Skocz do zawartości

LUCYFER, KAPA ,SKALPEL


Mekian

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick:  Lucyfer, Kapa, SKalpel
Treść blokady: PUSH SOJUSZOWY NR2
Nick SGO, który nałożył bana: Herhor
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Wiec tak przejde do tego co ja wiem , gdy rano chcialem wejsc an gre zobaczyc co sie dzieje zauwazylem informacje ze mam bana i sojusznicy, moje zdziwienie bylo tak duzo ze nie wiedzialem za co dopoki nie przeczytalem ze uczestniczylem w pushu , pytam sie jakim cudem gdy wczoraj ostatni raz bylem o 21 na grze i wyslalem fsa  i tyle , a konto o ktore niby uczestniczylo w  pushu zostal ooddane 14 marca wiec nawet bylo jeszcze na tzw urlopie za bana , zgodz esie ze bylo powiazanie ip z 7 marca powniewaz wtedy zglaszalem jedno ip ,ale gdy zostal ban nalozony do 14 marca , konto zostalo oddane zeby moje konto nie mialo problemow w przyszlosci , stwierdzam ze mozna sprawdzic wczorajszy atak z jakiego ip byl wykonany a z jakiego ip ja wyslalem fsa wczoraj i bedzie widac roznice , co za tym idzie moi sojusznicy ucierpieli , poniewaz tylko sojusznik bronil sojusznika przed strata moona , prosze o jeszcze raz dokladna analize tej sytuacji gdyz nie jestesmy tutaj winni , mam honor i gdybym byl winny potrafilbym zaakceptowac swoja wine ale tutaj jej nie widze  

Pozdrawiam


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kianu
26.03.2018

  Lucyfer
26.03.2018   mamy jedno ip a mieszkamy w tym samym domu a spodobala m sie gra jak widzialam u lucyfera wiec przejelam konto pococito i mam zamiar grac eco 89.xxx.xxx.78 07/03/2018 19:47:46

 

Lucyfer
26.03.2018

  Kianu
26.03.2018   zglaszam gre z 1 ip jeden dom jedno ip 89.xxx.xxx.78 07/03/2018 19:50:35

 

 

Po dzisiejszym dokładnym sprawdzeniu Logowań konta Kianu, kapa atakuje z konta kianu konto Skalpel:

 

http://forum.ogam.online/topic/21981-kianu-vs-kapa-skalpelhunters162000000/

 

 

Oddając konto komuś innemu po wcześniejszym zgłoszeniu gry z jednego IP bez powiadomienia operatora, prowadzi do tego typu konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wyjaśniłeś. Ściągam Ci blokadę konta. Usuwam również z U10 Twoje zgłoszenie gry z jednego IP.

 

Lecz na przyszłość proszę abyś uważał co robisz, abyśmy znów nie spotykali się przy odwołaniu. :)

 

Temat uważam za zamknięty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mom wspolnego z kontem Kianiu? skoro sie wyjasnilo to chyba kazdy ma dostac odbanowanie? spr dobrze jeszcze raz ip bo niemam nic wspolnego z Kianiu . Spr i pokaz to tu jak mozesz :)

Ok wyjaśniłeś. Ściągam Ci blokadę konta. Usuwam również z U10 Twoje zgłoszenie gry z jednego IP.

Lecz na przyszłość proszę abyś uważał co robisz, abyśmy znów nie spotykali się przy odwołaniu. :)

 

Temat uważam za zamknięty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mom wspolnego z kontem Kianiu? skoro sie wyjasnilo to chyba kazdy ma dostac odbanowanie? spr dobrze jeszcze raz ip bo niemam nic wspolnego z Kianiu . Spr i pokaz to tu jak mozesz :)

 

 

Wyjaśnienie sprawy przez Mekian dotyczy was wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.