Skocz do zawartości

Odbudowa ogam.online


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Pamiętacie jak jeszcze niedawno ogam.online tętniło życiem, emocjami? Proponuje wam wspólny powrót do tych czasów.

Mimo mojego założenia, że tego typu gry nie będą się rozwijać byłem w totalnym błędzie, popularność szybkich strategicznych tekstówek ma się dobrze, a ich popularność nie maleje, przeciwnie.

 

Dlaczego projekt został porzucony? Niestety w życiu człowieka nie wszystko się układa zgodnie z planem, w moim posypało się wszystko kilka lat z rzędu - nie chciałbym o tym się rozpisywać, a bardzo was przeprosić. Przeprosić, że nie byłem w stanie zajmować się projektem, jak i niczym innym w owym czasie. Popełniłem bardzo dużo błędów, które staram się naprawić. Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych to już za późno, nikogo do niczego nie chcę namawiać. Zdaje sobie sprawę z wagi moich czynów, które odbiły się na tym projekcie.

Zmieniłem otoczenie, nawet kraj w którym obecnie żyje. Uporałem się z problemami i obecnie moim motto jest przywrócenie tego projektu, nie dla pieniędzy, zarobku - dla was.

Sam nie dam rady, zawsze gra była robiona z wami dla was. Wdrażane były wasze pomysły, z waszego (większości) wyboru.

 

Co jest w planie?

 

Aktywne sprawdzanie zasad gry poprzez sprawdzanie przestrzegania regulaminu gry. Potrzebni do tego są operatorzy (SGO, GO). Dostaliśmy bardzo dużo propozycji pomocy, dziękujemy - wysyłajcie dalej swoje propozycje. Im nas więcej tym lepiej.

 

Aktywne zarządzanie społecznością OGam poprzez tworzenie różnorodnych konkursów jak Zabawa w złomowanie, Dzień farmera, lotto stars itp. Potrzebni są do tego moderatorzy forum oraz osoby w grypie Team.

 

Aktywne zarządzanie poprawnością działania skryptu oraz wdrażanie nowości zmian. Potrzebne są jedynie wasze pomysły, które będę stopniowo wdrażać.

 

Stworzenie uniwersum 10, którego date, parametry i inne szczegóły musimy razem omówić.

Łączenie starszych uniwersów również byłoby w najbliższym czasie bardzo pożądane.

 

Przede wszystkim aktywny support forum/mail/gra, którego od wczoraj maksymalny okres odpowiedzi to 1 dzień, a maile wysyłane rano jeszcze w tym samym dniu.

 

Obecnie w zespole serdecznie witamy KarolRadom, który zaoferował swoją pomoc, a którego wcześniejszy wkład w rozwój projektu jest po prostu nieoceniony.

Czekam na wasze opinie, co mamy robić, od czego zacząć. Stopniowo każda nowa osoba zrekrutowana będzie opisana w tym temacie, a każda następna będzie wybierana wspólnie przez cały team.

 

 

Team:
Administrator/programista: Deusx

KarolRadom J.Admin forum, prawa ręka, SGO (u8/u9)

hhsnake0 J.Admin, prawa ręka

Leonardo_da_Vinci (Cichy_Bob) SGO (u5/u9) (j.gm forum)

arczi897 SGO (u7/u9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączenie starych galaktyk niszczy ich społeczności. Takie gale bardzo szybko się rozpadają bo maja nowy wymuszony układ który nijak sie ma często do wypracowanych taktyk i nawyków graczy którzy zostali.

Takie gale to również bogactwo po tych którzy odeszli i tego nie ma na nowych a nie zasymuluje tego żaden automat. Porzucanie starej gali to marnotrawstwo pewnie milionów roboczo-godzin wszystkich który tam byli grali i tworzyli a potem większość odeszła, ale morze wrócić...

 

 Co do gry to nie podoba mi się ograniczenie na resortach, po piątym poziomie to już jest koniec? To jest nieporozumienie... Scena tej gry jest wszechświat i jego nieskończoność a tu mamy szlaban... Z tego samego powodu jestem przeciwny łączeniu gali jeżeli mają znikać stare planety a 30 aktywnych gracy z trzech gali nie zasiedlą nowej chyba że zniknie limit planet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx,

 

Tak jak napisałem w PW tak napiszę i tutaj. Nikt z nas nie zadeklaruje daleko idącej pomocy bez pewności co do Twojej osoby.

Sam dobrze wiesz, ile nam obiecywałeś i ile razy słyszeliśmy o Twoim powrocie i zaangażowaniu. Cały czas było tak samo - więc nie zdziw się, jeśli my teraz będziemy chcieli Ciebie sprawdzić.

 

Co do samej gry, zmienić trzeba bardzo dużo - bo to co jest to już się wszystkim przejadło.

Jak wiesz, chciałem od Ciebie odkupić cały serwis jak jeszcze "zdychał", teraz już reanimacja jest konieczna i to bardzo długa.

Jednak mam pewne zapiski co by się sprawdziło, nie wiem dlaczego i po co jednak jestem w stanie Ci je udostępnić i pomóc Tobie w reanimacji.

 

Jednak oficjalnie chcę Tobie zakomunikować, że jakakolwiek oznaka olewki bądź zwodzenie nas będzie skutkowało zakończeniem pomocy i ogłoszeniem tego niedobitkom tego serwisu.

 

Zmiany trzeba wprowadzić w wielu miejscach takich jak:

 

Galaktyka - utrudnić tworzenie map

Sojusz - zmienić to tak aby dawało przyjemność bycia w sojuszu ( mam 3 fajne rozwiązania - jedno z ogame Japońskiego :) )

Demontownia

system ataku słabych

Klasyfikacja graczy - dodatkowa ochrona

Bank - tutaj będzie ciekawie ;)

Aplikacja na smartfony

i wiele małych spraw, które wprowadzą świeżość i chęć powrotu zapaleńców :)

 

Jednak nadal czekam na tych, o których pisałem na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napaleńcy i pomysłodawcy darujcie sobie zmiany i pomysły bo one są o kand d.....

Do rzeczy gra padła na życzenie samego kamandira dowódcy z jego osobistych bądz innych powodów

ale padła. Nie przez nieudolny system bo ten jest ok i nie trzeba tu nic zmieniać.

Chcecie reanimowac ten projekt ? Reanimujcie FORUM !!! bez tego ta gra nie istnieje.

Co do łączenia uniwersów nie myślcie nawet o łączeniu ich bo padnie to na ryj jeszcze szybciej.

Ci ktorzy jeszcze graja maja swoje przyzwyczajenia i zmiana czegokolwiek w galaktykach to gwozdz

do trumny. Zatem aktywny team sprawnie działające forum i kolejne nowe uniwersum dla tych ktorzy chcą

jeszcze wystartować od zera i na tym sie konczy reanimacja. Nic wiecej tego nie dźwignie.

Kto bedzie chciał grać będzie grał wszelkie nowinki i zmiany to strzał w kolano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napaleńcy i pomysłodawcy darujcie sobie zmiany i pomysły bo one są o kand d.....

Do rzeczy gra padła na życzenie samego kamandira dowódcy z jego osobistych bądz innych powodów

ale padła. Nie przez nieudolny system bo ten jest ok i nie trzeba tu nic zmieniać.

Chcecie reanimowac ten projekt ? Reanimujcie FORUM !!! bez tego ta gra nie istnieje.

Co do łączenia uniwersów nie myślcie nawet o łączeniu ich bo padnie to na ryj jeszcze szybciej.

Ci ktorzy jeszcze graja maja swoje przyzwyczajenia i zmiana czegokolwiek w galaktykach to gwozdz

do trumny. Zatem aktywny team sprawnie działające forum i kolejne nowe uniwersum dla tych ktorzy chcą

jeszcze wystartować od zera i na tym sie konczy reanimacja. Nic wiecej tego nie dźwignie.

Kto bedzie chciał grać będzie grał wszelkie nowinki i zmiany to strzał w kolano

Zawsze każda poważna zmiana jest poprzedzona ankietą i pytaniami do graczy. Wszelkie innowacje wprowadzamy z graczami dla graczy.

Reanimacja dotyczy się też również forum, obecnie trwa kompletowanie zespołu, do którego dzisiaj dołączają właśnie nowe osoby.

 

hhsnake, oczywiście zgadzam się z tobą, zmiany muszą być wprowadzone tu i ówdzie, jednak j/w pisałem to musi być omówione wspólnie z graczami. Nie ma mowy o olewaniu, komunikacja zarówno oficjalnie jak i przez kanały prywatne będzie w najwyższym możliwym stopniu.

 

Przywitajmy również nowe osoby w drużynie (na razie na stanowisko Rektur, dokładnie wszystko omówimy wewnętrznie):

Leonardo_da_Vinci (Cichy_Bob)

arczi897

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał ze admin nas opuścił pół roku temu...

Nick Powód Od Do Przez predator Wyłudzenie sms premium 08.12.2015 14:08:55 02.09.2018 15:08:55 deusx

Na ósmym uni tą date należy przyjąć jak ta na czerwono powyżej... Ostatnia podpisana decyzja.

 

O co mi chodzi, gra żyła swoim życiem i ci którzy zostali są tu bo chcą a ci którzy odeszli... nieważne dlaczego... po prostu nieobecni nie mają racji...

 

Słabi gracze wrócą lub będą nowi gdy będą mieli ochronę operatora gry, strażnika regulaminu. Ochrona słabych nie ma problemu ale tez nie może być braku możliwości odpowiedzi na atak słabszego...

 

Mocni dadzą sobie rade prawie zawsze (czasem przychodzi wypalenie i apatia) chyba że padnie serwer.

 

Po prostu nie zapowiadajmy zmian pomysłów, nowości i udziwnień a zajmujmy się praca w swojej roli. Powróćmy wpierw do tego a będziemy wiedzieli na co nam starczy czasu

 

Ja chcę być graczem a dla admina mam pierwszy bug do zwalczenia.

 

Wysyłam flotę na u8,iny tam jest 11 gali ale niekoniecznie to jest prawda.

Zaatakowałeś 0/6 regulaminowych razy pozycję: 452:452:8 P.
Łącznie ataków na gracza: 0/20 regulaminowych.

Z marszu podpowiadam że  zmienna gali jest zmienną układu i błąd tkwi z źródle gdzie wygląd tak:

"pozycję: $uklad:$uklad:$pozycja P." a powinien być taki zapis "pozycję: $gala:$uklad:$pozycja P."

 

Następny problem dotyczy deuteru, generalnie każdy statek pakuje go do baku czy do ładowni?

Podglądając ten problem możemy się dowiedzieć że bierze go do ładowni w drodze tam a w drodze z powrotem ma w baku bo ładownie sa zafulowane...

Pytam się dlaczego mi nie zwraca niewykorzystanego deuteru np w misji stacjonuj lub zawróć... Bo jest już w baku? Zatem po co muszę mieć nowy deuter by by lecieć następny raz?  Przeca już zatankowane... FS-y pochłaniają olbrzymie ilości deuteru bezzwrotnie ładując go na wypadek misji Zawróć. W przypadku Stacjonuj powinny zwracać połowę zatankowaną na wypadek Zawróć...

I to obojętnie czy z baku czy z ładowni... przy moim wydobyciu to pomijalne ale nowy ma przekichane przepłacając dwukrotnie za drogę wykonaną na FS-ie... I niech mi nikt nie mówi że w przypadku stacjonuj bierzemy tylko na jeden odcinek drogi deuteru bo w to nie uwierzę. Nie miałbym jak zawrócić. W przypadku atakuj trzeba by było liczyć na to że statki odbijają się od atakowanej planety i lecą lotem swobodnym w drogę powrotna...

 

Pewnie takich przykładów jest więcej ale te mnie denerwują i przy okazji faworyzują silnych graczy.

 

Problem z mapą kolegi powyżej uważam za nieistotny.. Jak pada serwer tutaj to gram tam czyli na Ogam..., I nie muszę nic robić by wyszukać kogokolwiek - jakoś nie szkodzi to nikomu. Dowód kliknijcie link

http://ogame.gamestats.org/pl/143/search/player/Purtk

Nie muszę nawet kiwnąć palcem by znaleźć kogokolwiek. Nawet wiem co i jak się z nim działo, wykresy. Praca nad utrudnianiem tworzenia mapy tutaj jest parą w gwizdek, jak komuś chce się przeszukiwać 11x499 i zapisywać jeszcze x15 pozycji co na nich jest - to miłej pracy.  Czyż nie chodzi o to by dużo ludzi siedziało przy tej grze i to jak najdłużej...?

 

Pisałem o resortach... to wyraźnie jest beta w formie niepotrzebnie domkniętej... powinna iść w nieskończoność.

 

Duży problem to badania, sa jak kasa za Gierka, ma się jej wiele ale trzeba latami czekać na jej wydanie w kolejce by coś kupić. Postawie równanie: mały transporter -> duży transporter -> ultra transporter, fabryka robotów - fabryka nanitów, Laboratorium -> MSB -> ?????????? Może ktoś będzie miał sensowna wizję w tym temacie.

 

Zadania - no więc tutaj mam już problem taki ze cokolwiek mogę tylko osiągnąć we flocie ale nie mam się z kim bić no bo jest pustawo, reszta zrobiona lub końcówki wynikające z dłużyzn w badaniu. Gra się jakby samoograniczała przynajmniej dla mnie... to demotywuje mocniejszych graczy.

 

Eventy mogą być tylko zapomniałem na czym polegały, przez chwile myślałem że na paczuszce na 17 pozycji w układzie... no to nie tutaj.

 

Sojusz jest niedopracowany jeżeli chodzi o komunikację... długo musiałam załapywać ze odpowiadając na posta w sojuszu zawsze pisałem do pierwszego na liscie... tylko z strony sojuszu można wysłać posta do wszystkich. zatem odpowiedzi nie maja obecnie w sojuszu racji bytu...

 

 Co można zmienić w demontowni? nie mam pojęcia, chyba zwiększyć procent odzysku ;-) Resztę bym zostawił.

 

Generalnie jest co robić z tym co jest a życie przyniesie nowe problemy i zapotrzebowanie na nowe rozwiązania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zobaczę za miesiąc, że deusx faktycznie wywiązuje się z tego co teraz deklaruje, to chętnie pomogę w miarę moich możliwości ;) ale póki co pozostanę biernym obserwatorem jak przez ostatni rok i poczekam na rozwój (albo i nie) wydarzeń. Ale to co mogę zaproponować już teraz: czasami zamiast remontować stary budynek łatwiej postawić nowy - proponuję przywrócić jakąś kontrolę SGO nad starymi uni i stworzyć nowe, porządne, z dobrą reklamą, bugfixami i paroma nowościami i wtedy będzie można działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna sprawa

 

 


nie dla pieniędzy, zarobku - dla was

to wywal pakiety surowców ze sklepu i daj 2x droższych oficerów ;)

powinno bez problemu starczyć na utrzymanie serwera

 

mówię oczywiście o nowym uni, jeśli takowe powstanie i zostanie odpowiednio rozreklamowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyną zmiana jaka powinna być na nowym uni to prędkość statków max x10 a nawet x5 . Bo inaczje są sytuacje że każdy inwestuje w eko i nie ma złomowania łaczenia asc i ogólnie nic sie nie dzieje na uni. Możliwość stracenia floty kiedy ide na 5 minut do kibla jest dla mnie odpychająca co do tworzenia floty i myśle że dla wielu graczy też. Fajne jest to że flota leci szybko ale ma to dwa końce. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purtk człowieku ty nie masz pojęcia o czym ty gadasz totalnie xd

 

To mnie Czaruś oświeć. Mówię o konkretach do których nikt się nie zabierze bo są nudne i oczywiste ale z tym się da żyć tylko że w bałaganie... byle jakości co przekłada się na rzeczy bardziej ogólne... Chociażby stosunek graczy do admina i vice wersa. Nikt mu nie wierzy, wymaga okresu próbnego. A admin? zrobi to co zrobi życie pokaże co... Na razie widać konstytuantę planującą w kuluarach, jeszcze nie wiemy nad czym myślą. Jego wejście nie w zbudziło okrzyków zachwytu, przemowa nie porwała. Powód jest prosty nie ma nas tysiące userów...

 

  • Przy okazji prędkość i bank przyciągają ale badania nie idą z tym w parze. Są za wolne.
  • Ograniczanie banku do jakiejś kwoty? Ja nie mam w nim więcej niż na nową kopalnie. Może Handlarza zrobić za astaty? Sceną jest nieograniczony wszechświat, Po co robić bariery  ograniczenia
  • Derbis z obrony mi się podoba, tylko by nie był obwarowany jeszcze jakimiś warunkami dodatkowymi. jest ustalony procent i ma być liczony nawet od jednej zniszczonej armatki...Od idlaków też bo czemu nie?
  • Kopalnie kryształów są za drogie, to tylko spostrzeżenie bo najsłabiej rozbudowuje je każdy z nas...no ale jakoś bym z tym nie walczył, proporcjie 2:2 3:1 i 4:1 w budowlach to jest jakiś tam ornug i proste zasady

No to idę farmić...

Edytowane przez Purtk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jakieś ograniczenie ilości surowców w banku wymusi budowanie floty. :) Jakoś to trzeba wozić i czymś ewentualnie bronić. Dodatkowo może jakiś debris z obrony? Ukróciło by to proceder bunkrowania się na potęgę. Żeby nie było pisze to jako EKOwiec. :)

 Co ty gadasz. Ktos postawi UT zwiezie raz na jakis czas a flota bedzie latała na fsach p 4-5 dni i tak w koło. Bank zostawcie w spokoju. Ktoś wczesniej napisał że x200 i bank przyciaga najwiecej ludzi. No to gdzie oni są? Może i przyciąga ale do 1 złomowania. x200 jest fajne ale to miecz obusieczny. A kto pamieta czasy ogam bluepic jak sie wyczepiwako zarywało nocki żeby coś zarobić wiec jak dla mnie to da motor do budowania flot tzn obniżenie z x200 na x10 ew x5 nie wiecej niz x10 bo już lipa będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, muszę przyznać, że jeden cel został osiągnięty - forum odżyło, boty tyle nie pisały. Proponuję się zastanowić w jakim kierunku chcecie prowadzić grę, dla aktywnych czy dla wszystkich? Jak dotąd była prowadzona dla wszystkich, może to był błąd? Wieczne narzekanie na brak flot, a ten za silny ten za słaby a tego boje się ruszyć bo bank taki wielki. Proponuję proste acz drastyczne zmiany. Szansę na powstanie księżyca zmniejszyć 100mln razy. Aktualnie 100mln% zamieniłby się na 1%. Nie powinno być księżyców na zawołanie, powinny powstawać przy naprawdę porządnych starciach. Teraz na falandze widać tylko floty po zniszczeniu księżyca a to nie koniecznie powinno iść w parze. Oczywiście przy tym zwiększyć ryzyko utraty GŚ przy niszczeniu nawet 10x. Aktualnie przy atakach ryzykujemy tylko w dwóch przypadkach. Czy się podstawi teleportem w przypadku księżyca czy nie wybuduje natychmiast floty/obrony na planecie. Nawet misji zatrzymaj się nie ryzykuje bo to wszystko widać. Ograniczyć pojemność banku do max 100dni wydobycia bez oficerów nie przeliczając na deuter. Jak ktoś dobrze zauważył badania są...używane do czasu zamiast mieć je cały czas na uwadze. Uważam, że każdy następny poziom badania powinien zbierać stałą opłatę cykliczną jeśli się nie wyłoży surowców to zawieszenie adekwatnie do ilości wyłożonych surowców, technologia wróci gdy znowu będzie się na nią płacić, tym bardziej przy kosztach badań, niewyobrażalnie długi czas przy tak małym koszcie. Likwidacja handlarza, będzie czym handlować i co plądrować. Zdaję sobie sprawę z kontrowersyjności takich propozycji, ale uważam je za godne rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym 100kk różnicy to dość spora przesada, dojdziemy wtedy do sytuacji gdzie kilka najbogatszych osób na serwerze będzie miało księżyce i będzie jechać falangą wszystkich innych którzy będą wysyłali fsy z planety. Można by ewentualnie zmniejszyć szansę na księżyc 3k i wymusić na niego więcej surowców niż 1000 lekkich myśliwców :D pojemność banku również powinno się ograniczyć - co na pewno nie spodoba się ekowcom - ale powinno to zostać utrudnione. Likwidacja handlarza również byłaby bardzo ciekawym pomysłem, zdecydowanie podniosłaby ruch i emocje w grze.

 

a co do 200x - to było już wiele razy omawiane, powstało nawet nowe uni z mniejszą prędkością, ale i tak 200x cieszyły się największą popularnością ;) tak, to prawda - to przede wszystkim przyciąga ludzi i nawet jeżeli wszystko odżyje (deusx?) a prędkość będzie mniejsza, to nie będzie mi się chciało grać. A gdzie są ci ludzie o których mówisz? Byli tu, były ich całe setki, ale jakiś czas temu odeszli z pewnych powodów, być może się dokopiesz w starych tematach, ale pewnie już wszystkie usunięte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ruchu i emocji w grze nie potrzeba zmian ani zadnych ograniczeń bo ktos kto zakldał tu konto liczyl sie z tym że ma predkosc jaką ma. Bank ma jaki ma

i wszystko inne co daje dany serwer. Do ruchu w grze potrzebni są gracze. Czym ich więcej tym wiecej flot a co za tym idzie jest co robić. Bzdurą jest ze przez bank nie ma na co latac. Dlaczego ? Zaczynałem tu gre kiedy podobno już wiało pustkami a to kolejna nieprawda bo byl jeszcze jakis % graczy i jakis % flot. Wiec ani bank ani moony ani ta predkosc w niczym nie przeszkadza zeby było ok. Poprostu tu nie ma ludzi i to nie z powodu tego jak dziala dane uniwersum a z dwoch powodów. Olewka ze strony teamu (gra + forum) reszta to smierc naturalna i tego nie przeskoczy sie w zaden sposob. Kolejna sprawa to pomysly z ograniczeniem tego czy tamtego za plny ( choć jestem za ) to zaraz zaraz ktos za serwer płaci mamone i ktos to stwozył nie dla funu charytatywnie tylko rownież dla mamony. Wiec powprowadzał rozne dopalacze za walute. Jest to jego sprawa i od tego ma ten caly projekt ale skoro chce miec z tego mamone to musi o to nieco zadbać.

Więc jeszcze raz powtarzam nowe uniwersum start od zera i kto chce ten zalozy konto i bedzie sobie pykał az do znudzenia.

Żadne ale to żadne pomysły cięcia i ograniczenia tego nie dźwigną a wrecz odwrotnie zniechęcą tych ktorzy juz tu grają a wątpie ze nagle z nieba przyjdzie cała masa nowych bo ktoś zmniejszył bank predkosc czy polączył uniwersum. Dziękuje dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Co ty gadasz. Ktos postawi UT zwiezie raz na jakis czas a flota bedzie latała na fsach p 4-5 dni i tak w koło. Bank zostawcie w spokoju. Ktoś wczesniej napisał że x200 i bank przyciaga najwiecej ludzi. No to gdzie oni są? Może i przyciąga ale do 1 złomowania. x200 jest fajne ale to miecz obusieczny. A kto pamieta czasy ogam bluepic jak sie wyczepiwako zarywało nocki żeby coś zarobić wiec jak dla mnie to da motor do budowania flot tzn obniżenie z x200 na x10 ew x5 nie wiecej niz x10 bo już lipa będzie 

No właśnie! Ale będzie gdzieś ta flota zawsze można moona zniszczyć itp itd... zrobi się ruch w interesie... A obecnie za kilka astatów ściągasz prowizje w banku i nie masz potrzeby mieć w ogóle floty. :) Bo po co budować flotkę która spala deuter, jak można wpłacić surowce na wszystkich planetach do banku i wypłacić tam gdzie się chce bez żadnej prowizji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos to stwozył nie dla funu charytatywnie tylko rownież dla mamony

 

         |

         |

         |

        V

 

 

obecnie moim motto jest przywrócenie tego projektu, nie dla pieniędzy, zarobku - dla was

 

;)

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie ktoś stwierdzał że dany pomysł zabije grę, nawet czasami połowa głosów w ankiecie była tego zdania a efekt był zupełnie inny. Mimo, że gramy tutaj 3 miesiące lub 3 lata nie możemy do końca stwierdzić jak dana zmiana wpłynie na grę uwierzcie mi.

Świetnie, że pojawia się tyle pomysłów i tworzy się zacięta dyskusja, to oznacza, że gra jeszcze żyje :)

Niestety sam nie mogę skomentować tych pomysłów, bo szczerze mówiąc nie wiem czy ograniczenie banku, zmiany kosztów FS czy inne koszty księżyca mogą wnieść coś dobrego czy złego. Tak strategiczne zmiany na wpływ gry zawsze będą omawiane wspólnie w osobnych tematach i ankietach.

 

Na uniwersa właśnie zawitali nowi SGO, którzy będą pilnować uczciwości gry, zgodnie z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do banku, fs itd nie możemy przewidzieć - to prawda

 

ale jestem pewien, że wywalenie surowców za kasę przyniesie bardzo pozytywne skutki ;)

 

jesteś w stanie przedstawić jakiś swój plan na najbliższą przyszłość w grze?

co teraz robisz, masz w planach, jakie zmiany, co teraz będzie się działo?

jakieś nowe uni, łatanie starych, cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.