Skocz do zawartości

blackuGT / eko


SonGoku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie wiem czy dobry dział sobie wybrałem, ale chciałbym się dowiedzieć szczegółów na temat bana na graczu blackuGT z 5 uni - obecnie nick eko (złodziej musiał zmienić na ten nick).

Kolega dostał bana za multi, ale problem polega na tym, że on był jedynym użytkownikiem konta i posiadał tylko 1 konto. Hasło miał z tego co mi mówił dość skomplikowane i nie podejrzewa, by ktoś mu zhackował konto - prędzej podejrzewa wyciek z bazy danych serwera.

Logi przecież zawsze idzie sprawdzić, tj. nr IP, z którego się gracze logowali, skąd te 21 multi - czy wcześniej nie miały zupełnie innego adresu i nagle pojawiły się w rękach jednej osoby.

Edytowane przez SonGoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, wracam po długim czasie.

Zauważyłem jak napisał kolega już szmat czasu temu, że moje konto zostało zbanowane za multi, również dostrzegłem zmianę nicku z blackugt na eko. Prosiłbym o odblokowanie konta, które zostało mi najwyraźniej skradzione oraz wykorzystane do celów niezgodnych z regulaminem gry. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wracam po długim czasie.

 

Zauważyłem jak napisał kolega już szmat czasu temu, że moje konto zostało zbanowane za multi, również dostrzegłem zmianę nicku z blackugt na eko. Prosiłbym o odblokowanie konta, które zostało mi najwyraźniej skradzione oraz wykorzystane do celów niezgodnych z regulaminem gry. Pozdrawiam.

 

 

Kpina. Typie nie logowałeś sie to ktoś przejął konto i nic nie zostało skradzione a że ktos tam zasiadał i wyszło multi to juz inna baja.

Teraz zmienil sie admin to będzie wysyp takich asów. Oddajcie mi konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina. Typie nie logowałeś sie to ktoś przejął konto i nic nie zostało skradzione a że ktos tam zasiadał i wyszło multi to juz inna baja.

Teraz zmienil sie admin to będzie wysyp takich asów. Oddajcie mi konto

 

Żadna kpina, zapomniałem o tym, że była taka możliwość (odkupienie konta) ponieważ już minęło trochę czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.