Jump to content

Liga Typera vol.7 #1/5


nebu

Recommended Posts

Rozpoczynamy 7 edycję zmagań w Lidze Typera :)
 
Na początku zmagań typujemy rozgrywki 3 lig.
 
 
kolejka nr 1
 
ANGLIA: Premier League Kolejka 33
 
07.04. 13:30 Everton-Liverpool -
07.04. 16:00 Bournemouth-Crystal Palace -
07.04. 16:00 Brighton-Huddersfield -
07.04. 16:00 Leicester-Newcastle -
07.04. 16:00 Stoke-Tottenham -
07.04. 16:00 Watford-Burnley -
07.04. 16:00 West Brom-Swansea -
07.04. 18:30 Manchester City-Manchester Utd -
08.04. 15:15 Arsenal-Southampton -
08.04. 17:30 Chelsea-West Ham -
 
 
CZECHY: 1. Liga Kolejka 23
 
07.04. 13:00 Brno-Slavia Praga -
07.04. 15:00 Sparta Praga-Dukla Praga -
07.04. 17:00 Mlada Boleslav-Jablonec -
07.04. 17:00 Sigma Ołomuniec-Jihlava -
07.04. 17:00 Zlin-Ostrava -
07.04. 18:00 Liberec-Teplice -
08.04. 16:00 Karwina-Slovacko -
08.04. 18:00 Bohemians 1905-Pilzno -
 
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 31
 
07.04. 15:00 Benevento-Juventus -
07.04. 18:00 AS Roma-Fiorentina -
07.04. 18:00 Spal-Atalanta -
07.04. 20:45 Sampdoria-Genoa -
08.04. 12:30 Torino-Inter -
08.04. 15:00 Crotone-Bologna -
08.04. 15:00 Napoli-Chievo -
08.04. 15:00 Verona-Cagliari -
08.04. 18:00 Udinese-Lazio -
08.04. 20:45 AC Milan-Sassuolo -
 
 
 

Zasady typowania meczów:
1 ~ Wygrana gospodarza
0 ~ Remis
2 ~ Wygrana gości
10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
02 ~ Remis lub wygrana gości

Przykład :
FC Barcelona vs Levante ~ 1 - wygra FC Barcelona
Bayern vs Borussia ~ 0 - remis
Chelsea vs Liverpool ~ 2 - wygra Liverpool
PSG - Monaco ~ 10 - wygra lub zremisuje gospodarz
Juventus - AS Roma ~ 02 - remis lub wygrana gości

 

 

Typować można do dnia: 07/04/2018 r. godz: 13:00

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dusha Uni 10

 
 
kolejka nr 1
 
ANGLIA: Premier League Kolejka 33
 
07.04. 13:30 Everton-Liverpool - 2
07.04. 16:00 Bournemouth-Crystal Palace - 1
07.04. 16:00 Brighton-Huddersfield -  1
07.04. 16:00 Leicester-Newcastle - 1
07.04. 16:00 Stoke-Tottenham - 2
07.04. 16:00 Watford-Burnley - 1
07.04. 16:00 West Brom-Swansea - 1
07.04. 18:30 Manchester City-Manchester Utd - 1
08.04. 15:15 Arsenal-Southampton - 1
08.04. 17:30 Chelsea-West Ham - 1
 
 
CZECHY: 1. Liga Kolejka 23
 
07.04. 13:00 Brno-Slavia Praga -  2
07.04. 15:00 Sparta Praga-Dukla Praga - 1
07.04. 17:00 Mlada Boleslav-Jablonec - 0
07.04. 17:00 Sigma Ołomuniec-Jihlava - 1
07.04. 17:00 Zlin-Ostrava - 1
07.04. 18:00 Liberec-Teplice - 1
08.04. 16:00 Karwina-Slovacko - 1
08.04. 18:00 Bohemians 1905-Pilzno - 2
 
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 31
 
07.04. 15:00 Benevento-Juventus - 2
07.04. 18:00 AS Roma-Fiorentina - 1
07.04. 18:00 Spal-Atalanta - 2
07.04. 20:45 Sampdoria-Genoa - 0
08.04. 12:30 Torino-Inter - 2
08.04. 15:00 Crotone-Bologna - 1
08.04. 15:00 Napoli-Chievo -  1
08.04. 15:00 Verona-Cagliari - 2
08.04. 18:00 Udinese-Lazio - 2
08.04. 20:45 AC Milan-Sassuolo -1
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

ANGLIA: Premier League Kolejka 33

 

07.04. 13:30 Everton-Liverpool - 02

07.04. 16:00 Bournemouth-Crystal Palace - 10

07.04. 16:00 Brighton-Huddersfield - 1

07.04. 16:00 Leicester-Newcastle - 1

07.04. 16:00 Stoke-Tottenham - 2

07.04. 16:00 Watford-Burnley - 1

07.04. 16:00 West Brom-Swansea - 10

07.04. 18:30 Manchester City-Manchester Utd - 1

08.04. 15:15 Arsenal-Southampton - 1

08.04. 17:30 Chelsea-West Ham - 1

 

 

CZECHY: 1. Liga Kolejka 23

 

07.04. 13:00 Brno-Slavia Praga - 2

07.04. 15:00 Sparta Praga-Dukla Praga - 1

07.04. 17:00 Mlada Boleslav-Jablonec - 10

07.04. 17:00 Sigma Ołomuniec-Jihlava - 1

07.04. 17:00 Zlin-Ostrava - 10

07.04. 18:00 Liberec-Teplice - 1

08.04. 16:00 Karwina-Slovacko - 1

08.04. 18:00 Bohemians 1905-Pilzno - 02

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 31

 

07.04. 15:00 Benevento-Juventus - 2

07.04. 18:00 AS Roma-Fiorentina - 1

07.04. 18:00 Spal-Atalanta - 2

07.04. 20:45 Sampdoria-Genoa - 2

08.04. 12:30 Torino-Inter - 02

08.04. 15:00 Crotone-Bologna - 10

08.04. 15:00 Napoli-Chievo - 1

08.04. 15:00 Verona-Cagliari - 2

08.04. 18:00 Udinese-Lazio - 2

08.04. 20:45 AC Milan-Sassuolo - 1

Link to comment
Share on other sites

Szybki Uni 9

 

kolejka nr 1
 
ANGLIA: Premier League Kolejka 33
 
07.04. 13:30 Everton-Liverpool - 2
07.04. 16:00 Bournemouth-Crystal Palace - 2
07.04. 16:00 Brighton-Huddersfield - 1
07.04. 16:00 Leicester-Newcastle - 0
07.04. 16:00 Stoke-Tottenham - 2
07.04. 16:00 Watford-Burnley - 1
07.04. 16:00 West Brom-Swansea - 2
07.04. 18:30 Manchester City-Manchester Utd - 2
08.04. 15:15 Arsenal-Southampton - 1
08.04. 17:30 Chelsea-West Ham - 1
 
 
CZECHY: 1. Liga Kolejka 23
 
07.04. 13:00 Brno-Slavia Praga - 2
07.04. 15:00 Sparta Praga-Dukla Praga - 1
07.04. 17:00 Mlada Boleslav-Jablonec - 0
07.04. 17:00 Sigma Ołomuniec-Jihlava - 1
07.04. 17:00 Zlin-Ostrava - 1
07.04. 18:00 Liberec-Teplice - 0
08.04. 16:00 Karwina-Slovacko - 2
08.04. 18:00 Bohemians 1905-Pilzno - 1
 
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 31
 
07.04. 15:00 Benevento-Juventus - 2
07.04. 18:00 AS Roma-Fiorentina - 1
07.04. 18:00 Spal-Atalanta - 0
07.04. 20:45 Sampdoria-Genoa - 0
08.04. 12:30 Torino-Inter - 2
08.04. 15:00 Crotone-Bologna - 2
08.04. 15:00 Napoli-Chievo - 1
08.04. 15:00 Verona-Cagliari - 0
08.04. 18:00 Udinese-Lazio - 2
08.04. 20:45 AC Milan-Sassuolo - 1
Link to comment
Share on other sites

kolejka nr 1

 

ANGLIA: Premier League Kolejka 33

 

07.04. 13:30 Everton-Liverpool - 2

07.04. 16:00 Bournemouth-Crystal Palace - 1

07.04. 16:00 Brighton-Huddersfield - 1

07.04. 16:00 Leicester-Newcastle - 1

07.04. 16:00 Stoke-Tottenham - 2

07.04. 16:00 Watford-Burnley - 2

07.04. 16:00 West Brom-Swansea - 2

07.04. 18:30 Manchester City-Manchester Utd - 1

08.04. 15:15 Arsenal-Southampton - 1

08.04. 17:30 Chelsea-West Ham - 1

 

 

CZECHY: 1. Liga Kolejka 23

 

07.04. 13:00 Brno-Slavia Praga -2

07.04. 15:00 Sparta Praga-Dukla Praga - 1

07.04. 17:00 Mlada Boleslav-Jablonec - 2

07.04. 17:00 Sigma Ołomuniec-Jihlava - 1

07.04. 17:00 Zlin-Ostrava - 1

07.04. 18:00 Liberec-Teplice - 1

08.04. 16:00 Karwina-Slovacko - 1

08.04. 18:00 Bohemians 1905-Pilzno - 2

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 31

 

07.04. 15:00 Benevento-Juventus - 2

07.04. 18:00 AS Roma-Fiorentina - 1

07.04. 18:00 Spal-Atalanta - 2

07.04. 20:45 Sampdoria-Genoa - 1

08.04. 12:30 Torino-Inter - 2

08.04. 15:00 Crotone-Bologna - 2

08.04. 15:00 Napoli-Chievo - 1

08.04. 15:00 Verona-Cagliari - 2

08.04. 18:00 Udinese-Lazio - 2

08.04. 20:45 AC Milan-Sassuolo -1

Link to comment
Share on other sites

kolejka nr 1

 

ANGLIA: Premier League Kolejka 33

 

07.04. 13:30 Everton-Liverpool - 2

07.04. 16:00 Bournemouth-Crystal Palace - 1

07.04. 16:00 Brighton-Huddersfield -  1

07.04. 16:00 Leicester-Newcastle - 1

07.04. 16:00 Stoke-Tottenham - 2

07.04. 16:00 Watford-Burnley - 1

07.04. 16:00 West Brom-Swansea - 1

07.04. 18:30 Manchester City-Manchester Utd - 1

08.04. 15:15 Arsenal-Southampton - 1

08.04. 17:30 Chelsea-West Ham - 1

 

 

CZECHY: 1. Liga Kolejka 23

 

07.04. 13:00 Brno-Slavia Praga -  2

07.04. 15:00 Sparta Praga-Dukla Praga - 1

07.04. 17:00 Mlada Boleslav-Jablonec - 0

07.04. 17:00 Sigma Ołomuniec-Jihlava - 1

07.04. 17:00 Zlin-Ostrava - 1

07.04. 18:00 Liberec-Teplice - 1

08.04. 16:00 Karwina-Slovacko - 1

08.04. 18:00 Bohemians 1905-Pilzno - 2

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 31

 

07.04. 15:00 Benevento-Juventus - 2

07.04. 18:00 AS Roma-Fiorentina - 1

07.04. 18:00 Spal-Atalanta - 2

07.04. 20:45 Sampdoria-Genoa - 0

08.04. 12:30 Torino-Inter - 2

08.04. 15:00 Crotone-Bologna - 1

08.04. 15:00 Napoli-Chievo -  1

08.04. 15:00 Verona-Cagliari - 2

08.04. 18:00 Udinese-Lazio - 2

08.04. 20:45 AC Milan-Sassuolo -1

Link to comment
Share on other sites

kolejka nr 1

 

ANGLIA: Premier League Kolejka 33

 

07.04. 13:30 Everton-Liverpool -0

07.04. 16:00 Bournemouth-Crystal Palace -1

07.04. 16:00 Brighton-Huddersfield -1

07.04. 16:00 Leicester-Newcastle -1

07.04. 16:00 Stoke-Tottenham -2

07.04. 16:00 Watford-Burnley -2

07.04. 16:00 West Brom-Swansea -0

07.04. 18:30 Manchester City-Manchester Utd -1

08.04. 15:15 Arsenal-Southampton -1

08.04. 17:30 Chelsea-West Ham -1

 

 

CZECHY: 1. Liga Kolejka 23

 

07.04. 13:00 Brno-Slavia Praga -2

07.04. 15:00 Sparta Praga-Dukla Praga -1

07.04. 17:00 Mlada Boleslav-Jablonec -2

07.04. 17:00 Sigma Ołomuniec-Jihlava -1

07.04. 17:00 Zlin-Ostrava -0

07.04. 18:00 Liberec-Teplice -1

08.04. 16:00 Karwina-Slovacko -0

08.04. 18:00 Bohemians 1905-Pilzno -1

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 31

 

07.04. 15:00 Benevento-Juventus -2

07.04. 18:00 AS Roma-Fiorentina -1

07.04. 18:00 Spal-Atalanta -0

07.04. 20:45 Sampdoria-Genoa -1

08.04. 12:30 Torino-Inter -0

08.04. 15:00 Crotone-Bologna -1

08.04. 15:00 Napoli-Chievo -1

08.04. 15:00 Verona-Cagliari -1

08.04. 18:00 Udinese-Lazio -2

08.04. 20:45 AC Milan-Sassuolo -1

Link to comment
Share on other sites

kolejka nr 1

 

ANGLIA: Premier League Kolejka 33

 

07.04. 13:30 Everton-Liverpool - 1

07.04. 16:00 Bournemouth-Crystal Palace - 1

07.04. 16:00 Brighton-Huddersfield - 1

07.04. 16:00 Leicester-Newcastle - 1

07.04. 16:00 Stoke-Tottenham - 2

07.04. 16:00 Watford-Burnley - 0

07.04. 16:00 West Brom-Swansea - 2

07.04. 18:30 Manchester City-Manchester Utd - 1

08.04. 15:15 Arsenal-Southampton - 1

08.04. 17:30 Chelsea-West Ham - 1

 

 

CZECHY: 1. Liga Kolejka 23

 

07.04. 13:00 Brno-Slavia Praga - 2

07.04. 15:00 Sparta Praga-Dukla Praga - 1

07.04. 17:00 Mlada Boleslav-Jablonec - 2

07.04. 17:00 Sigma Ołomuniec-Jihlava - 1

07.04. 17:00 Zlin-Ostrava - 1

07.04. 18:00 Liberec-Teplice - 1

08.04. 16:00 Karwina-Slovacko - 1

08.04. 18:00 Bohemians 1905-Pilzno - 2

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 31

 

07.04. 15:00 Benevento-Juventus - 2

07.04. 18:00 AS Roma-Fiorentina - 1

07.04. 18:00 Spal-Atalanta - 2

07.04. 20:45 Sampdoria-Genoa - 1

08.04. 12:30 Torino-Inter - 2

08.04. 15:00 Crotone-Bologna - 2

08.04. 15:00 Napoli-Chievo - 1

08.04. 15:00 Verona-Cagliari - 1

08.04. 18:00 Udinese-Lazio - 0

08.04. 20:45 AC Milan-Sassuolo - 1
Link to comment
Share on other sites

kolejka nr 1

 

ANGLIA: Premier League Kolejka 33

 

07.04. 13:30 Everton-Liverpool - 2

07.04. 16:00 Bournemouth-Crystal Palace - 1

07.04. 16:00 Brighton-Huddersfield - 1

07.04. 16:00 Leicester-Newcastle - 2

07.04. 16:00 Stoke-Tottenham - 2

07.04. 16:00 Watford-Burnley - 2

07.04. 16:00 West Brom-Swansea - 2

07.04. 18:30 Manchester City-Manchester Utd - 1

08.04. 15:15 Arsenal-Southampton - 1

08.04. 17:30 Chelsea-West Ham - 1

 

 

CZECHY: 1. Liga Kolejka 23

 

07.04. 13:00 Brno-Slavia Praga - 2

07.04. 15:00 Sparta Praga-Dukla Praga - 1

07.04. 17:00 Mlada Boleslav-Jablonec - 2

07.04. 17:00 Sigma Ołomuniec-Jihlava - 2

07.04. 17:00 Zlin-Ostrava - 1

07.04. 18:00 Liberec-Teplice - 1

08.04. 16:00 Karwina-Slovacko - 1

08.04. 18:00 Bohemians 1905-Pilzno - 2

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 31

 

07.04. 15:00 Benevento-Juventus - 2

07.04. 18:00 AS Roma-Fiorentina - 1

07.04. 18:00 Spal-Atalanta - 2

07.04. 20:45 Sampdoria-Genoa - 1

08.04. 12:30 Torino-Inter - 2

08.04. 15:00 Crotone-Bologna - 2

08.04. 15:00 Napoli-Chievo - 1

08.04. 15:00 Verona-Cagliari - 1

08.04. 18:00 Udinese-Lazio - 2

08.04. 20:45 AC Milan-Sassuolo - 1
Link to comment
Share on other sites

ANGLIA: Premier League Kolejka 33

 

07.04. 13:30 Everton-Liverpool - 2

07.04. 16:00 Bournemouth-Crystal Palace - 10

07.04. 16:00 Brighton-Huddersfield - 1

07.04. 16:00 Leicester-Newcastle - 10

07.04. 16:00 Stoke-Tottenham - 2

07.04. 16:00 Watford-Burnley - 1

07.04. 16:00 West Brom-Swansea - 10

07.04. 18:30 Manchester City-Manchester Utd - 1

08.04. 15:15 Arsenal-Southampton - 1

08.04. 17:30 Chelsea-West Ham - 1

 

 

CZECHY: 1. Liga Kolejka 23

 

07.04. 13:00 Brno-Slavia Praga - 2

07.04. 15:00 Sparta Praga-Dukla Praga -1

07.04. 17:00 Mlada Boleslav-Jablonec - 10

07.04. 17:00 Sigma Ołomuniec-Jihlava - 1

07.04. 17:00 Zlin-Ostrava - 10

07.04. 18:00 Liberec-Teplice - 1

08.04. 16:00 Karwina-Slovacko - 1

08.04. 18:00 Bohemians 1905-Pilzno - 2

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 31

 

07.04. 15:00 Benevento-Juventus - 2

07.04. 18:00 AS Roma-Fiorentina -1

07.04. 18:00 Spal-Atalanta - 2

07.04. 20:45 Sampdoria-Genoa - 20

08.04. 12:30 Torino-Inter - 2

08.04. 15:00 Crotone-Bologna - 10

08.04. 15:00 Napoli-Chievo - 1

08.04. 15:00 Verona-Cagliari - 20

08.04. 18:00 Udinese-Lazio - 2

08.04. 20:45 AC Milan-Sassuolo - 1

Link to comment
Share on other sites

kolejka nr 1

 

ANGLIA: Premier League Kolejka 33

 

07.04. 13:30 Everton-Liverpool - 2

07.04. 16:00 Bournemouth-Crystal Palace - 2

07.04. 16:00 Brighton-Huddersfield - 1

07.04. 16:00 Leicester-Newcastle - 1

07.04. 16:00 Stoke-Tottenham - 2

07.04. 16:00 Watford-Burnley - 1

07.04. 16:00 West Brom-Swansea - 1

07.04. 18:30 Manchester City-Manchester Utd - 0

08.04. 15:15 Arsenal-Southampton - 1

08.04. 17:30 Chelsea-West Ham - 1

 

 

CZECHY: 1. Liga Kolejka 23

 

07.04. 13:00 Brno-Slavia Praga - 2

07.04. 15:00 Sparta Praga-Dukla Praga - 1

07.04. 17:00 Mlada Boleslav-Jablonec - 0

07.04. 17:00 Sigma Ołomuniec-Jihlava - 1

07.04. 17:00 Zlin-Ostrava - 1

07.04. 18:00 Liberec-Teplice - 1

08.04. 16:00 Karwina-Slovacko - 1

08.04. 18:00 Bohemians 1905-Pilzno - 2

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 31

 

07.04. 15:00 Benevento-Juventus - 2

07.04. 18:00 AS Roma-Fiorentina - 1

07.04. 18:00 Spal-Atalanta - 0

07.04. 20:45 Sampdoria-Genoa - 1

08.04. 12:30 Torino-Inter - 2

08.04. 15:00 Crotone-Bologna - 2

08.04. 15:00 Napoli-Chievo - 1

08.04. 15:00 Verona-Cagliari - 1

08.04. 18:00 Udinese-Lazio - 2

08.04. 20:45 AC Milan-Sassuolo - 1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.