Skocz do zawartości

MontyPajton - wielokrotna obraza na SB


SonGoku

Rekomendowane odpowiedzi

Domniemuję, że wyżej przedstawiona sytuacja dotyczy mojej osoby jednak skargi nie będę wnosił.

Jeśli użytkownik MontyPajton poczuł się lepiej po tym co napisał to ciesze się, że mu pomogłem... Drewniane klocki przybite do podłogi w dzieciństwie mają swoje skutki w psychice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Invisible_GoD

Gracz zablokowany na 24h. Dodam Panie Songoku, że Pana posty również są na granicy bana. Więc proszę zakończyć bezsensowne dyskusje z użytkownikami forum.

 

Koniec bana 14 stycznia godzina 11:56.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze trzy screeny dotyczące Songoku to nie obraza. Nie wiem czy kolega wie ale miedzy obrazą ja stwierdzeniem faktu jest róznica. Obraza jest bezpodstawna i domniemana, a fakt jest faktem i w tym przypadku pisząć, ze mam do czynienia z debilem nie było obrazą. jak za to mam mieć bana to nie zgadzam sie. Natomiast co do Berniego, publicznie przeprosze bo mnie poniosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Invisible_GoD

debil

1. pogard. «o człowieku ograniczonym, głupim»
2. daw. «osoba upośledzona umysłowo»
 
Skoro Pana Songoku to obraziło i to zgłosil to jest traktowane jako obraza. Za nic bana nie dajemy. a 24 h odpoczynku się przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MontyPajton, dnia 13 Sty 2016 - 12:26, napisał:

pierwsze trzy screeny dotyczące Songoku to nie obraza. Nie wiem czy kolega wie ale miedzy obrazą ja stwierdzeniem faktu jest róznica. Obraza jest bezpodstawna i domniemana, a fakt jest faktem i w tym przypadku pisząć, ze mam do czynienia z debilem nie było obrazą. jak za to mam mieć bana to nie zgadzam sie. Natomiast co do Berniego, publicznie przeprosze bo mnie poniosło.

Liczę na to, że MontyPajton bana również dostanie na forum za powyższy post.

 

Nie studiowałeś, to nie wiesz czym jest fakt a czym jest opinia. Twój inny kolega (revenge) zaś nie potrafi jako student sięgać do źródeł (stwierdził, że "niom" to tekst gimbazy, a faktem jest, że określenie te używałem z 10 lat temu na gadu gadu) i na dodatek głosi absurdalne poglądy - twierdząc, że w realu inaczej się zachowuje niż w internecie, zaś innym ludziom przypisuje zachowania w internecie do zachowań w realu. Najwyraźniej tak mu jest wygodniej - dopasowywać wszystko pod siebie.

Czyli jak on robi źle w internecie, to on taki nie jest, ale jak inni robią źle w internecie - to na pewno dlatego, bo tacy są w rzeczywistości. Od razu mam skojarzenia z obecnymi manifestami KOD, gdzie tamta władza wszystko pod siebie dopasowywała, ale jak widzi, że obecna władza robi porządki i ustawia coś pod siebie, to od razu płacz, skargi do UE, do Merkel, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowokuj songoku, za co bana? Wlasnie to jest stwierdzenie a nie opinia. No a stwierdzilem to na podstawie komentarzy jakie piszesz w SB. Skoro jesteś faktycznie debilem to nie jest to obraza. Pisze to ostatni raz bo faktycznie bana dostane choć nie wiem za co. W kazdym razie nie odpisuj bo juz sie nie odezwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Invisible_GoD

Panie SonGoku, widze ze nie rozumie Pan co to znaczy temat zakończyć. Idzie Pan w idealnym kierunku do blokady za prowokowanie cały czas czy na SB czy na forum. I albo Pan sie uspokoi albo bedziemy musieli na jakis czas się pożegnać bo to Pan sieje ferment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowokuj songoku, za co bana? Wlasnie to jest stwierdzenie a nie opinia. No a stwierdzilem to na podstawie komentarzy jakie piszesz w SB. Skoro jesteś faktycznie debilem to nie jest to obraza. Pisze to ostatni raz bo faktycznie bana dostane choć nie wiem za co. W kazdym razie nie odpisuj bo juz sie nie odezwe.

MontyPajton nazywanie kogoś "debilem" jest obraźliwe czy się to Panu podoba czy nie.

Widocznie potrzebuje Pan trochę odpoczynku nie tylko od SB ale także od forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie SonGoku, widze ze nie rozumie Pan co to znaczy temat zakończyć. Idzie Pan w idealnym kierunku do blokady za prowokowanie cały czas czy na SB czy na forum. I albo Pan sie uspokoi albo bedziemy musieli na jakis czas się pożegnać bo to Pan sieje ferment.

Że co proszę?? W którym miejscu sprowokowałem? No ręce opadają. Koleś mnie jawnie obraża na forum i to wielokrotnie - gdybym ja tak komuś napisał w poście na forum, to od razu dostałbym albo ostrzeżenie przypisane do konta, albo bana a tutaj co? kolega twój, że go tak bronisz?

 

Nie prowokuj songoku, za co bana? Wlasnie to jest stwierdzenie a nie opinia. No a stwierdzilem to na podstawie komentarzy jakie piszesz w SB. Skoro jesteś faktycznie debilem to nie jest to obraza. Pisze to ostatni raz bo faktycznie bana dostane choć nie wiem za co. W kazdym razie nie odpisuj bo juz sie nie odezwe.

Co to niby ma być? Prowokator obraża mnie 2x na forum - masz 2 rzeczy do wyboru:

1. albo ukarać osobę, która obraża innych na forum, a która ma na nim konto od raptem niespełna miesiąca

2. albo ukarać osobę, która zgłasza osobę łamiącą regulamin - no bo przecież niepotrzebnie głowę komuś zawraca -.-

 

Twój wybór - czekam na reakcję, albo zakładam 2 stosowne tematy - obrazę na forum przy moderatorze i niedopełnienie swoich obowiązków przez moderatora + próbę zastraszenia osoby zgłaszającej poprzez insynuowanie czegoś, co nie miało miejsca. Dla twojej informacji ja się pilnuję na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co to niby ma być? Prowokator obraża mnie 2x na forum - masz 2 rzeczy do wyboru:

1. albo ukarać osobę, która obraża innych na forum, a która ma na nim konto od raptem niespełna miesiąca

2. albo ukarać osobę, która zgłasza osobę łamiącą regulamin - no bo przecież niepotrzebnie głowę komuś zawraca -.-

 

Gdzie Cie obraziłem? NIe chce dostać bana wiec nie napisze tego slowa, ale pamietaj , ze to fakt nie opinia , wiec to nie obraza. Jesteś.... no, no , wiadomo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.