Skocz do zawartości

zwrot floty


Leonardo_da_Vinci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie proszę o zwrot floty fsa nie pościłem gdyż jak wszyscy wiedzą była awaria serwa, a co chwila nie będę sie logował aby sprawdzić czy gra śmiga, wiec dostałem złoma ( pewnie kolegaCrySomeMore jest z tego dumny ). Więc proszę o zwrot, postawienie tego na matce i włączenie urlopu

 

dziękuję :)

 

 

Okret wojenny 6.024.573.746

Recykler  450.074.471

Pancernik 100.000.000

Ultra transporter Liczba  17.603.337

 

reszta to śmieci 

 

Ps. Jak będzie to załatwione w dwa miesiące też będzie ok ;)

 

pozdro i bez spiny ;)

Edytowane przez Leonardo_da_Vinci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaria serwera,poniekad była,choc fakty sa co nieco inne!!!

 

Bo gdy czesc graczy niemogła nic zrobic aby sie zalogowac,inni wtym czasie spokojnie sobie latali i pakowali złom w recki!!!

 

Wiec awarjia była tylko dla wybranych!!!

 

 

Serwer bynajmniej umnie zdechł koło godziny 9:00 we wtorek 9 sierpnia;) a i wczesniej były mega kłopoty choc cos tam trybiło jeszcze:)))

 

Mam raporty z tego dnia gdy czesc lamek nie mogła sie zalogowac inne lamy jak wyzej latały i pakowały złom!!!

 

Tak jak Bob napisał: pozdro i bez spiny ale jakies wyjasnienie zaistniałej sytuacji by sie przydało.

Edytowane przez ASTEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak w temacie proszę o zwrot floty fsa nie pościłem gdyż jak wszyscy wiedzą była awaria serwa, a co chwila nie będę sie logował aby sprawdzić czy gra śmiga, wiec dostałem złoma ( pewnie kolegaCrySomeMore jest z tego dumny ). Więc proszę o zwrot, postawienie tego na matce i włączenie urlopu

 

dziękuję :)

 

 

Okret wojenny 6.024.573.746

Recykler  450.074.471

Pancernik 100.000.000

Ultra transporter Liczba  17.603.337

 

reszta to śmieci 

 

Ps. Jak będzie to załatwione w dwa miesiące też będzie ok ;)

 

pozdro i bez spiny ;)

 

Leonardo zgadza się awaria serwera była, tu masz 100% racji.

Blokada ataków po uruchomienia serwera była na 100% i nie ulega to dyskusji.

Kiedy blokada przestała obowiązywać dostałeś złoma i to tyle jak to mówisz bez spiny.

Sam miałem na Ciebie lecieć, ale CrySomeMore okazał się szybszy i tu GRATKI dla niego.

 

To tyle w skrócie :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.