Skocz do zawartości

Banowanie na SB


Rekomendowane odpowiedzi

 

Invisible_GoD Ty mnie wychowania nie ucz bo nie dasz rady To ja: https://www.facebook.com/adasko.statkiewicz a Ty to nawet się nie przedstawiłeś. Składam wniosek do Admina o pozbawienie funkcji tegoż pana za to iż stosuje prywatę na forum i narusza wolność słowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Invisible_GoD

Zadna wolność słowa naruszona nie zostala lecz regulamin forum :) Z 4 razy upominałem Cię za wulgaryzmy. Widocznie nie poskutkowało więc 24h odpoczniesz. Nie grają tu sami dorośli źebyś mogł sobie kląc na lewo i prawo.

 

W dodatko to forum gry internetowej i nie mam obowiązku się przedstawić z imienia i z nazwiska.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec skoro się nie przedstawiasz to mnie kultury nie ucz bo to podstawa kultury chłopcze. Wulgaryzm wykropkowany wedle standardów internetowych wulgaryzmem nie jest ( po to sie kropkuje właśnie) Rozumiem Twoje JA przerosło Twoje możliwości ale myślę iż wielu graczy tu ma Tu Cię po prostu dosyć, a przypominam iż ta gra jest dla nas a nie dla jednostki jaka stanowisz TY. Podtrzymuję prośbę do admina o pozbawienie funkcji tej osoby.

Edytowane przez Cichy_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Invisible_GoD

Wulgaryzm ktory został przez Ciebie miał ucięty ostatnią litere i były kropki. Sprawdź proszę jak wygląda wulgaryzm wykropkowany bądź też ocenzurowany **## czymkolwiek.

 

Moja wypowiedź się tu kończy. Reszta należy do Admina.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usr... się jednej osoby to chyba przęgięcie. Jeśli sądzisz, że pojawisz się na SB raz na ruski miesiąc i rzucisz bana jednej osobie, bo akurat się tobie nie spodoba, a dzięki temu zabłyśniesz - to radzę poszukać innego sposobu. Popieram wniosek o odebranie funkcji. Nie spełnia swoich obowiązków, pojawia się bardzo rzadko na forum i SB, a jak się pojawia to znajomków sobie porozbawia, pozabawia, popisze na SB i tyle z niego. A jak już za długo nic się nie działo to wpadnie rzuci bana i będzie zakazywał czego tylko się da, bo skoro miesiąc się nic nie robiło, to trzeba zrobić aż za dużo. Pozdro poćwicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje trzy grosze - jeśli ktoś pisze wulgaryzm w formie np. "chu.." itp., to jest to cenzura i generalnie karać kogoś za wulgaryzmy w takim wypadku jest co najmniej absurdalne. Uważam, że nawet deus tak stwierdzi i reszta administracji. Zawsze była mowa, żeby wulgaryzmów nie nadużywać na SB a nie - nie używać w ogóle.

 

Inna sprawa natomiast dotyczy tzw. "pseudocenzury", która polega na tym, że niby się cenzuruje, ale i tak wiadomo o co chodzi. Przykładów podawać nie będę, ale generalnie rzecz dotyczy tych znaczków #%$&^#$.

 

Jeśli ktoś za wulgaryzm uważa np. stwierdzenie "g.. to ciebie obchodzi" - to jest co najmniej dziwny, bo w języku polskim mamy sporo wyrazów na literę g - a w powyższym przykładzie pasuje również idealnie popularne określenie "g..uzik to ciebie obchodzi" - czy guzik jest słowem wulgarnym?

 

Kolejne przykłady to:

"Ja pier...wszy raz o czymś takim słyszę", albo bardzo popularne u mnie "Kurrr...Waaarrrszawa nie hoduje, ale jaja potrzebuje" czy choćby "Kur zapiał" - albo dokończ wyraz "Niepodsłu...?", czy popularne z kawału "Jak się nazywa rosół z wielu kur?".

 

Bynajmniej to nie jest usprawiedliwianie czegoś na siłę, tylko zwroty znane od wielu wielu lat i używane po to, by w jakimś stopniu wyeliminować lub zatuszować łacinę podwórkową. Poza tym są to też w pewnym sensie cele humorystyczne.

 

Na powyższy przypadek należy patrzeć całościowo, tj. która była godzina, ile było osób na forum, czy były tam faktycznie dzieci, ile wulgaryzmów użył podczas rozmowy na SB w/w użytkownik, czy regulamin zabrania używania wulgaryzmów, czy tylko może mówi o zakazie ich nadużywania? No i przede wszystkim - kiedy mamy do czynienia z nadużywaniem wulgaryzmów a kiedy nie? Bo jeden uzna, że najstarszy zawód świata wpleciony w co 5te zdanie będzie nadużywaniem wulgaryzmów, natomiast inny uzna, że w każdym zdaniu lub kilka wulgaryzmów w każdym zdaniu to ewidentne nadużywanie.

 

Moja opinia nie jest w żaden sposób zobowiązująca, ale i tak uważam, że spora część osób przyzna mi w jakimś stopniu rację. Nie mniej jednak jeśli admin ma decydować w w/w przypadku, to i niech decyduje. Ale niech się zapozna troszeczkę szerzej ze sprawą a nie tylko po łebkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usr... się jednej osoby to chyba przęgięcie. Jeśli sądzisz, że pojawisz się na SB raz na ruski miesiąc i rzucisz bana jednej osobie, bo akurat się tobie nie spodoba, a dzięki temu zabłyśniesz - to radzę poszukać innego sposobu. Popieram wniosek o odebranie funkcji. Nie spełnia swoich obowiązków, pojawia się bardzo rzadko na forum i SB, a jak się pojawia to znajomków sobie porozbawia, pozabawia, popisze na SB i tyle z niego. A jak już za długo nic się nie działo to wpadnie rzuci bana i będzie zakazywał czego tylko się da, bo skoro miesiąc się nic nie robiło, to trzeba zrobić aż za dużo. Pozdro poćwicz.

Chłopie nie ośmieszaj się, twój czas online na forum to 15h 22m 2s to co Ty chłopczyku możesz wiedzieć czy admin siedzi czy nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie ośmieszaj się, twój czas online na forum to 15h 22m 2s to co Ty chłopczyku możesz wiedzieć czy admin siedzi czy nie ??

Winiu proszę Cie gracz jak każdy inny ma prawo do wypowiedzenia własnej opinii a Twoje uwagi nie są na miejscu. Co ma czas na forum do opinii użytkownika?? Otóż nic nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na powyższy przypadek należy patrzeć całościowo, tj. która była godzina, ile było osób na forum, czy były tam faktycznie dzieci, ile wulgaryzmów użył podczas rozmowy na SB w/w użytkownik, czy regulamin zabrania używania wulgaryzmów, czy tylko może mówi o zakazie ich nadużywania? No i przede wszystkim - kiedy mamy do czynienia z nadużywaniem wulgaryzmów a kiedy nie?

 

O właśnie na forum były 3osoby (słownie Trzy osoby wtym destyny, NapewnoNieSarius, oraz nieomylny jedyny wspaniały i cudowny  

Invisible_GoD) Kto jest dzieckiem i się poczuł urażony iż wykropkowałem wulgaryzm.......??????

 

Z przed chwili tekst do użytkownika :

@  Invisible_GoD :

(21 styczeń 2016 - 22:01) @NapewnoNieSarius generalnie patrzac na twoje sukcesy tu to za wiele nie potrafisz patrzac z perspektywy zdobycia popularnosci przez osmieszenie sie jako GO :)

 

masakra kogo obchodzi kto jak gra czy jakie ma sukcesy na jakimś uni??? Wszyscy mamy takie same prawa tu, a Ty chłopaku nie masz prawa nam ich ograniczać ani naśmiewać się z innych graczy.

 

____________

 

Nie chodzi o gre, chodzi o jego sukces jako GO i afere jaką rozpętał.

Edytowane przez Invisible_GoD
odpowiedź na cytat z SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie, ze ze NOOBA NIE POWINIENEN DOSTAĆ MAKSYMALNEGO. Przeciez "noob" to okreslenie osoby nie potrafiącej grać itd. Co w tym złego?! Rozumiem wszystko ale nie  tego NOOBA na dożywotniego bana. Mialem dwie sytuacje i ok , neich będzie. no ale ta 3 i dozywotni ban za to , to przesada. powinno byc 72h max. chociaz za takie "Wyzwisko" w o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miał prawa zbanować za "nooba". Niedługo będzie trzeba się tutaj do wszystki zwracać "jego wysokość jaśnie oświecony słońce narodu songoku" inaczej ban

 

Nie chodzi o SonGoku tylko o niebieskiego Invisible_GoD

 

Ten to jegomość wszystkich za wszystko banuje ale jak inni ( gracze którzy tu graja od paru lat czyt. koledzy  ) walą bluzgami to nic cisza.

Edytowane przez Cichy_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin musi być ślepy że takiego sztywniaka modem ustanowił. Niebieski uczy nas kultury a sam jest niewychowanym sztywniakiem co chce wolność słowa ograniczać. żaden niebieski Hitler forumowy nie będzie mi swobód konstytucyjnych oggraniczał. apeluje do admina żeby wypierdzielił tego niebieskiego na zbity pysk.

Edytowane przez Warzywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiam sobie o tym z invicible, jednakże widząc poziom wypowiedzi osób wypowiadających się w temacie osobiście uważam, iż reakcja moderatora jest prawidłowa.

Tworzenie nowych kont bo poprzednie zostało zbanowane i obrażanie innych jest nie na miejscu, typowe szczeniackie zachowanie. Zdanie takich osób oczywiście nie jest brane pod uwagę.

Temat z grubsza przeczyszczony ze spamu.

 

Użytkownik MontyPajton - ban na 1 miesiąc za totalny brak kultury, nagminne używanie wulgaryzmów, obrazę moderatora i spam.

Kolejne ostrzeżenie będzie skutkowało banem stałym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.