Jump to content

Liga Typera vol.7 #2/5


nebu

Recommended Posts

Rozpoczynamy kolejkę nr 2. Typujemy rozgrywki 3 lig i mamy 1 JOKERA !!
 
kolejka nr 2
 
FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33
 
13.04. 20:45 Angers - Nice - 
14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 
14.04. 20:00 Caen - Toulouse - xxx
14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 
14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 
14.04. 20:00 Rennes - Metz - 
14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 
15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux  - 
15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 
15.04. 21:00 PSG - Monaco - 
 
PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30
 
13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 
14.04. 17:00 Aves - Feirense - 
14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 
14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 
14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 
15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 
15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 
15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 
16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 
 
HOLANDIA: EredivisieKolejka 31
 
13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 
14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 
14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 
14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 
14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 
15.04. 12:30 Breda - Willem II - 
15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 
15.04. 14:30 Groningen - Roda - 
15.04. 16:45 PSV - Ajax - 
 
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
15.04. 16:45 PSV - Ajax -

 

Zasady typowania meczów:
1 ~ Wygrana gospodarza
0 ~ Remis
2 ~ Wygrana gości
10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
02 ~ Remis lub wygrana gości

Przykład :
FC Barcelona vs Levante ~ 1 - wygra FC Barcelona
Bayern vs Borussia ~ 0 - remis
Chelsea vs Liverpool ~ 2 - wygra Liverpool
PSG - Monaco ~ 10 - wygra lub zremisuje gospodarz
Juventus - AS Roma ~ 02 - remis lub wygrana gości

xxx-spotkanie anulowane

Typować można do dnia: 13/04/2018 r. godz: 20:00

Link to comment
Share on other sites

 

Rozpoczynamy kolejkę nr 2. Typujemy rozgrywki 3 lig i mamy 1 JOKERA !!
 
kolejka nr 2
 
FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33
 
13.04. 20:45 Angers - Nice - 2
14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 1
14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 0
14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 2
14.04. 20:00 Nantes - Dijon -02

14.04. 20:00 Rennes - Metz - 1

14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 2
15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux  - 1
15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2
15.04. 21:00 PSG - Monaco - 01
 
PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30
 
13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 2
14.04. 17:00 Aves - Feirense - 2
14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 1
14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 0
14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 1
15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 1
15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 01
15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 1
16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1
 
HOLANDIA: EredivisieKolejka 31
 
13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2
14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 1
14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 2
14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 1
14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 0
15.04. 12:30 Breda - Willem II - 1
15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 0
15.04. 14:30 Groningen - Roda - 1
15.04. 16:45 PSV - Ajax - 2
 
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
15.04. 16:45 PSV - Ajax -1:2

 

Zasady typowania meczów:

1 ~ Wygrana gospodarza

0 ~ Remis

2 ~ Wygrana gości

10 ~ Wygrana lub remis gospodarza

02 ~ Remis lub wygrana gości

 

Przykład :

FC Barcelona vs Levante ~ 1 - wygra FC Barcelona

Bayern vs Borussia ~ 0 - remis

Chelsea vs Liverpool ~ 2 - wygra Liverpool

PSG - Monaco ~ 10 - wygra lub zremisuje gospodarz

Juventus - AS Roma ~ 02 - remis lub wygrana gości

 

Typować można do dnia: 13/04/2018 r. godz: 20:00

 

 

Link to comment
Share on other sites

FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33

 

13.04. 20:45 Angers - Nice - 2

14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 1

14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 0

14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 1

14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 1

14.04. 20:00 Rennes - Metz - 0

14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 1

15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux  - 2

15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2

15.04. 21:00 PSG - Monaco - 1

 

PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30

 

13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 2

14.04. 17:00 Aves - Feirense - 0

14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 1

14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 2

14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 2

15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 2

15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 2

15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 2

16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1

 

HOLANDIA: EredivisieKolejka 31

 

13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2

14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 2

14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 0

14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 1

14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 0

15.04. 12:30 Breda - Willem II - 1

15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 1

15.04. 14:30 Groningen - Roda - 0

15.04. 16:45 PSV - Ajax - 2

Link to comment
Share on other sites

 

FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33

 

13.04. 20:45 Angers - Nice - 2

14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 1

14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 0

14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 0

14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 0

14.04. 20:00 Rennes - Metz - 1

14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 2

15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux  - 1

15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2

15.04. 21:00 PSG - Monaco - 1

 

PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30

 

13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 2

14.04. 17:00 Aves - Feirense - 2

14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 1

14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 0

14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 0

15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 1

15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 1

15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 2

16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1

 

HOLANDIA: EredivisieKolejka 31

 

13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2

14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 1

14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 0

14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 1

14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 1

15.04. 12:30 Breda - Willem II - 1

15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 1

15.04. 14:30 Groningen - Roda - 2

15.04. 16:45 PSV - Ajax - 1

 

 


JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)


15.04. 16:45 PSV - Ajax - 2:0


Link to comment
Share on other sites

FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33

 

13.04. 20:45 Angers - Nice - 2

14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 1

14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 10

14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 1

14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 1

14.04. 20:00 Rennes - Metz - 1

14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 2

15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux  - 1

15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2

15.04. 21:00 PSG - Monaco - 1

 

PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30

 

13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 2

14.04. 17:00 Aves - Feirense - 1

14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 1

14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 1

14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 1

15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 1

15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 2

15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 2

16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1

 

HOLANDIA: EredivisieKolejka 31

 

13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2

14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 10

14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 02

14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 1

14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 1

15.04. 12:30 Breda - Willem II - 1

15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 1

15.04. 14:30 Groningen - Roda - 1

15.04. 16:45 PSV - Ajax - 1

 

 


JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)


15.04. 16:45 PSV - Ajax - 2:1


Link to comment
Share on other sites

FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33

 

13.04. 20:45 Angers - Nice - 10

14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 1

14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 2

14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 10

14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 2

14.04. 20:00 Rennes - Metz - 1

14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 2

15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux - 0

15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2

15.04. 21:00 PSG - Monaco - 10

 

PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30

 

13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 1

14.04. 17:00 Aves - Feirense - 2

14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 0

14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 2

14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 0

15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 1

15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 2

15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 20

16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1

 

HOLANDIA: EredivisieKolejka 31

 

13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2

14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 0

14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 1

14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 1

14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 10

15.04. 12:30 Breda - Willem II - 0

15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 1

15.04. 14:30 Groningen - Roda - 2

15.04. 16:45 PSV - Ajax - 1

 

 

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)

15.04. 16:45 PSV - Ajax - 3:1

Link to comment
Share on other sites

FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33

 

13.04. 20:45 Angers - Nice - 2

14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 1

14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 0

14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 0

14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 1

14.04. 20:00 Rennes - Metz - 1

14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 0

15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux  - 0

15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2

15.04. 21:00 PSG - Monaco - 1

 

PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30

 

13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 2

14.04. 17:00 Aves - Feirense - 1

14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 1

14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 1

14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 1

15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 1

15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 0

15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 2

16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1

 

HOLANDIA: EredivisieKolejka 31

 

13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2

14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 1

14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 1

14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 1

14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 1

15.04. 12:30 Breda - Willem II - 1

15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 1

15.04. 14:30 Groningen - Roda - 1

15.04. 16:45 PSV - Ajax - 0

 

 


JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)


15.04. 16:45 PSV - Ajax    1-1


Link to comment
Share on other sites

FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33

 

13.04. 20:45 Angers - Nice - 2

14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 1

14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 0

14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 0

14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 1

14.04. 20:00 Rennes - Metz - 1

14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 0

15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux  - 0

15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2

15.04. 21:00 PSG - Monaco - 1

 

PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30

 

13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 1

14.04. 17:00 Aves - Feirense - 1

14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 0

14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 1

14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 1

15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 2

15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 0

15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 2

16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1

 

HOLANDIA: EredivisieKolejka 31

 

13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2

14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 1

14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 1

14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 2

14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 1

15.04. 12:30 Breda - Willem II - 1

15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 1

15.04. 14:30 Groningen - Roda - 1

15.04. 16:45 PSV - Ajax - 0

 

 


JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)


15.04. 16:45 PSV - Ajax    1-2


Link to comment
Share on other sites

FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33

13.04. 20:45 Angers - Nice - 10
14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 1
14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 02
14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 1
14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 1
14.04. 20:00 Rennes - Metz - 1
14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 02
15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux - 10
15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2
15.04. 21:00 PSG - Monaco - 1

PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30

13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 2
14.04. 17:00 Aves - Feirense - 1
14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 10
14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 1
14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 1
15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 10
15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 02
15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 2
16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1

HOLANDIA: EredivisieKolejka 31

13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2
14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 10
14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 02
14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 1
14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 1
15.04. 12:30 Breda - Willem II - 10
15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 1
15.04. 14:30 Groningen - Roda - 1
15.04. 16:45 PSV - Ajax - 1


JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
15.04. 16:45 PSV - Ajax - 1:0

Link to comment
Share on other sites

 

 
 
kolejka nr 2
 
FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33
 
13.04. 20:45 Angers - Nice - 1
14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 1
14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 1
14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 1
14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 1
14.04. 20:00 Rennes - Metz - 1
14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 2
15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux  - 1
15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2
15.04. 21:00 PSG - Monaco - 1
 
PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30
 
13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 2
14.04. 17:00 Aves - Feirense - 1
14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 1
14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 1
14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 1
15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 1
15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 1
15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 2
16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1
 
HOLANDIA: EredivisieKolejka 31
 
13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2
14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 1
14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 2
14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 1
14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 1
15.04. 12:30 Breda - Willem II - 1
15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 1
15.04. 14:30 Groningen - Roda - 1
15.04. 16:45 PSV - Ajax - 1
 
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
15.04. 16:45 PSV 2:1 Ajax -

 

Link to comment
Share on other sites

kolejka nr 2

 

FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33

 

13.04. 20:45 Angers - Nice - 2

14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 2

14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 1

14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 2

14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 1

14.04. 20:00 Rennes - Metz - 1

14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 1

15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux  - 1

15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2

15.04. 21:00 PSG - Monaco - 1

 

PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30

 

13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 2

14.04. 17:00 Aves - Feirense - 0

14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 1

14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 1

14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 1

15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 1

15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 1

15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 2

16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1

 

HOLANDIA: EredivisieKolejka 31

 

13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2

14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 1

14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 1

14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 1

14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 1

15.04. 12:30 Breda - Willem II - 0 

15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 1

15.04. 14:30 Groningen - Roda - 1

15.04. 16:45 PSV - Ajax - 2

 

 


JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)


15.04. 16:45 PSV - Ajax - 1:2

 


Link to comment
Share on other sites

kolejka nr 2
 
FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33
 
13.04. 20:45 Angers - Nice - 1
14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 1
14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 1
14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 0
14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 1
14.04. 20:00 Rennes - Metz - 1
14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 1
15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux  - 0
15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2
15.04. 21:00 PSG - Monaco - 1
 
PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30
 
13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 2
14.04. 17:00 Aves - Feirense - 2
14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 1
14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 0
14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 1
15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 1
15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 0
15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 2
16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1
 
HOLANDIA: EredivisieKolejka 31
 
13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2
14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 1
14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 1
14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 1
14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 1
15.04. 12:30 Breda - Willem II - 0
15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 1
15.04. 14:30 Groningen - Roda - 0
15.04. 16:45 PSV - Ajax - 2
 
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
15.04. 16:45 PSV - Ajax - 0:1

 

Link to comment
Share on other sites

kolejka nr 2

 

FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33

 

13.04. 20:45 Angers - Nice - 2

14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 1

14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 0

14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 2

14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 2

14.04. 20:00 Rennes - Metz - 1

14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 2

15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux  - 1

15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2

15.04. 21:00 PSG - Monaco - 1

 

PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30

 

13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 2

14.04. 17:00 Aves - Feirense - 2

14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 1

14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 0

14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 1

15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 1

15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 1

15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 2

16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1

 

HOLANDIA: EredivisieKolejka 31

 

13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2

14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 0

14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 2

14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 2

14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 2

15.04. 12:30 Breda - Willem II - 1

15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 1

15.04. 14:30 Groningen - Roda - 2

15.04. 16:45 PSV - Ajax - 1

 

 

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)

15.04. 16:45 PSV - Ajax -   3 - 1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.