Skocz do zawartości

Połączenie uniwersum - wstpęne rozmowy


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wewnętrzne rozmowy naszego zespołu skłaniają mnie do założenia tematu na szerszą skale. Musimy poznać wasze zdanie na temat połączenia starszych uniwersów.

 

Moja propozycja to wstępne połączenie uniwersów 5 i 7 oraz 8 i 9.

 

 

Co nam daje połączenie uniwersów? Przede wszystkim powiew świeżości, większa liczba aktywnych graczy w jednym miejscu, lepsze możliwości rozwoju, odżycie łączonych uniwersów, ściągniecie potencjalnych nowych graczy, sojuszy. Połączenie skłania nas do większego zaangażowania, gdyż niektóre planety mogą zmienić swoje pozycje (jeżeli są zajęte na drugim uni, przeniosą się losowo w dól lub górę o następne możliwe wolne miejsce).

 

Proszę o wasze opinie, propozycje a w następnym etapie zrobimy ankietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już było przerabiane kilka razy i nic nie dało.Po kilku tygodniach większej ilości aktywnych graczy wszystko wraca do normy.

"Lepsze możliwości rozwoju" - ładne słowa -, co pod nimi rozumujesz bo dla mnie to puste słowa. Co rozwijać? Nie ma co rozwijać. Wszystko już rozwinięte od 3 lat. Obecnie pozostaje dopisywać kolejne zera do stanu posiadania.

Nowych graczy to na pewno nie ściągnie. "Połączenie skłania nas do większego zaangażowania" No jasne... Nie bez powodu olałem uni 7, 8 i 9. Właśnie dlatego, że są łączenia uniwersów, a to zniechęca do angażowania się. Po co się angażować jeśli ma się to stracić po łączeniu?

 

O ile pamiętam ankieta o łączeniu U5 i U7 już była. Mam rozumieć, że ankieta będzie powtarzana aż do skutku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, taka rada. 

 

Tak jak Alwego mowi ze łączenia nie dają nic. 

 

Daj sobie czas, dopracuj na cito nowe Uniwersum. Posluchaj ludzi, zeby nie wchodzila w gre gotówka a umiejętnośći. Gwarantuję ze na pewno ludzie przyjdą i wtedy my starzy gracze Ci pomozemy bo bedzie w tym potencjał.

 

Zrobmy speeda ale bez chowania surek w banki, niech ludzie robią statki. Nawet transportowe. 

 

Zainwestuj w reklamę, dojdą ludzie a na pewno się wróci to wszystko z czasem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Chlopy gadacie . Zostawic te stare uni i otworzyć nowe . Reklamy bank 0 lub minimalny np na jakas mala podstawke bo to tez jest fajne ;) no i jak najmniej mozliwosci za $$$ bo przyjdzie taki Kowalski i ma 20 lat pracuje gdzies i tak 300zl wydac dla niego to nic . Trzeba to jakos wyrownac by szanse mial ten co gra duzo i ten co np ma kase by tez gra sie promowala i nie umarla . Pozdro

Edytowane przez stopek111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już to w innym temacie napisałem, napiszę i tutaj - zostaw stare uni jak są, a jak Ci blokują serwer to postąp wg regulaminu - napisz że za 365 dni zostaną zamknięte i koniec.

zaplanuj nowe uni, wprowadź na nim szereg poważnych i dobrze dopracowanych zmian, wydaj sumkę na reklamę i wszystko odżyje od nowa ;) tylko musisz się przyłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie uni połączyć w jedno i zostawić tak jak jest. Nowe uni bez kupowania surowców reszta może zostać geolodzy badania i inne ale surowce out bank zostaje i przede wszystkim mniejsza prędkość floty z obecnej na x5 max x10 reszta bez zmian i bedzie smigać aż miło. Zresztą każdy nowy serwer może być inny wszystko to sprawa ankiety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć, że nie raz łączyliśmy uniwersa i nie było z tego powodu problemów, uniwersa odżywały a gracze suma sumarum byli zadowoleni.

Fakt, że ktoś może mieć konto tutaj i tutaj ja rozumiem wszystko, to nie ja decyduje o tym tylko większość. Ale nie lepiej mieć jedno konto na aktywnym uni niż dwa na wymarłych? Poza tym nie trzeba przenosić dwóch uni i można się logować dalej na starym, które będzie na szaro jak obecnie u3 i u6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć, że nie raz łączyliśmy uniwersa i nie było z tego powodu problemów, uniwersa odżywały a gracze suma sumarum byli zadowoleni.

Fakt, że ktoś może mieć konto tutaj i tutaj ja rozumiem wszystko, to nie ja decyduje o tym tylko większość. Ale nie lepiej mieć jedno konto na aktywnym uni niż dwa na wymarłych? Poza tym nie trzeba przenosić dwóch uni i można się logować dalej na starym, które będzie na szaro jak obecnie u3 i u6

 

Uni po laczeniu aktywne jest przez miesiac max :P pozniej rutyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A U3 i U6 nie miało po roku być wyłączone?

Łączenie uni ma sens gdy sięrobi tak jak na oryginalnym ogame. Zamykamy kilka, kilkanaście uni i gracz moze przejść na jedno z kilku, nie tracąc, gdy ma kilka kont (wybiera różne uni docelowe). W przypadku łaczeni małej ilości uni i mając tylko kilka uniwersów to to taka sztuka dla sztuki imo.Połączono U4 z U5 i co? i kicha. Połączono U5 z U3 (połączone wczesniej z U2) i co? i pustka. Teraz możemy połączyć U5 z U7 ale za 4 miechy będzie trzeba znów coś łaczyć bo będą takie same pustki.

 

Aha, ja chciałbym od razu zadeklarować, że jak wejdą zmiany z sojuszem na stare uni to ja się mogę zmienić w zwolenika łaczenia :P

Edytowane przez Alwego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.