Skocz do zawartości

Opinia dot mojego bana.


Winiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy, chciałbym się z Wami podzielić moja opinia na temat pracy administracjii.

 

Nadal nie zgadzam się z banem którego dostałem niesłusznie, tym razem nie chodzi mi o un bana a o udowodnienie administracjii iż się mylili.

 

W moim odwołaniu miesiąc temu napisałem 7 podpunktow na ktore żaden administrator nie odpowiedział.

 

2 dni temu poprosiłem szanowna administrację o pełne logi, i tutaj też administracja robi wszystko obym tych logów nie otrzymał.

 

Poniżej wklejenia treść maila który wysłałem do administratorów.

 

 

"Cześć,

 

Z tej strony Winiu. Piszę ponownie w sprawie mojego bana za multikonto na u10. Nie proszę Cię o ponowną analizę sprawy, bo wiem że nie będziesz czasu wałkować kolejny raz tego samego tematu, lecz chciałbym sam się wszystkiemu przyjrzeć i postarać się znaleźć coś, co byłoby dowodem po mojej stronie. Rozmawiałem z Herhorem odnośnie tej sprawy, ale powiedział mi że on nie jest w stanie nic już zrobić i jedyna moja nadzieja jest w tym, że udostępnisz mi logi i będę mógł sam w nich znaleźć coś co by Cię przekonało – Herhor powiedział, że do sprawy już się mieszać nie będzie, ponieważ to nie on nałożył ostatecznego bana.

 

Udostępnienie mi logów (najlepiej wszystkich zalogowań na konta Winiu oraz imper na okres dwóch lub więcej miesięcy) nie powinno być dla Ciebie zbyt czasochłonne, a pozwoli mi uzyskać świadomość, że zrobiłem w tej sprawie absolutnie wszystko co było w ramach moich możliwości. Nie będę Cię prosił o ponowną analizę wszystkiego, lecz postaram się zebrać do kupy odpowiednie dowody (wybrane logi, screeny i inne) i dopiero wtedy przedstawię sprawę, przejrzyście i uporządkowanie, aby można było możliwie najszybciej ją zbadać.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Winiu.

 

 

Drodzy admini. Wmawialiscie mi że jestem oszustem, ale nie daliście mi możliwości udowodnienia iż tak nie jest. Nie daliście mi tego czego bardzo potrzebuje - logów.

 

Bardzo proszę abyście nie zamykali tematu, może rozwinie się jakaś rozmowa między graczami i administrator deusx da mi to o co proszę :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu poprosiłem szanowna administrację o pełne logi, i tutaj też administracja robi wszystko obym tych logów nie otrzymał.

 

Poniżej wklejenia treść maila który wysłałem do administratorów.

 

 

"Cześć,

 

Z tej strony Winiu. Piszę ponownie w sprawie mojego bana za multikonto na u10. Nie proszę Cię o ponowną analizę sprawy, bo wiem że nie będziesz czasu wałkować kolejny raz tego samego tematu, lecz chciałbym sam się wszystkiemu przyjrzeć i postarać się znaleźć coś, co byłoby dowodem po mojej stronie. Rozmawiałem z Herhorem odnośnie tej sprawy, ale powiedział mi że on nie jest w stanie nic już zrobić i jedyna moja nadzieja jest w tym, że udostępnisz mi logi i będę mógł sam w nich znaleźć coś co by Cię przekonało – Herhor powiedział, że do sprawy już się mieszać nie będzie, ponieważ to nie on nałożył ostatecznego bana.

 

Udostępnienie mi logów (najlepiej wszystkich zalogowań na konta Winiu oraz imper na okres dwóch lub więcej miesięcy) nie powinno być dla Ciebie zbyt czasochłonne, a pozwoli mi uzyskać świadomość, że zrobiłem w tej sprawie absolutnie wszystko co było w ramach moich możliwości. Nie będę Cię prosił o ponowną analizę wszystkiego, lecz postaram się zebrać do kupy odpowiednie dowody (wybrane logi, screeny i inne) i dopiero wtedy przedstawię sprawę, przejrzyście i uporządkowanie, aby można było możliwie najszybciej ją zbadać.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Winiu.

 

 

Drodzy admini. Wmawialiscie mi że jestem oszustem, ale nie daliście mi możliwości udowodnienia iż tak nie jest. Nie daliście mi tego czego bardzo potrzebuje - logów.

 

Bardzo proszę abyście nie zamykali tematu, może rozwinie się jakaś rozmowa między graczami i administrator deusx da mi to o co proszę :)

 

Pozdrawiam.

 

 

Każda osoba, chcąca zarejestrować się na którymś z Uniwersów naszego serwisu, aby rozpocząć grę,

"musi" akceptować warunki regulaminu ogólnego.

Nieznajomość powyższego, bądź sporadyczna znajomość regulaminu, nie uprawnia nikogo, do jego łamania w sposób nagminny.

 

Po rozpatrzeniu powyższego tekstu w temacie, oboje Administratorzy odpowiadają:

 

Wyciąg z regulaminu ogólnego:

 

§ 6 Zastrzeżenia

 

5. Właściciel przetwarza Twoje dane osobowe jedynie w celu prawidłowego świadczenia usług ogólnych i opcjonalnych lub wymogów prawnych. Szanujemy Twoją prywatność, dlatego nie udostępniamy i nie sprzedajemy również Twoich danych innym podmiotom, wyjątkiem udostępniania są organy do tego uprawione (np. sąd czy policja).

 

Z szacunkiem i pozdrowieniem.

 

Deusx & Herhor

Administratorzy serwisu

 

P.S.

Ponadto oboje Administratorzy serwisu uważamy, że temat pod każdą jego postacią i formą, za zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Herhorem odnośnie tej sprawy, ale powiedział mi że on nie jest w stanie nic już zrobić i jedyna moja nadzieja jest w tym, że udostępnisz mi logi i będę mógł sam w nich znaleźć coś co by Cię przekonało

 

Nigdy nie napisałem i nie powiedziałem do Ciebie Winiu:

 

Cytat:

" ... i jedyna moja nadzieja jest w tym, że udostępnisz mi logi i będę mógł sam w nich znaleźć coś co by Cię przekonało"

Koniec Cytatu.

 

Pozdrawiam Herhor

 

 

Ponadto stwierdzamy po raz ostatni:

 

Administratorzy serwisu STWIERDZAJĄ OSTATECZNIE, że Twój temat i odwołania w sprawie kont Twojego Multi, pod każdą dalszą postacią i formą, za zakończony. Została udowodniona Ci wina wielokontowości, na podstawie której, konta zostały zablokowane dożywotnio.

 

Deusx & Herhor

Administratorzy serwisu ogam.online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.