Skocz do zawartości

A moze bez demontowni?


Mariokiller17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wpadlem na pomysl by zniesc mozliwosc demontowania floty. Sam gram w EKO i dla mnie to nie wniesie wiele lecz ciagle czytam na forum problem z iloscia lotnikow w grze. Robie farme po wszystkim UT i Recki do demontowni i spokoj. A lotnik szuka i szuka. Moze tak decydujac sie na farmienie powinnismy dbac o postawiona raz flote? Czekam na opinie i zaznaczam ze to luzny pomysl i moze miec wady ktore doswiadczeni gracze mam nadzieje mi pokaza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie gra to sie nie zgodze :) moze "tytani" gry odchodza ale rodza sie nowi i jak ktos sie czepi ze nabijamy Deusxowi portfel to ok ale gramy i to tylko zabawa a ze mozna urozmaicic sobie zabawe za grosze to inna bajka :) pomysl dalem moze dotrze moze nie ale nic mnie nie kosztowalo napisac temat :) a chyba zaczne flota latac wiec pomysl chce przedstawic chocby graczom moze sie spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem posty i tematy z przed kilku lat i dochodze do wniosku ze ta gra nieraz miala takie chwile gdzie Admini "spali" a po czasie budzili sie i cos zdzialali. Poki gra jako tako funkcjonuje jest ok. Lecz gdy okaze sie ze cos znow nie trybi nie bedzie komu tego naprawic. Wiec w sumie poczekam az pojawia sie Panowie (i Pani o ile pamietam) z gory i poki co moje zrodelko astatow zamykam :) pozdrawiam cierpliwych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez nie szkoda na ogam dac dopóki to co tu pisze jest chociaz "wysluchane" ale... Skoro mam grac by grac poki cos sie nie stanie z serwerem albo mi nie zniknie flota to chyba mniej ryzykowne bedzie grac bez astatowej waluty :) jednak poki te kilka osob bedzie gralo to nie zamierzam przestac:) a "ktos" gra bo inaczej nie tracilbym floty z uwagi zapomnianego wyslania fs :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.