Skocz do zawartości

Uniwersum 10 ban Lm


Dusha

Rekomendowane odpowiedzi

Nick;lm

Treść blokady; nikt nie ma układów z administracją

Nick SGO który nałożył bana;Leonardo_da

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Witam pisze w sprawie bana który został na mnie nałożony.  Szczerze mówiąc nie za dużo kojarzę ale wiem że przegiolem z alkoholem(co mnie wogole nie usprawiedliwia) i trochę mnie poniosło pisząc bzdury za pewne do jednego z graczy za co przepraszam tego gracza jak i Administrację. 

 

 

 

 Wchodząc na konto o godzinie 18 widząc bana na tydzień uświadomiłem sobie że ban jest słuszny i nie zamierzałem nawet pisać odwołania,  Ale po zalogowaniu się o 22 zauważyłem że mój ban został przedłużony na miesiąc...:/ Dlaczego ? Z całym szacunkiem Leonardo ale czy nie jest to przegięcie?  Proszę abyś skrócil tego bana do początkowej decyzji jaka była kara w wysokości 7dni.

 

 

 

Pozdrawiam i raz jeszcze przepraszam osoby zainteresowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban nałożony zgodnie z tabelą kar, najpierw był na siedem dni gdyż nakładałem na szybko z telefonu (im mniej klikania tym lepiej) a wieczorem poprawiłem tak jak powinno być. Co do skrócenia hmmm...... zapytam desuxa bo to o nim była mowa w Twoich wiadomościach, jak pozwoli skrócę jak nie to zostanie tak jak jest.

 

Podszywanie się pod administrację lub powoływanie się na znajomość z administracją – 30 dni

 

http://forum.ogam.online/topic/2772-tabela-kar/?hl=tabela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IM89 - a ja Ci proponuje zamiast za alkohol to wziąć się za książki.

W dobie komputeryzacji, nie umiesz nawet sprawdzić własnych błędów ortograficznych? wstyd.

 

Alkohol, chamstwo i brak kultury?! Tego chyba w szkołach nie uczą. :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban nałożony zgodnie z tabelą kar, najpierw był na siedem dni gdyż nakładałem na szybko z telefonu (im mniej klikania tym lepiej) a wieczorem poprawiłem tak jak powinno być. Co do skrócenia hmmm...... zapytam desuxa bo to o nim była mowa w Twoich wiadomościach, jak pozwoli skrócę jak nie to zostanie tak jak jest.

 

Podszywanie się pod administrację lub powoływanie się na znajomość z administracją – 30 dni

 

http://forum.ogam.online/topic/2772-tabela-kar/?hl=tabela

Hmm nie pamiętam co mogłem pisać w sumie ;/ Za Administracje raczej bym się nie podszywał , domyślam się jedynie co mogłem pisać

 

Dobrze kończe temat i czekam na odpowedż od Administracji ... ( PROSZE ABY MODERATOR USUWAŁ POSTY OD OSÓB POSTRONNYCH }

Edytowane przez lm89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.