Skocz do zawartości

Ktore uni wybrac na start?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Moj kolega chcial zaczac gre na ogam.online jednak jest zielony w temacie i nigdy nie gral nawet w ogame. Opowiedzialem mu mniej więcej zasady gry po czym zadal mi pytanie ktore ja zadam wam. Ktore universum wybrac jesli stawia sie na gre rozwojowa i (wspomniane przezemnie podczas rozmowy) ekspedycje? Koledze chodzi o uni na ktorym nie bedzie atakowany co chwile przez ludzi z iloscia pkt wieksza np 1000x od niego. Swoja droga sam jestem ciekawy bo nie potrafilem mu odpowiedziec na to pytanie a gram tylko na uni9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie. Dlatego sciagam nowych graczy jak narazie tylko 3 ale oni poszukaja nastepnych i tak to dziala a czy sie uda? Czas pokaze. Wiem jednak ze jesli bede siedzial na forum plakal ze gra nie ma sensu a na konto wbijal by bank zasilic to raczej to sensu nie ma. Zawsze w najgorszym wypadku cala ekipe jaka zbierzemy zaprosimy na oryginalne ogame badz inny speed serwer bo tych nie brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszego speeda od tego. Ale admini są lepsi. 

 

Tu admin nie robi NIC a NIC od 1,5 roku minimum :) A checi miał pomóc każdy, gramy teraz ekipka na oryginale i gitara.

 

Chcesz to się tu męcz. Szkoda że na szczeście nie grasz na u5 i ze NA SZCZESCIE sprzedałem juz tam konto bo by Ci sie odechciało grac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszego speeda od tego. Ale admini są lepsi.

 

Tu admin nie robi NIC a NIC od 1,5 roku minimum :) A checi miał pomóc każdy, gramy teraz ekipka na oryginale i gitara.

 

Chcesz to się tu męcz. Szkoda że na szczeście nie grasz na u5 i ze NA SZCZESCIE sprzedałem juz tam konto bo by Ci sie odechciało grac:)

 

A gdzies czytalem ze konta nie mozna sprzedac gdyz nie jest nasza wlasnoscia :) ale moge sie mylic gram dosc krotko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czas jaki poswiecilismy jak rowniez astaty i ogolny wysilek nad rozwinieciem konta zwieksza wartosc konta kilkukrotnie zatem sprzedaż powinna byc możliwa ale to juz inny temat. Porozmawiam z ludzmi i moze pomyslimy nad oryginalem ale jednak przywyklem do 200x :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.