Skocz do zawartości

u8 213.836.011.632.930 (Miejsce 1 z 4974)


Samuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, oddam konto na universum 8.


 


Budynki  88.764.903.348.902  3


Badania  470  3


Flota  10.407.485.545.263  1


Obrona  949.999.993.040  26


Razem  213.836.011.632.930  1


 


Chcę aby konto pozostało w sojuszu, oraz aby w miare możliwości nick nie uległ zmianie, chciałbym w ten sposób oddać szacunek pierwotnemu właścicielowi konta, który je stworzył marnując kupę czasu.


 


Jak ktoś nie lubi ANIOŁKÓW to są dwa na urlopie, boją du**. Jeden ledwo postawił flote i od razu U. Ale kiedyś może odzyskają jaja u zaczną fruwać.


 


W banku coś tam jest. Astatów też troche wisi.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeżeli była by możliwość bardzo chętnie zainteresował bym się kontem gram tutaj już trochę miałem około roku przerwy może ciut więcej... Ostatnio na universum5 przejąłem konto także i na to był bym chętny ;) nicku ani sojuszu nie zamierzam zmieniać jeżeli to ma dla ciebie znaczenie a i flotą chętnie polatam i poganiam tych " Aniołków " :P

Edytowane przez Che_ster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie rozpisywał. Jestem zainteresowany polataniem znów na Ogam. Doświadczenie masz w Starciach Tytanów począwszy od starego U4, U3 aż po U5. Łączne % za STki około 900kk %.

Sojusz zostanie, nick pewnie też. A Aniołki jak Aniołki, mogą iść do nieba :D

Pozdrawiam jak coś to PW.


Znałem pro100 jeszcze jak z destim graly :D

Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ku***, konto ja tez opyle, oddasz mi to dobrze, nie oddasz jeden hu*... rob jak chcesz, ja sie wpisalem po konto, decyzja twoja. Czy mam osciagniecia? Chyba nie, nie wiem, ale jak mi dasz konto to bede wplacac tylko surke do banku i badanka robic, bo i tak gre hu* strzelil, to nawet loty nie oplaca sie robic. Dziekuje i dozobaczenia.

Edytowane przez Ordyl2201
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.