Skocz do zawartości

Smiech na sali


Revenge ツ

Rekomendowane odpowiedzi

Siema xd dostalem na 24h bana na sb - wiem slusznie :) ale to kpina jak ktoś mowi do Ciebie "do budy" i bana nie dostaje

 

Gdzie ty sprawiedliwosc? A moze to brak niekompetencji admina siedzacego na niewidzialnym ?

Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To temat skarg na team wiec team powinien odpowiedziec a nie ty. Forum jest dla kazdego wiec kazdy ma prawo tu byc. A co do prowokowania to wiecznie ty to robisz i nie jedna osoba potwierdzi.

 

Ps. A teksty w stylu "do budy" zachowaj dla siebie i podziekuj rodzicom za brak wychowania.

Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cokolwiek pisałem ty zawsze miałes na to kąsliwe riposty,zawsze obrazałes a teraz udajesz poszkodowanego.

mam nadzieje ,ze zmadrzejesz bo graczy mozesz obrazac ale team-to raczej nie bardzo-a ty jezyka nie hamowałes przed nikim.

 

Alwego tez mnie koscmi chciał czestowac itd teraz jakos na Sb juz nie pisze

 

Zniknał prowokator to jest spokój.

 

I skoro uwazasz ,ze na SB nalezy mi sie ban to niech administracja mi da bana  i Alwego równiez niech dostanie bana.Gram bo lubie, a pisac nie musze.

 

pozdr michalek.

 

jeszcze jedno revenge-dostales bana bo ciagle podwazasz decyzje administracji-wiecznie niezadowolony jestes-nie grasz ,a chcesz rzadzic.

Edytowane przez przemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.