Skocz do zawartości

Nowe style na forum


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum zostaly wgrane dwa nowe style, obecnie mamy ich 5.

Jednakze zdajemy sobie sprawe z tego, ze nie w ilosc trzeba isc, ale w jakosc.

Dlatego tez organizuje ankiete, w ktorej mozecie wybrac te style, ktore sie Wam najbardziej podobaja. Oczywiste jest, ze style z najmniejsza liczba glosow zostana skasowane ;).

 

Mozna zaglosowac na 3 style sposrod 5.

 

Styl BlackBlue i BlackBlue 2009 nie jest na razie dopracowany (panel piwny, loga, etc.), ale na to prosze nie zwracac uwagi. Takie detale beda dopracowane, jak bedzie pewne, ze style zostaja na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisalem gdzies ze przemo jest zle albo ze macie napisac wlasny skrypt forum ?

Sam zawsze uzywam przema bo mam do tego skryptu najwieksze zaufanie. Napisalem to o tych szablonach bo zdziwil mnie fakt ze mamy wybierac wsrod gotowcow. Jak mi sie bedzie nudzic to sprobuje cos zrobic ;)

 

Deusx , prosze nie przechodz na IPB ^^ Moj kumpel stale sie upiera ze jest lepsze a to g.... prawda ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikony do siebie nie pasuja, bo style nie daja gotowych przyciskow do tej modyfikacji ;).

Przyciski beda zmieniane i ujednolicane.

 

Przemo jest dobrym skryptem jezeli nie wymaga sie od niego duzo. Kazde ambitniejsze proby przerobienia forum to jest grzebanie, grzebanie i wyzywanie. Niestety, za darmo niczego wiecej nie mozemy wymagac.

 

Ankieta jasno pokazuje, ktore style zostaja, a ktore odchodza do lamusa.

BB09 oraz Nigga zostaja zdjecie z forum.

 

Dziekuje wszystkim, ktorzy wzieli udzial w glosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.