Skocz do zawartości

d4rn0k

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Ci którzy jeszcze gracie w tę grę.

Mam konto na u8 już sporo czasu. Doświadczyłem wielu złomów sam nie wlatując szczególnie nikomu, gdyż preferuję "wykopki" i fun z budowania. Raz nawet skasowałem wszystkie planety i chciałem skasować konto lecz nie dało się... Teraz wróciłem i powoli odbudowuję wszystko, farmię itd... Mam jednak problem, już któryś raz TOP1 wlatuje mi i rozwala szperacze. Przeważnie nazbiera mi się tego koło 1kkk i trochę dykty z lotów. Wszystkiego jak kot napłakał w porównaniu do jego zysków z samego eco. Teraz sobie to tłumaczę, że bije % do zadania czy jak? Po jasnego ch*** to robi? Nawet napisałem do niego z pytaniem. Nie raczył nawet odpowiedzieć. Dla obrazu sytuacji TOP1 ma 301KKKK punktów ja niespełna 7KKKK pomijając wielkość floty top2 której ja nie mam w ogóle. Tu nie chodzi o straty, odbudowa tego co rozwalił to 2h farmienia i będzie, ale co kieruje takimi ludźmi? To jest właśnie powód śmierci tej gry. Nie masz szans na osiągnięcie czegokolwiek NIC. Po co grać zatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leci na te szperacze bo nie ma nic innego, a złomowanie to jego styl gry, tak samo jak Twój to eko ;)

 

on gra aby upolować Twoje szperacze, a Ty grasz żeby je wysyłać

dokładnie ;) trafna odpowiedz, Brawo Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już był poruszany ten temat na forum i tłumaczyło się graczom flotowym, aby dawali się rozwinąć młodszym graczom do jakiegoś przyzwoitego poziomu lub chociaż dawać lekko fory, ale do ich decyzja jak grają. Jedyna opcja to faktycznie zaczekać na świeże uniwersum i zacząć na równym poziomie lub stworzyć jakąś bardziej sensowną ochronę słabych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochrona graczy na uniwersum na którym jakieś punkty za flotę ma 20 osób się nieco mija z celem ;)

jeżeli będzie nowe uniwersum i zostanie ono dobrze rozreklamowane, tak że będzie z tysiąc aktywnych graczy (aktywnych, a nie posiadających konta i zaglądających na nie raz na 3 dni wpłacając surowce), 10% z nich będzie miało jakąś tam flotę, to wtedy ochrona jak najbardziej ma sens i powinna zostać wprowadzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, to nie to, że się żale na złom. Taka gra i o to chodzi. Jak pisałem, nie pierwszy nie ostatni. Chcę zrozumieć tylko powody. Wiem, może zezłomować to to robi, ale noż q... co z tego ma? Ja mam na pewno wqrwa. Taka bezsensowna strata czasu.

ps. FS-a nie musi robić. Całe uni nie ma tyle floty, (nie licząc kolegów z sojuszu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.