

22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 1

22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 0

22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1

22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2

 

AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31

 

21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 2

21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń - 1

21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten - 1

22.04. 14:30 Salzburg-Altach - 1

22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira - 1

Link to comment
Share on other sites

21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2

21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 0

21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1

22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 2

22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 0

22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2

22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1

22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 2

22.04. 20:45 Juventus - Napoli - 0

 

GRECJA: Super League Kolejka 28

 

22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1

22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1

22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 2

22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 0

22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 2

22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 2

22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1

22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 0

 

AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31

 

21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 1

21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń 1

21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten 0

22.04. 14:30 Salzburg-Altach 10

22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira 2

Link to comment
Share on other sites

 

 
kolejka nr 3
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 34
 
21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 2
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna -1
22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 1
22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1
22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 1
22.04. 20:45 Juventus - Napoli - 1
 
GRECJA: Super League Kolejka 28
 
22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 1
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 2
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 0
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 1
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2
 
AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31
 
21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 2
21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń - 1
21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten - 1
22.04. 14:30 Salzburg-Altach - 1
22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira  - 1
 

 

Link to comment
Share on other sites

kolejka nr 3

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 34

 

21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2

21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 2

21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1

22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 2

22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 1

22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2

22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1

22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 2

22.04. 20:45 Juventus - Napoli - 0

 

GRECJA: Super League Kolejka 28

 

22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1

22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1

22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 2

22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 2

22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 1

22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 2

22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1

22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2

 

AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31

 

21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 2

21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń - 1

21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten - 1

22.04. 14:30 Salzburg-Altach - 1

22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira - 1

Link to comment
Share on other sites


kolejka nr 3

 


WŁOCHY: Serie A Kolejka 34

 

21.04. 15:00 Spal - AS Roma -- 2

21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 2

21.04. 20:45 AC Milan - Benevento -- 1

22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 0

22.04. 15:00 Atalanta - Torino -- 1

22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2

22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria -- 1

22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 2

22.04. 20:45 Juventus - Napoli -- 1

 

GRECJA: Super League Kolejka 28

 

22.04. 18:00 AEK - Levadiakos --1

22.04. 18:00 Atromitos - Platanias -1

22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa -- 0

22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. -1

22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia -- 0

22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 0

22.04. 18:00 PAOK - Xanthi -- 1

22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2

 

AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31

 

21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz- 2

21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń -- 0

21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten- 1

22.04. 14:30 Salzburg-Altach -- 1

22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira- 1

Link to comment
Share on other sites


kolejka nr 3

 


WŁOCHY: Serie A Kolejka 34

 

21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2

21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 2

21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1

22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 2

22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 1

22.04. 15:00 Chievo - Inter -2

22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1

22.04. 15:00 Udinese - Crotone -1

22.04. 20:45 Juventus - Napoli -1

 

GRECJA: Super League Kolejka 28

 

22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1

22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1

22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 10

22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 2

22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia -1

22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos -1

22.04. 18:00 PAOK - Xanthi -1

22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos -2

 

AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31

 

21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 2

21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń - 1

21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten - 1

22.04. 14:30 Salzburg-Altach - 1

22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira - 1

Link to comment
Share on other sites


kolejka nr 3

 


WŁOCHY: Serie A Kolejka 34

 

21.04. 15:00 Spal - AS Roma -2

21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina -2

21.04. 20:45 AC Milan - Benevento -1

22.04. 12:30 Cagliari - Bologna -0

22.04. 15:00 Atalanta - Torino -2

22.04. 15:00 Chievo - Inter -2

22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1

22.04. 15:00 Udinese - Crotone -1

22.04. 20:45 Juventus - Napoli -1

 

GRECJA: Super League Kolejka 28

 

22.04. 18:00 AEK - Levadiakos -1

22.04. 18:00 Atromitos - Platanias -2

22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa -2

22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. -1

22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia -0

22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos -2

22.04. 18:00 PAOK - Xanthi -1

22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos -2

 

AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31

 

21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz-0

21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń-2

21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten-0

22.04. 14:30 Salzburg-Altach-1

22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira-1

Link to comment
Share on other sites

 

21.04. 15:00 Spal - AS Roma -

 

0

 

21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina -

 

2

 

21.04. 20:45 AC Milan - Benevento -

 

1

 

22.04. 12:30 Cagliari - Bologna -

 

0

 

22.04. 15:00 Atalanta - Torino -

 

0

 

22.04. 15:00 Chievo - Inter -

 

2

 

22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 

 

1

 

22.04. 15:00 Udinese - Crotone -

 

2

 

22.04. 20:45 Juventus - Napoli -

 

1

 

22.04. 18:00 AEK - Levadiakos -

 

1

 

22.04. 18:00 Atromitos - Platanias -

 

1

 

22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa -

 

2

 

22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. -

 

2

 

22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia -

 

0

 

22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos -

 

2

 

22.04. 18:00 PAOK - Xanthi -

 

1

 

22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos -

 

2

 

21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz

 

2

 

21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń

 

2

 

21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten

 

1

 

22.04. 14:30 Salzburg-Altach

 

1

 

22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira

 

0

 

Link to comment
Share on other sites


kolejka nr 3

 


WŁOCHY: Serie A Kolejka 34

 

21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2

21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 2

21.04. 20:45 AC Milan - Benevento -1

22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 2

22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 1

22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2

22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1

22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 1

22.04. 20:45 Juventus - Napoli -2

 

GRECJA: Super League Kolejka 28

 

22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1

22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1

22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 0

22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 2

22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 1

22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 1

22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1

22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2

 

AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31

 

21.04. 16:00 AC Wolfsberger - Sturm Graz - 2 

21.04. 18:30 LASK Linz - Austria Wiedeń - 1

21.04. 18:30 Mattersburg - St. Polten - 1

22.04. 14:30 Salzburg - Altach - 1

22.04. 16:30 Rapid Vienna - Admira - 1

Link to comment
Share on other sites

WŁOCHY: Serie A Kolejka 34

 

21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2

21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 02

21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1

22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 10

22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 1

22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2

22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1

22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 10

22.04. 20:45 Juventus - Napoli - 10

 

GRECJA: Super League Kolejka 28

 

22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1

22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1

22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 10

22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 02

22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 1

22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 0

22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1

22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2

 

AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31

 

21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 2

21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń - 10

21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten - 1

22.04. 14:30 Salzburg-Altach - 1

22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira - 1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.