Skocz do zawartości

Giełda - rozwinięcie handlarza trytem


Robin

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

W sumie dziwię się, że jeszcze ktoś tego nie zaproponował, bo tego typu rozwiązanie wprowadzone w grach tego typu (nie ogame, ale przeglądarkowych z handlem) zawsze się rewelacyjnie sprawdzało i wbrew pozorom nie miało większego wpływu na ceny a jedynie bardziej ożywiało handel.

 

Ok, zatem do rzeczy:

 

Chodzi o możliwość wystawienia oferty NA tryt (nie tak jak teraz jest "Z trytem"). Czyli np. mam nadwyżkę deuteru i chętnie bym kupił tanio tryt, to zamiast wypisywać do sprzedawców z ofertą, to wrzucam swoją ofertę kupna na giełdzie i czekam. Działało by to na tej samej zasadzie jak teraz "handel" trytem. Tylko wystawiałoby się ofertę deuteru za tryt.

 

Moim zdaniem jest to niezbędne, zważywszy na to ile trytu się zdobywa i patrząc na to jak obecnie wygląda sytuacja, czyli mało graczy i mały zbyt. Sam kilka dni temu pisałem do kilku handlarzy z ofertą kupna taniej trytu i 3/4 zaoferowało mi tryt dużo taniej niż najtańsza oferta widniejąca na rynku. Co nie jest dziwne, patrząc po historii jak słabo to schodzi.

 

Ma to też ogromny plus dla tych co mają nadwyżkę trytu, bo zamiast wystawiać oferty i potem zdejmować i znów wystawiać (bo przebijają się cenami) to popatrzy sobie czy jest jakaś godna uwagi (dla niego) oferta NA tryt na giełdzie i sprzeda, a jak nie będzie to po protu wystawi po swojej cenie. Wilk syty i owca cała.

 

 

P.S. Wydaje mi się również, że nie będzie to żaden problem odnośnie kodu gry, gdyż wystarczy powielić "handlarza" i zamienić TRYT z DEUTEREM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.