Skocz do zawartości

Uniwersum 10 - informacje


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie!

 

Na początek przedstawię informację na temat nowego uniwersum. Pytaliśmy was o zmiany, różne kombinacje z różnymi opcjami - jednakże większość woli zostać przy obecnej formie gry.

 

Dlatego też parametry uniwersum 10 będą takie same, jak pozostałych (Szybkość: x200 Wydobycie: x200 Floty: x100).

Główna zmiana dotycząca nowego sojuszu niestety nie została dokończona na czas, lecz zostanie wprowadzona po starcie nowego uniwersum, jeszcze przed nowym rokiem. Będę miał aż trzy tygodnie wolnego, w znacznej części będzie ten czas przeznaczony dla was, obecnie moja aktualna praca, nowy dom, przeprowadzka nie daje mi czasu na nic.

 

 

Także zapraszam wszystkich w piątek o godzinie 20:00 do zagrania na nowym uniwersum.

Zostały przeznaczone środki pieniężne w kwocie 400zł google adsene na reklamę po środowisku graczy. 
Podejmuje współpracę z serwisem gamingowym, który będzie nas reklamował jedynie, jest to obustronna współpraca, której owoce będą też dla was.

Do zobaczenia w piątek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahahhahahh

 

czyli nic się nie zmieniło, a tyle hałasu narobiłeś.

nie oszukujmy się - sojuszu nie będzie ani w tym roku, ani w przyszłym, ani nigdy.

 

nie będzie nic zrobione z bankiem, z technologiami (chyba tylko jedną zmieniłeś dla testu), "designem", wersją mobilną czy czymkolwiek innym. Jedynym aktywnym członkiem teamu jest Leonardo. U10 niczym się nie będzie różnić od poprzednich. Po jakim czasie wprowadzisz surkę za astaty? Chociaż 2 tygodnie wytrzyma? Bo nie widzę żadnych z proponowanych dodatków (oficerowie, technologie) w zamian za surowce, aby się hajs zgadzał. Więc znowu zrobisz to samo co zawsze, czyli po 2-3 tygodniach otworzysz surowce w sklepie i powiesz że "koszty, koszty, koszty", a biorąc pod uwagę że masz serwer we Francji, to pewnie te koszty się zamykają w 100zł na miesiąc.

 

to jest po prostu śmieszne i tyle w temacie. Przez 3 miesiące nie zrobiłeś nic, próbujesz przerzucić winę że na graczy, że "większość woli zostać przy obecnej formie gry", bo po prostu nie chce Ci się nic zmieniać. Znowu same puste słowa, no ale na co ja liczyłem ;) IWNF miał rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż deusx, osobiście jestem bardzo zawiedziony i rozczarowany. Nie mam najmniejszego zamiaru rozpoczynać nowej gry ze starymi ustawieniami. Liczyłem (jak wielu z nas) na powalającą zmianę w nowym Uni 10.

 

spieriz

od dziś, nie tylko dla mnie jesteś znawcą problematyki ale i prorokiem. ;-)

 

Nie piszę nic więcej, bo po prostu brak mi słów a szczęka opadła... :snow:

Edytowane przez Herhor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel,

 

ale nie przypominam sobie jakiegoś starego gracza który by zanegował wszystkie propozycje zmian. W temacie sojuszu wszyscy bardzo chętnie się wypowiedzieli. Nowe zastosowania technologii również. I parę innych.

Po prostu deusxowi się nic nie chce robić i tyle, każda inna rzecz jest tylko wymówką ;) niczym więcej.

 

i nie, nie będzie nowego sojuszu do końca roku. Masz podobno trzy tygodnie wolnego, ale jeszcze nie teraz, ale do końca roku zrobisz, tylko że do końca roku zostało nieco ponad 2 tygodnie. Coś mi się tu matematyka nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. Czyli z tego co obiecywales i sie zarzekales na wszystko ze nowe uni nie powstanie do póki nie bedzie dopiete na ostatni guzik ze wszystkimi zmianami. Jak sojusze, badania, astaty, i pare innycb pomysłów. Możemy sobie wsadzic głęboko w 4 litery?

Oraz najważniejsza zmiana jaka miala być to brak surki za astaty ale nit takiego nie widze zebys napisal.

 

Takze powodzenia na nowym uni. Ale masz pewność co do jednego nikt ze starych graczy nie wróci a nowych za 400zl to nie przyciągniesz do stajni nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 


Główna zmiana dotycząca nowego sojuszu niestety nie została dokończona na czas, lecz zostanie wprowadzona po starcie nowego uniwersum, jeszcze przed nowym rokiem.

 

tak, wiem że i tak tego nie zrobi, ale tak tylko sobie piszę, aby nie myślał że zapomniałem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.