Skocz do zawartości

Ban


Supreme

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick: PrawdziwySupreme
Treść blokady: Drugie ostrzeżenie. Niezgłoszona gra z 1 IP
Nick SGO, który nałożył bana: Herhor
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana: Konto zakupione poprzez usługę Przejęcia konta. Blokada nałożona za konflikt IP nowego konta i starego konta do przeglądania statystyk (nick Supreme), a następnie za założenie ponownie konta do przeglądania statystyk (nick kdkodskddms) blokada przedłużona o kolejne 2 dni do dnia 13.03.2018. Stare konto jak i nowe, założone w celu przeglądania statystyk nadają się do kasacji (Supreme i kdkodskddms)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś nowym graczem na tym serwerze abyś się nie orientował, że gracz może posiadać tylko jedno konto na danym Uniwersum:

 

§2 Konta

2. Użytkownik może posiadać wyłącznie jedno konto na danym uniwersum.
3. Jeden użytkownik może grać tylko na jednym koncie na danym uniwersum.

 

Bez względu na powyższe - uznałem, że z Twojej strony nie została zgłoszona gra z 1 IP. Za ca należy się

blokada konta:

Niezgłoszona gra z jednego IP - 1 dzień

 

Mimo pouczenia Ciebie przez graczy na SB, nie zrobiłeś odwołania od blokady, chociaż miałeś na to czas.

Wolałeś założyć konto Nr. 3

W związku z powyższym zmieniłem tryb blokady, na 3 dni.

 

Ponadto, nie śmiem nawet pouczyć starego gracza  jak w takich sytuacjach należy się zachować.

Nadmienię tylko, że dalsze próby zakładania kont/a, skończą się na Multi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, więc poucz "starego gracza" i napisz mi jak mam się zachować w sytuacji przejęcia konta, jeśli stare (nadmienię, że służące jedynie do przeglądu statystyk) konto nadaje się do kasacji. Abstrahując już od samego kolidowania opcji przejęcia konta z regulaminem, ze względu na swoją niejasność, nie po to płacę za nowo przejęte konto, aby grać na starym, ale z drugiej strony muszę coś z nim zrobić, nieprawdaż?

 

Nadal podtrzymuję o zdjęcie blokady, a także modyfikację regulaminu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Supreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.