Skocz do zawartości

Zmiany cen w sklepie


marshall

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu cena 5 pakietu pol w sklepie podrozała az 5x ? i czemu nikt nie raczył tego poinformowac

z tego co wiem to w regulaminie jest taka wzmianka ze admin o kazdej zmianie powinien najpierw nas powiadomic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marshall jesli masz problem to napisz reklamację.

 

§ 5 Reklamacje

1. Wszelkie reklamację ze świadczonych usług ogólnych lub opcjonalnych można złożyć elektronicznie na adres: pomoc@ogam.online

2. Warunkiem reklamacji jest nieprawidłowe świadczenie usług przez Właściciela bądź nieprawidłowe działanie systemów teleinformatycznych, które uniemożliwią poprawne korzystanie z usług.

3. Reklamacja powinna zawierać wszystkie informację dot. nieprawidłowego świadczenie usługi, jakiej usługi reklamacja dotyczy i co jest powodem reklamacji.

4. Reklamacja będzie rozpatrzona w termie do 3 dni roboczych od daty otrzymania wiadomości e-mail od Użytkowania.

 

Jesli przy otwarciu uni10 ceny były wyższe to zakładając konto zaakceptowales regulamin i tym samym cennik uslug i pakietów.

Jesli zmiana zaszla już po otwarciu uni10 to napisz reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nebu a co mi da ta reklamacja ? Bo wątpię że ktoś wogle tym by się zajął.

 

Bardziej liczę na wytłumaczenie czemu nagle z dnia na dzień podrożało 5x ? Błąd ? Czy może specjalne działanie ?

 

Poprostu zaczynając grę na u10 miałem swoją koncepcję co do planet i teraz legła ona w grupach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nebu a co mi da ta reklamacja ? Bo wątpię że ktoś wogle tym by się zajął.

 

Bardziej liczę na wytłumaczenie czemu nagle z dnia na dzień podrożało 5x ? Błąd ? Czy może specjalne działanie ?

 

Poprostu zaczynając grę na u10 miałem swoją koncepcję co do planet i teraz legła ona w grupach...

 

 

Z całym szacunkiem do Ciebie Marshall odpowiem, że najgorsze w życiu są nasze przyzwyczajenia. Właśnie za nie, płacimy nie raz ogromną cenę. Po prostu, idziemy na przysłowiowy paradoks przeszłości, nie patrząc pod nogi.

A od konsekwencji, nikt nas nie zwolni.

 

Ponadto na SB wytłumaczyłem oraz przeprosiłem, za zaniedbanie w powiadomieniu o zmianie, ze strony Administracji serwera. Przepraszam oficjalnie po raz kolejny, wszystkich użytkowników tego serwera, za wprowadzone zmiany bez wcześniejszego powiadomienia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Strzał w kolano z tym podniesieniem ceny pakietu za pola.

Wspomnę pewną rzecz:

 

http://forum.ogam.online/topic/9772-limit-pakietów-pól-do-planety-sklep/?p=76304

 

Tam sa wyliczenia, że warto było kolonizowac zimne planety, bo pakiet 5 pól kosztował jeden astat. Po zmianie nie warto, bo koszt uzyskania podstawowych pól dla wykonania zadania kosztuje dwa sms'9 - czyli 10pln x 20 planet to daje 200pln za same pola do planet.

 

Bardzo źle sie tu zaczyna dziac. Bardzo źle

 

edit:

 

Podniesienie ceny za pola powoduje kompletnie nieopłacalne kolonizowanie planet na poz. 13-15 a tym samym zaburza balans gry

 

 

 

Proszę o uzasadnienie wzrostu kosztów za 1 pakiet 5 pola do planety ;)

Edytowane przez ShotDroop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.