Skocz do zawartości

Gut- nie zgłoszona gra z jednego IP


gut

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick:gut

Treść blokady:nie zgłoszona gra z jednego IP

Nick SGO, który nałożył bana:Leonardo_da

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Witam, nie mam nic wspólnego z kontem switek93. Nikt korzystający z mojego Internetu nie gra w takie gry. Raz już miałem podobny problem na forum (Też nie miałem nic z tym wspólnego). Nie wiem o co chodzi i mało mnie to interesuje. Ban jest niesłusznie nałożony. Wiem że to tylko 24 godziny Ale bez przesady że ja o niczym takim nie wiem A dostaję bana. Proszę o jak najszybsze ściągnięcie blokady.

 

Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi i mało mnie to interesuje

 

Mnie też zbytnio to nie interesuje i mało obchodzi ;)

 

Lista wykrytego multi przez system (IP)

Lp.Nick 1Nick 2Nick 3IP

3.   gut Switek93  94.xxx.xxx.91  10/04/2018 9:29:23

 
I bana nie ściągnę. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram Pewnie dłużej w gry typu ogame niż Ty i był bym głupi gdybym takiej błahostki nie zgłosił. Z tego co widzę to takich nieslusznych banow jest mnóstwo. Tak to jest jak pseudoadmini patrzą tylko na system, bez jakiejkolwiek konsultacji z graczami.

 

A więc zgłaszam grę z jakimś tam switkiem (chociaż nie wiem co to za ziomek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco, a więc blokadę konta podtrzymuje, dlaczego: to Twoje dzisiejsze logowania z tego nr IP, dokładnie takiego samego IP jak gracza Switek93. Na Twoją obronę przemawia brak ruchu flot pomiędzy kontami dlatego blokada konta jest na jeden dzień  i traktuje ją jako nie zgłoszona gra z jednego IP.

 

Jeżeli to było Twoje stare konto które porzuciłeś powinieneś zgłosić grę z jednego IP. Jeżeli w dalszym ciągu nie zgłosisz gry z jednego IP, a wzajemne logowania będą się powtarzać, zostanie to potraktowane jako Multi. Od mojej decyzji przysługuje odwołanie do administratora na adres mailowy: ogamtest@gmail.com Administrator podejmie decyzję o słuszności nałożenia blokady na konto  do 72h.

 

Pozdrawiam

LdV 

 

1 94.xxx.xxx.91 10.04.2018 12:47:27
2 94.xxx.xxx.91 10.04.2018 12:34:06
3 94.xxx.xxx.91 10.04.2018 10:53:28
4 94.xxx.xxx.91 10.04.2018 10:12:47
5 94.xxx.xxx.91 10.04.2018 9:29:23
6 94.xxx.xxx.91 10.04.2018 8:13:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co odwoływać bo logi pokazują to co pokazują. Jeden dzień be gry może jakoś wytrzymam :D gdy ban zostanie zdjęty to zgłoszę grę z jednego IP, chociaż nie wiem kim jest gracz switek i nie mam pojęcia dlaczego gra z mojego IP. 

 

btw. te logowania które podałeś wyżej są z smartphona mojego prywatnego z sieci Play. Jakim cudem tak się stało to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.