Skocz do zawartości

Kiedy w końcu ... to będzie zrobione?


Fin

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy zostanie przywrócony komunikat o prowizji z banku przy wpłacie z jednej planety/księżyca było to parę razy poruszane pisałem też o tym na e-mail i zostałem "poinformowany"=(próba wciśnięcia mi kitu) iż informacja się pojawia co nadal jest całkowitą nieprawdą. Więc pytam na forum:

1. Czy zostanie to naprawione?

2. Jeśli w/w tak to kiedy w tym czy przyszłym roku a może za parę lat?

 

A może 10% nic nie znaczy? Skoro tak to prponuję by za każdy kolejny zakup dostawać o 10% więcej astatów.

 

Czy jest opcja choćby częściowego zwrotu tej prowizji skoro to ewidentny "błąd" gry lub/i niedopatrzenie jej administratora (zakładam iż nie jest to celowe działanie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg odp niezgodnej z stanem faktycznym...

PROWIZJA Z BANKU JEST WIDOCZNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W ASTATY-INNE-SPRAWDŹ MOJE PAKIETY I W PRZYPAKU WPŁATY POBIETANA BEZ PODANIA ŻADNEJ INFORMACJI AUTOMATYCZNIE.

Fakt ostrzeżenie o jej braku jest po kliknięciu opcji "Wpłata planetarna" a nie ma żadnego po kliknięciu opcji "Wpłata".

 

ps mam zniesioną prowizję i po kliknięciu bank nie ma o tym żadnej informacji więc stan faktyczny na 100% nie jest taki jak piszesz.

Edytowane przez Fin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony, jak możesz nie wiedzieć że nie masz prowizji? ;D

 

robisz tylko wpłaty na jednej planecie a nie ogólne i nigdy nie widzisz ostrzeżenia i się nie dowiadujesz czy jak?

zresztą nawet jeśli robisz wpłatę na jednej to chyba jej kwota nei jest aż tak duża aby było czymś strasznym jednorazowo stracić 10%

chyba że wypłacasz całość co masz, budujesz jeden budynek i wpłacasz znowu, ale po co?

a kolejna sprawa, po co używać wpłaty na jednej planecie? ;D jak ja mam zniesioną prowizję to zawsze używam wpłaty z całości nawet jeśli operuję tylko na jednej planecie. Po co mi surowce na innych?

 

ale jakiś komunikat (mały czerwony napis) mógłby być ;D

 

okienko byłoby zbyt denerwujące jeśli ktoś tego często używa bez prowizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.