Skocz do zawartości

Odwołanie od banu


tomenpl3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:      Tomen, szeszet 

Treść:    Multi 1/2 oraz multi 2/2

Nick SGO: Leonadro_da_Vinci

 

Witam, chciałem złożyć odwołanie do banu którego dostałem ja Tomen za równo mój sąsiad Szeszet dnia 9:02:2018 o godz 12:33:49. Ban został nałożony niesłusznie a mianowicie poprzez małe nieporozumienie. Kolega będąc u mnie założył konto na telefonie który był na wifi mojego internetu. Przyznaje nie zwróciłem uwagi na zakaz posiadania 2 kont na jednym IP i przyznaje się do błędu. konto szeszet jest nieaktywne i nie mam z niego żadnej korzyści więc wnoszę o zdjęcie blokady. 

 

pozdrawiam: Tomen

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak jak zakładasz inne konto a stare porzucasz lub jak ktoś u Ciebie zakłada konto to zgłoś. 

 

Jak będę w domu posprawdzam dokładnie, jeżeli nie będzie ruchu flot między kontami bana ściągnę wieczorem, lecz jeżeli następnym razem nie zgłosisz  gry z 1 IP nie będzie taryfy ulgowej.

 

Kolegi ta jasne ?? to dlaczego są na Twoich adresach mailowych pozakładane ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak jak zakładasz inne konto a stare porzucasz lub jak ktoś u Ciebie zakłada konto to zgłoś. 

 

Jak będę w domu posprawdzam dokładnie, jeżeli nie będzie ruchu flot między kontami bana ściągnę wieczorem, lecz jeżeli następnym razem nie zgłosisz  gry z 1 IP nie będzie taryfy ulgowej.

 

Kolegi ta jasne ?? to dlaczego są na Twoich adresach mailowych pozakładane ?? 

Słuchaj nie każdy jest kumaty i nie każdy ma dostęp do komputera. Konto było założone na mojego emaila tak z tym się zgodzę ale ruchu floty ani wymiany surowców nie było i gwarantuję że nie będzie. Ok następnym razem zgłoszę grę z jednego adresu IP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzję podejmę dziś około 14.00 ;) także bądź cierpliwy Pozdrawiam. 

 

A wiec sprawa wygląda tak jak na U7 czekamy na wyjaśnienia od kolegi ;) jeżeli istnieje ;) Jak mi chcesz powiedzieć że ktoś sobie nie umie maila załozyć to jakoś mnie to nie przekonuje a wedle regulaminu multi to multi wiec nie może być mowy o ściągnięciu bana. Gdyby było wcześniejsze zgłoszenie gry z 1 IP lub bezpośrednio do mnie, ale nie było wiec sprawa jasna. Ponadto Twoje tłumaczenie że nie wiedziałes że trzeba zgłosić ?? Nie no nie róbmy sobie jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.