Skocz do zawartości

ROK gry tutaj - rokiem straconym...


Rezonne

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś to będzie czytał, a szczególnie dla nowych graczy:
Grałem w tą grę prawie rok, w statystykach przed skasowaniem wszystkiego zajmowałem 37 miejsce i
PRZESTRZEGAM:
w tej grze grają chłopaczki , którzy wzajemnie się adorują, a większość grająca w topce mają układy z SG SGO i im podobnych - więc nie liczcie tutaj na uczciwą grę - po prostu grając tutaj liczcie się z totalną stratą czasu. Liczcie się z Bezsensownymi Atakami z ich strony z pozycji siły - ataki i niszczenie moonów nie poparte żadną logiką, strategią lub zyskiem ekonomicznym (bo floty nie miałem)  - czyste i tępe nękanie słabszych graczy nie mających flot chcących tak jak ja spokojnie sobie grać, wykonywać zadania, rozbudowując planety i moony (o czym sam się przekonałem ze strony Destiny) - jak do czegoś dojdziecie lub będziecie próbowali być lepszymi od nich w statystykach - to się sami przekonacie jak szybko sprowadzą Was do parteru.
A jak będziecie chcieli sprawę opisać na forum, to ta banda wzajemnej adoracji w bardzo szybkim tempie będzie kasować wszystkie posty, które się o nich napisze, sam się o tym przekonałem i przestrzegam innych przed tymi cwaniakami, którzy nawet odpisując krótkimi zdaniami na forum lub ShoutBox'ie nie potrafią składnie napisać 1 zdania, że już nie powiem o poprawności ortograficznej - po prostu banda dzieciaków przyklejonych do komputerowego monitora.
Jest To banda , która chroni tylko i wyłącznie swoje prywatne interesy. Mogą o mnie pisać rożne nieprzyjemne rzeczy i ośmieszać - w ten sposób chcą mnie zdyskredytować w oczach innych graczy, jednakże całą prawdę , którą o nich napisałem w ciągu paru minut wszystko skasowali na forum, aby inni nie byli w stanie tego zobaczyć ani się wypowiedzieć - CENZURA dla dobra tych Oszustów i jak łatwo zauważyć i klakierów im nie brakuje - to tylko potwierdza, że jest to jedna wielka KLIKA Wspólnych interesów w szczególności Destiny, Winiu, Invisible_GoD który tak szybko kasował moje posty, że chyba się spocił i pierwszy raz potrafił tak szybko reagować na forum:
     "@  Invisible_GoD     :     (20 marzec 2016 - 14:34) wyczszczone pieknie :) jak ktos kultury nie ma to co tu hciec" (Cenzura i oczernianie działa)
Pozdrawiam Wszystkich normalnych graczy i jeszcze raz powtarzam: to zbiorowisko graczy siedzących na multikontach, grających przez proxy, lub ze zdalnych kompów - nie bądźcie naiwni - IP jest dziecinnie łatwo zmienić... Oni o tym wiedzą - Wiedzcie i Wy -
Z nimi NIE WYGRACIE!!!!

Żegnam

 

P.S.

Swoją drogą jestem ciekaw jak szybko skasują również i ten post - z poprzednimi poradzili sobie w kilka minut ;) - Prawda Boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Invisible_GoD

Wczesniejsze posty kasowane byly bo bylo w nich zero kultury :) ten moze zostac ale jak bedzie "dym" to znika :)

 

Moja opinia? dziecinada ponieważ to jest gra i na tym polega np niszczenie moonów bo są z nich zadania. A Ty jestes wsciekły na wszystko bo Ci zdjęto kilka moonów. Nikt nie zmusza tutaj do gry.

 

Co do mojej reakcji, zawsze są szybkie. Multikonta ? dziwne, że na uniach padają bany za multi ale co tam każdy ma multikonta bo najłatwiej od razu ocenic :) 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


w tej grze grają chłopaczki , którzy wzajemnie się adorują, a większość grająca w topce mają układy z SG SGO (nie mają układów)i im podobnych - więc nie liczcie tutaj na uczciwą grę - po prostu grając tutaj liczcie się z totalną stratą czasu. Liczcie się z Bezsensownymi Atakami z ich strony z pozycji siły - ataki i niszczenie moonów nie poparte żadną logiką, strategią lub zyskiem ekonomicznym (bo floty nie miałem) - czyste i tępe nękanie słabszych graczy nie mających flot chcących tak jak ja spokojnie sobie grać, wykonywać zadania, rozbudowując planety i moony (o czym sam się przekonałem ze strony Destiny) - jak do czegoś dojdziecie lub będziecie próbowali być lepszymi od nich w statystykach - to się sami przekonacie jak szybko sprowadzą Was do parteru.

 

 

 


Pozdrawiam Wszystkich normalnych graczy i jeszcze raz powtarzam: to zbiorowisko graczy siedzących na multikontach, grających przez proxy, lub ze zdalnych kompów - nie bądźcie naiwni - IP jest dziecinnie łatwo zmienić... Oni o tym wiedzą - Wiedzcie i Wy -
Z nimi NIE WYGRACIE!!!!

 

z tymi multi niestety ale muszę się zgodzic.

 

Przyznam też, że dawno nie czytałem tak treściwej, negatywnej opini  o serwisie.

Zgadzam się z nią w 99%, ten 1% to brak dowodów na nierzetelnośc SGO.

Chociaż całkiem niedawno Sarius coś nam pokazał. Wyszło na jaw, bo ja mordę odezwałem, ale kto wie jakby było.

 

Do teraz uważam, że gra nie jest wyczyszczona z lewego trytu z wałka lotto - więc nie gram

 

Moje pln'y wolę słac na WoT.

Czekam aż mnie administracja przekona, że zamiast na wot warto tutaj przesłac 88pln

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek, nie będę nawet cyztał do końca. 

ile miałem czasu, tyle poswiecałem, nie mialem dojsc u sgo i jakos zyje, mam sie dobrze.

konta zawsze topowe,wiec nie wiem skad ten bool. po prostu brak umiejetnosci probujesz tlumaczyc. 

 

tak, kazdy z nas stracil xxxx kulek. ale na tym polega ta gra... albo to akceptujesz, albo nie i się żegnasz z grą. ez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pisze

 

Chociaż całkiem niedawno Sarius coś nam pokazał.
to mam ochote wysmiać go w twarz. 

 

Nie rozumiecie po prostu dlaczego to zrobiłem, jak i jeszcze pisząc

 

Wyszło na jaw, bo ja mordę odezwałem, ale kto wie jakby było.
to już wogole. Mówie to po raz 100, chyba nie myślicie że myślałem ze to sie uchowa, że nikt nie zauwazy tego :D Ludzie no proszę was :D

 

A co do pana Rezone to ból du** o to że ktoś gra lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

więcej ;D

zanim ktokolwiek zauważył to połowa już była "wyprana" ;D kilkaset mld.

 

@edit

swoją drogą:

 

deusx

Rejestracja: 25 maj 2009
Poza forum Ostatnio: 03 maj 2016 07:45

 

 

hahahah :D

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.