Skocz do zawartości

kiros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kiedys gralem na czyms z podobnym silnikiem do Ogam(nie pamietam nazwy), ludzie tam mieli calkiem swietny pomysl i wrzucili Boty na konta (i)(iI) ktore powoli sie same rozwijaly, a gracze mieli wiecej korzysci/radosci z grania no i Galaktyki byly zapelnione. Kto z was podczas farmienia przeskanowal 100 ukladow albo i wiecej i nie znalazl nic zeby wyslac swoje transportery? w dodatku oczoplasy od przewijania raportow szpiegowski i tylko metal:8.000.000 krysztal: 8000.000 deuter:8.000.000

Nie mowie o tym zeby te boty tylko w Eko sie rozwijaly, ale tez rowno-proporcjonalnie w obrone czy tam inne rzeczy, niewiem warto byloby o moim pomysle podyskutowac. Moze inni maja jakas wizje co do mojego pomyslu.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A te boty będą mogły też kupować astaty? Nie przejdzie twój pomysł, niestety.

Myslalem raczej, ze gdyby sie to udalo to ponegocjowalbym z Adminami zeby kilka Botow mnie Pushowalo :P

 

 

 

dlaczego od razu na NIE? podtrzymalo by to zycie w calym Uniwersum, wielu tylko z was lata w kolo i chce rozwalic jak najwiecej i jak najszybciej, co za tym idzie? Masowa zaglada, widac to w kazdej galaktyce nie chce liczyc tutaj w procentach ale pozwole sobie stwierdzic ze jest takich kont ponad polowa. Wielu nawet nie rozwinelo sie do stopnia miernego z tego co widze w RS, moim zdaniem podtrzymalo by to przy zyciu wielu slabszych graczy, ktorzy mogli by sie rozwinac dalej i nie odstraszali sie gdy ich ktos nawiedzi raz lub dwa razy w tygodniu, bo sami mogli by sie na czyms odbic. Tylko taki maly pomysl.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kiros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie, wstępnie ja nie jestem za tym, aby grało jakieś boty lecz prawdziwi gracze, których będziemy pozyskiwać i w najbliższym czasie przybędzie ich sporo. Poza tym mamy podniesione wydobycie do 50% graczy nieaktywnych bez względu na energię(to takie jakby ekoboty właśnie) i przewidujemy w najbliższym czasie również sporo eventów, dzięki którym gra będzie ciekawsza i "prawdziwa", bo gra z robotami jaki ma sens (poza darmowymi surowcami)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie, wstępnie ja nie jestem za tym, aby grało jakieś boty lecz prawdziwi gracze, których będziemy pozyskiwać i w najbliższym czasie przybędzie ich sporo. Poza tym mamy podniesione wydobycie do 50% graczy nieaktywnych bez względu na energię(to takie jakby ekoboty właśnie) i przewidujemy w najbliższym czasie również sporo eventów, dzięki którym gra będzie ciekawsza i "prawdziwa", bo gra z robotami jaki ma sens (poza darmowymi suro

no fajnie by bylo gdyby kilkaset graczy sie znalazlo jeszcze na tym uni :)

Edytowane przez kiros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.