Skocz do zawartości

nadal znika flota


Seerky

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie

 

 

wysłałem już wiadomość na u9 że po wczorajszych awariach zniknęło mi 900kk szperaczy teraz wybudowalem 800kk i chciałem przerzucić z planety na moona raport dostarczenia floty dostalem lecz szperek nie ma

 

czyli żebyście nie musieli zbyt długo glowkowac ta galaktyka pochłonęła mi 1.700.000.000 szperaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzać żę tylko na pieniądzach mu zależy, ludzie czy wy nie widzicie że on nas olewa bo albo jest się administratorem i traktuje się to jako prace albo jest się zwykłym ściemniaczem co jest doś pospolite w naszym kraju, tylko kolejny bonus na astaty a astaty i tak dobrzy kolesie dostaną nikt więcej, kolejna prompocja a floty nie ma to się pytam po dwóch dniach gdzie jest qr** moja flota??stratę zgłaszałem 2 dni temu ani odpowiedzi ani nic i to jest admin obszczany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uni9, wyslalem 3 wiadomosci z PROŚBĄ o zwrot floty surki i trytu i co dziś widzę wiadomosc od deusa ze wszystko już załatwione i w razie jakis braków mam znowu pisac do nich o łaskawy zwrot, gdyby ludzie pomyśleli i przestali przesyłać im kase to by sie opamiętali i zaczęli nas traktować jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ogólnie patrząc na regulamin, to § 3 punkt 3 Właściciel zobowiązuje się do należytego świadczenia usług dla użytkownika jest nie dotrzymany, a co za tym idzie nie powinniśmy się prosić o łaskawy zwrot utraconych jednostek, lecz wszycy powinnismy złożyć rekalmacje opisana w §  5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo w dwóch podejściach zniknęła mi łącznie flota 1 000 000 000 szperaczy, oraz 44.000.000.000.000 m,d,k kupione za 100 astatów, których też nie mam wiec ani jednego ani drugiego no i zniknęły mi też 5 astatów, a jedyne co otrzymałem to naprawę problemu z nierozbudowanym resortem pomimo zabranych surowców.... To się robi mocno nie poważne;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać zwrot należy wysłać wiadomość e-mail na adres ogamtest@gmail.com

W temacie wpisać nick i uni a w treści podać flotę/surowce jakie mają być zwrócone.

Po zwrocie dostaniecie e-maila zwrotnego z potwierdzeniem.

bo nebu widze że nie wiesz Ale ja też wysylalem informacje przez kontakt -> błąd gry a czemu?

 

04-02 03:45:33 +0200 Administrator deusx Informacje Odpowiedź Zgloś

-

Witaj!

Jeżeli utraciłeś coś w wyniku prac wykonywanych na serwerze prosimy napisz do nas poprzez zakładkę kontakt -> Bład gry (lub na ogamtest@gmail.com) podając szczegóły strat. Prosimy o dokładność lub wartości mniej więcej zapamiętane przez ciebie.

Na obecną chwile wszystkie zgłoszenia dot. zwrotów flot są zostały rozpatrzone.

 

 

wiec mielismy wybor ja wybralem prostrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już 4 dni minęły nie mam floty, cierpliwości a ta gra corac bardziej śmiedzi, już nie wiedziałem na  żadnej innej stronie tylu awariii i niekompetencji admina, lepiej byłoby wrócić na orginalnego ogame.pl

A gdzie wysłałeś zgłoszenie o zwrot, poprzez kontakt w grze czy na e-maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis ostatni dzien czekam i podeśle wam strone z innym ogam jak chcecie, tyle dni na marne ale wiecie co dostałem

7ooooooooo mety

7ooooooooo krystyny

7ooooooooo dykty uwaga za lojalność :) co za to kupisz na pewno nie tyle floty co ci zniknęło, a floty dalej brak

całkiem dobrą gierke już znalazłem nie pisze tam nic o błedach w grze że admina nie ma więc raczej wszystko ok

tylko że dałem się namówić miesiąc temu na wpłate 16zł qrcze szkoda ale trudno jak cos nie działa to się zmienia na działające

rozumiecie 7ooooooooo surki za lojalność kupie sobie dziś autobus by do pracy dojechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.