Skocz do zawartości

Oddam/Zamienie Top 1 uni 9


Gość Necro Chyla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Necro Chyla

Tak jak w Temacie

 

Flota

  51.695.645.461.981 1 Online 37 (98) Budynki 7.757.522.000.413 45 Sojusz RYJE Badania 11.864.846.269 26 Badanie - Obrona 63.982.124 882 Poleciłeś Do dnia: 01.01 - graczy - odśwież Razem 59.465.096.290.787 1/5769

 

 

Tylko poważne oferty najchętniej zamienie na uni 8 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

necro kto Ci wezmie to konto, zrujnowałes je -wiecej masz tam lotek niz planet z produkcja-eko masakrycznie niskie,mony wszystkie małe po 3k,bank pusty,fsy drogie, a do tego dwóch głupków na głowie michałka i Gage-ponton jest z ciebie dumny pewno necro.

Ciesze sie ,ze wróciłes.

 

Jesli jest ktos chetny niech bierze-kariera jego bedzie krótka.

 

necro jak tam twoja panamera?ostatnio w zabawkowym widziałem fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

necro kto Ci wezmie to konto, zrujnowałes je -wiecej masz tam lotek niz planet z produkcja-eko masakrycznie niskie,mony wszystkie małe po 3k,bank pusty,fsy drogie, a do tego dwóch głupków na głowie michałka i Gage-ponton jest z ciebie dumny pewno necro.

Ciesze sie ,ze wróciłes.

 

Jesli jest ktos chetny niech bierze-kariera jego bedzie krótka.

 

necro jak tam twoja panamera?ostatnio w zabawkowym widziałem fajna.

 

 

Mało wiesz chłopcze o lataniu, graniu i flocie widocznie :)) Jesli konto ma flote to nie jest zrujnowane ;) Naucz sie gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Necro Chyla

haha Michalel "miszcz" ściągania moonow 

 

http://uni9.ogam.online/rw.php?raport=c4381461274f8198da9d603b7deecd89c04b7436

 

powiem Ci tak otwieram nową kartę tam teleporter wyznaczam cel ilośc statków i sekunde przed twoim wlotem teleportuje wiec daruj Sobie skanowanie Pro graczu płaczku  :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

necro to co robisz jest naprawde super,musze sie tego od ciebie nauczyc-jak ty to robisz?

 

zobaczymy czy rano sie pochwalisz graczom jak nie bedziesz miał 16 monów.

 

wiem,wiem mozna sciagac tylko 4 ,ale czy ja twierdze ze sam je bede sciagał

 

Jak tam twoja panamera?

 

Pamietaj necro nie ma zysku bez jakis strat.

 

A jeszcze jedno masz chetnego revenge na swoje konto daj mu -pokaze klase,bo jest bardzo zadowolony ze ma tyle lotek i eko mu nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

necro to co robisz jest naprawde super,musze sie tego od ciebie nauczyc-jak ty to robisz?

 

zobaczymy czy rano sie pochwalisz graczom jak nie bedziesz miał 16 monów.

 

wiem,wiem mozna sciagac tylko 4 ,ale czy ja twierdze ze sam je bede sciagał

 

Jak tam twoja panamera?

 

Pamietaj necro nie ma zysku bez jakis strat.

 

A jeszcze jedno masz chetnego revenge na swoje konto daj mu -pokaze klase,bo jest bardzo zadowolony ze ma tyle lotek i eko mu nie potrzebne.

 

Wydajesz sie smieszny xD Naprawde :D Miales kiedyś flote większą niz 10 kkk OW ? nie wydaje mi sie naprawde kolego :) 0 starć na tym serwerze, konto zalozone dzis w celu płaczu o bana. Naprawde śmiech :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moja odpowiedz jest juz ostatnia w tym temacie.

Revenge mam wiecej strac niz ty włosów na głowie-mam zasade, nie wklejam starc,złomuje ale nie wklejam

 

Chcesz podniesc sobie EGO-masz prawo wklejac mnie nic do tego,ale ja nie wklejam.

Konto załozone na serwerze bo nie wiem czy wiesz prze ostatnie miesiace nie mozna było załozyc konta.

A jak niby sie mam odwołac od niesłusznego bana-zreszta doczytaj tamten temat to moze cos skumasz.

 

Miałem kiedys tyle ow pamietam jak dzis,ale nie wiem co sie z nimi stało,zawsze jakos nie umiałem pilnowac floty i tak mam do teraz ,dlatego umiem tylko płakac,agranie nie jest moja strona mocna ani myslenie.

wiec skoro wyjasnilismy sobie juz kto jest kto to moge jedynie prosic wielkiego necra aby dał mi w spokoju pograc sobie.

 

pozdr michałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.