Skocz do zawartości

Kiedy Wersja mobilna?


Mariokiller17

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :) nie moge sie doczekac aplikacji na smartfona i zastanawiam się czy wogole powstanie :) a jesli tak to czy bedzie dostepna tylko na android czy rowniez w wersji java a moze dla iphone :)?? Pytanie kierowane raczej do administracji jednak nie wiedzialem gdzie je umiescic:) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez myslalem ale wiec ta info przy logowaniu to taka hmm... Reklama jak kielbasa wyborcza? Przydalo by sie takie cos ale wiem ze stworzenie apki nie jest tanie... No coz jesli by sie pojawila (tu kierowane do Deusx) to chetniej inwestowalbym w Astaty :) i zapewne nie tylko ja :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze z tego samego powodu co kazdy. Dodatki w grze :) kolejka budowania czy geolog. Rozwijam eko a jesli moge sobie ułatwić to czemu nie :) chociaz myslalem ze jednak taka apka powstanie ale to jednak jak widze tylko brak aktualizacji strony startowej :)

 

Sorry za post pod postem zwyczajnie zlagowalo mi przegladarke :(

Edytowane przez Mariokiller17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na tą grę. ;-) Wiele graczy odeszło. Pograsz trochę i zrozumiesz oco mi chodzi. ;-)

 

PS. Wersja mobilna a aplikacja to dwie różne sprawy... Podejrzewam że Deusx miał w planach wersję mobilna gry coś w stylu wersji mobilnej strony forum. Żeby tak MB. nie ciągnęło i bez potrzebnych obrazkow/wierszy. Aplikacji pewnie nawet w głowie nie miał.

Edytowane przez BlackBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram dla siebie i fakt pusto na tym uni ale poki gra istnieje to dobry sposob na zabicie czasu a ze pracuje i zyje w niemczech to dac 20 pln moge zeby bylo latwiej. Co do wersji mobilnej forum jest w tej wersji a gra sama w sobie malo ciagnie MB a mi raczej o apke chodzilo no coz... Gramy dalej a co bedzie to bedzie :) dzieki za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie Ty przeczytałeś że będzie wersja mobilna w postaci apki. Jeśli chcesz wydawać kasę to już lepiej idź na orginalna grę ogame.pl . Lepiej wydane pieniądze i lepsza przyjemność z gry. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.