Jump to content

Liga Typera vol.6 #2/5


nebu
 Share

Recommended Posts

Rozpoczynamy kolejkę nr 2. Tym razem typujemy rozgrywki 3 lig !

 

kolejka nr 2

 

 

HISZPANIA: Primera Division Kolejka 18


09.01. 16:00    Barcelona-Granada -
09.01. 18:15    Getafe-Betis -
09.01. 18:15    Sevilla-Ath. Bilbao -
09.01. 20:30    Real Madryt-La Coruna -
09.01. 22:05    Levante-Vallecano -
10.01. 12:00    Villarreal-Gijon -
10.01. 16:00    Real Sociedad-Valencia -
10.01. 18:15    Eibar-Espanyol -
10.01. 18:15    Las Palmas-Malaga -
10.01. 20:30    Celta Vigo-Atl. Madryt -


FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20


08.01. 20:30    Paris SG-Bastia -
 09.01. 17:00    Lyon-Troyes - 
09.01. 20:00    Angers-Caen -
 09.01. 20:00    Monaco-GFC Ajaccio - 
09.01. 20:00    Montpellier-Bordeaux -
 09.01. 20:00    Reims-Toulouse - 
09.01. 20:00    Rennes-Lorient -
 10.01. 14:00    Nantes-St Etienne - 
 10.01. 17:00    Lille-Nice -
10.01. 21:00    Marseille-Guingamp -

 


WŁOCHY: Serie A Kolejka 19


09.01. 15:00    Carpi-Udinese -
09.01. 18:00    Fiorentina-Lazio -
09.01. 20:45    AS Roma-AC Milan -
10.01. 12:30    Inter-Sassuolo -
10.01. 15:00    Atalanta-Genoa -
10.01. 15:00    Bologna-Chievo -
10.01. 15:00    Frosinone-Napoli -
10.01. 15:00    Torino-Empoli -
10.01. 15:00    Verona-Palermo -
10.01. 20:45    Sampdoria-Juventus -

 

 

Zasady typowania meczów:
1 ~ Wygrana gospodarza
0 ~ Remis
2 ~ Wygrana gości
10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
02 ~ Remis lub wygrana gości

Przykład :
FC Barcelona vs Levante ~ 1 - wygra FC Barcelona
Bayern vs Borussia ~ 0 - remis
Chelsea vs Liverpool ~ 2 - wygra Liverpool
PSG - Monaco ~ 10 - wygra lub zremisuje gospodarz
Juventus - AS Roma ~ 02 - remis lub wygrana gości

 

 

Typować można do dnia: 08/01/2016 r. godz: 20:30

Link to comment
Share on other sites

HISZPANIA: Primera Division Kolejka 18

 

09.01. 16:00 Barcelona-Granada - 1

09.01. 18:15 Getafe-Betis - 1

09.01. 18:15 Sevilla-Ath. Bilboa - 2

09.01. 20:30 Real Madryt-La Coruna - 1

09.01. 22:05 Levante-Vallecano - 2

10.01. 12:00 Villarreal-Gijon - 1

10.01. 16:00 Real Sociedad-Valencia - 2

10.01. 18:15 Eibar-Espanyol - 1

10.01. 18:15 Las Palmas-Malaga - 2

10.01. 20:30 Celta Vigo-Atl. Madryt - 2

 

FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20

 

08.01. 20:30 Paris SG-Bastia - 1

09.01. 17:00 Lyon-Troyes - 1

09.01. 20:00 Angers-Caen - 1

09.01. 20:00 Monaco-GFC Ajaccio - 1

09.01. 20:00 Montpelleir-Bordeaux - 2

09.01. 20:00 Reims-Touluose - 1

09.01. 20:00 Rennes-Lorient - 1

10.01. 14:00 Nantes-St Etienne - 2

10.01. 17:00 Lille-Nice - 2

10.01. 21:00 Marseille-Guingamp - 1

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 19

 

09.01. 15:00 Carpi-Udinese - 2

09.01. 18:00 Fiorentina-Lazio - 1

09.01. 20:45 AS Roma-AC Milan - 1

10.01. 12:30 Intern-Sassuolo - 1

10.01. 15:00 Atalanta-Genoa - 1

10.01. 15:00 Bologna-Cheivo - 2

10.01. 15:00 Frosinóne-Napoli - 2

10.01. 15:00 Torino-Empioli - 2

10.01. 15:00 Verona-Palermo - 2

10.01. 20:45 Sampdoria-Juventus - 2

Link to comment
Share on other sites

 

Rozpoczynamy kolejkę nr 2. Tym razem typujemy rozgrywki 3 lig !

 

kolejka nr 2

 

 

HISZPANIA: Primera Division Kolejka 18

09.01. 16:00    Barcelona-Granada - 2

09.01. 18:15    Getafe-Betis - 2

09.01. 18:15    Sevilla-Ath. Bilbao - 1

09.01. 20:30    Real Madryt-La Coruna -1

09.01. 22:05    Levante-Vallecano -0

10.01. 12:00    Villarreal-Gijon -1

10.01. 16:00    Real Sociedad-Valencia -2

10.01. 18:15    Eibar-Espanyol -2

10.01. 18:15    Las Palmas-Malaga -2

10.01. 20:30    Celta Vigo-Atl. Madryt -2

 

FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20

08.01. 20:30    Paris SG-Bastia -1

 09.01. 17:00    Lyon-Troyes - 1

09.01. 20:00    Angers-Caen - 0 

 09.01. 20:00    Monaco-GFC Ajaccio - 1 

09.01. 20:00    Montpellier-Bordeaux - 2

 09.01. 20:00    Reims-Toulouse - 2

09.01. 20:00    Rennes-Lorient -1

 10.01. 14:00    Nantes-St Etienne -2 

 10.01. 17:00    Lille-Nice - 1

10.01. 21:00    Marseille-Guingamp - 1

WŁOCHY: Serie A Kolejka 19

09.01. 15:00    Carpi-Udinese - 2

09.01. 18:00    Fiorentina-Lazio -02

09.01. 20:45    AS Roma-AC Milan -2

10.01. 12:30    Inter-Sassuolo -1

10.01. 15:00    Atalanta-Genoa -1 

10.01. 15:00    Bologna-Chievo -1 

10.01. 15:00    Frosinone-Napoli -2

10.01. 15:00    Torino-Empoli -1

10.01. 15:00    Verona-Palermo - 2

10.01. 20:45    Sampdoria-Juventus -2

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

HISZPANIA: Primera Division Kolejka 18

 

09.01. 16:00 Barcelona-Granada - 1

09.01. 18:15 Getafe-Betis - 1

09.01. 18:15 Sevilla-Ath. Bilboa - 1

09.01. 20:30 Real Madryt-La Coruna - 1

09.01. 22:05 Levante-Vallecano - 1

10.01. 12:00 Villarreal-Gijon - 1

10.01. 16:00 Real Sociedad-Valencia - 2

10.01. 18:15 Eibar-Espanyol - 1

10.01. 18:15 Las Palmas-Malaga - 20

10.01. 20:30 Celta Vigo-Atl. Madryt - 2

 

FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20

 

08.01. 20:30 Paris SG-Bastia - 1

09.01. 17:00 Lyon-Troyes - 1

09.01. 20:00 Angers-Caen - 10

09.01. 20:00 Monaco-GFC Ajaccio - 1

09.01. 20:00 Montpelleir-Bordeaux - 1

09.01. 20:00 Reims-Touluose - 1

09.01. 20:00 Rennes-Lorient - 1

10.01. 14:00 Nantes-St Etienne - 20

10.01. 17:00 Lille-Nice - 1

10.01. 21:00 Marseille-Guingamp - 1

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 19

 

09.01. 15:00 Carpi-Udinese - 2

09.01. 18:00 Fiorentina-Lazio - 1

09.01. 20:45 AS Roma-AC Milan - 1

10.01. 12:30 Intern-Sassuolo - 1

10.01. 15:00 Atalanta-Genoa - 1

10.01. 15:00 Bologna-Cheivo - 10

10.01. 15:00 Frosinóne-Napoli - 2

10.01. 15:00 Torino-Empioli - 2

10.01. 15:00 Verona-Palermo - 2

10.01. 20:45 Sampdoria-Juventus - 2

Link to comment
Share on other sites

09.01. 16:00 Barcelona-Granada - 1

09.01. 18:15 Getafe-Betis - 2

09.01. 18:15 Sevilla-Ath. Bilboa - 1

09.01. 20:30 Real Madryt-La Coruna - 1

09.01. 22:05 Levante-Vallecano - 2

10.01. 12:00 Villarreal-Gijon - 1

10.01. 16:00 Real Sociedad-Valencia - 02

10.01. 18:15 Eibar-Espanyol - 1

10.01. 18:15 Las Palmas-Malaga - 2

10.01. 20:30 Celta Vigo-Atl. Madryt - 2

 

FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20

 

08.01. 20:30 Paris SG-Bastia - 1

09.01. 17:00 Lyon-Troyes - 1

09.01. 20:00 Angers-Caen - 1

09.01. 20:00 Monaco-GFC Ajaccio - 1

09.01. 20:00 Montpelleir-Bordeaux - 1

09.01. 20:00 Reims-Touluose - 1

09.01. 20:00 Rennes-Lorient - 1

10.01. 14:00 Nantes-St Etienne - 2

10.01. 17:00 Lille-Nice - 1

10.01. 21:00 Marseille-Guingamp - 1

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 19

 

09.01. 15:00 Carpi-Udinese - 2

09.01. 18:00 Fiorentina-Lazio - 10

09.01. 20:45 AS Roma-AC Milan - 1

10.01. 12:30 Intern-Sassuolo - 1

10.01. 15:00 Atalanta-Genoa - 1

10.01. 15:00 Bologna-Cheivo - 2

10.01. 15:00 Frosinóne-Napoli - 2

10.01. 15:00 Torino-Empioli - 2

10.01. 15:00 Verona-Palermo - 2

10.01. 20:45 Sampdoria-Juventus - 2 

Link to comment
Share on other sites

HISZPANIA: Primera Division Kolejka 18

 

09.01. 16:00 Barcelona-Granada - 1

09.01. 18:15 Getafe-Betis - 1

09.01. 18:15 Sevilla-Ath. Bilboa - 1

09.01. 20:30 Real Madryt-La Coruna - 1

09.01. 22:05 Levante-Vallecano - 1

10.01. 12:00 Villarreal-Gijon - 1

10.01. 16:00 Real Sociedad-Valencia - 2

10.01. 18:15 Eibar-Espanyol - 1

10.01. 18:15 Las Palmas-Malaga - 2

10.01. 20:30 Celta Vigo-Atl. Madryt - 2

 

FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20

 

08.01. 20:30 Paris SG-Bastia - 1

09.01. 17:00 Lyon-Troyes - 1

09.01. 20:00 Angers-Caen - 1

09.01. 20:00 Monaco-GFC Ajaccio - 1

09.01. 20:00 Montpelleir-Bordeaux - 1

09.01. 20:00 Reims-Touluose - 1

09.01. 20:00 Rennes-Lorient - 1

10.01. 14:00 Nantes-St Etienne - 2

10.01. 17:00 Lille-Nice - 1

10.01. 21:00 Marseille-Guingamp - 1

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 19

 

09.01. 15:00 Carpi-Udinese - 2

09.01. 18:00 Fiorentina-Lazio - 1

09.01. 20:45 AS Roma-AC Milan - 1

10.01. 12:30 Intern-Sassuolo - 1

10.01. 15:00 Atalanta-Genoa - 1

10.01. 15:00 Bologna-Cheivo - 2

10.01. 15:00 Frosinóne-Napoli - 2

10.01. 15:00 Torino-Empioli - 2

10.01. 15:00 Verona-Palermo - 2

10.01. 20:45 Sampdoria-Juventus - 2

Link to comment
Share on other sites

HISZPANIA: Primera Division Kolejka 18


09.01. 16:00    Barcelona-Granada -1
09.01. 18:15    Getafe-Betis -1
09.01. 18:15    Sevilla-Ath. Bilbao -0
09.01. 20:30    Real Madryt-La Coruna -1
09.01. 22:05    Levante-Vallecano -0
10.01. 12:00    Villarreal-Gijon -1
10.01. 16:00    Real Sociedad-Valencia -2
10.01. 18:15    Eibar-Espanyol -2
10.01. 18:15    Las Palmas-Malaga -2
10.01. 20:30    Celta Vigo-Atl. Madryt -2


FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20


08.01. 20:30    Paris SG-Bastia -1
 09.01. 17:00    Lyon-Troyes - 1
09.01. 20:00    Angers-Caen -2
 09.01. 20:00    Monaco-GFC Ajaccio - 1
09.01. 20:00    Montpellier-Bordeaux -0
 09.01. 20:00    Reims-Toulouse - 1
09.01. 20:00    Rennes-Lorient -1
 10.01. 14:00    Nantes-St Etienne - 2
 10.01. 17:00    Lille-Nice -1
10.01. 21:00    Marseille-Guingamp -1

 


WŁOCHY: Serie A Kolejka 19


09.01. 15:00    Carpi-Udinese -2
09.01. 18:00    Fiorentina-Lazio -1
09.01. 20:45    AS Roma-AC Milan -1
10.01. 12:30    Inter-Sassuolo -1
10.01. 15:00    Atalanta-Genoa -0
10.01. 15:00    Bologna-Chievo -2
10.01. 15:00    Frosinone-Napoli -2
10.01. 15:00    Torino-Empoli -1
10.01. 15:00    Verona-Palermo -2
10.01. 20:45    Sampdoria-Juventus -2

Link to comment
Share on other sites

HISZPANIA: Primera Division Kolejka 18

09.01. 16:00    Barcelona - Granada - 1
09.01. 18:15    Getafe - Betis - 1
09.01. 18:15    Sevilla - Ath. Bilbao - 1
09.01. 20:30    Real Madryt - La Coruna - 1
09.01. 22:05    Levante - Vallecano - 0
10.01. 12:00    Villarreal - Gijon - 1
10.01. 16:00    Real Sociedad - Valencia - 2
10.01. 18:15    Eibar - Espanyol - 1
10.01. 18:15    Las Palmas - Malaga - 2
10.01. 20:30    Celta Vigo - A tl. Madryt - 2


FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20

08.01. 20:30    Paris SG - Bastia - 1
09.01. 17:00    Lyon - Troyes - 1
09.01. 20:00    Angers - Caen - 2
09.01. 20:00    Monaco - GFC Ajaccio - 1
09.01. 20:00    Montpellier - Bordeaux - 1
09.01. 20:00    Reims - Toulouse - 1
09.01. 20:00    Rennes - Lorient - 1
10.01. 14:00    Nantes - St Etienne - 2
10.01. 17:00    Lille - Nice - 1
10.01. 21:00    Marseille - Guingamp - 1
 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 19

09.01. 15:00    Carpi - Udinese - 2
09.01. 18:00    Fiorentina - Lazio - 1
09.01. 20:45    AS Roma - AC Milan - 1
10.01. 12:30    Inter - Sassuolo - 1
10.01. 15:00    Atalanta - Genoa - 0
10.01. 15:00    Bologna - Chievo - 2
10.01. 15:00    Frosinone - Napoli - 2
10.01. 15:00    Torino - Empoli - 1
10.01. 15:00    Verona - Palermo - 2
10.01. 20:45    Sampdoria - Juventus - 2

Link to comment
Share on other sites

HISZPANIA: Primera Division Kolejka 18


09.01. 16:00    Barcelona-Granada - 1
09.01. 18:15    Getafe-Betis - 1
09.01. 18:15    Sevilla-Ath. Bilbao -1
09.01. 20:30    Real Madryt-La Coruna -1
09.01. 22:05    Levante-Vallecano -2
10.01. 12:00    Villarreal-Gijon -1
10.01. 16:00    Real Sociedad-Valencia -1
10.01. 18:15    Eibar-Espanyol -1
10.01. 18:15    Las Palmas-Malaga -2
10.01. 20:30    Celta Vigo-Atl. Madryt -2


FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20


08.01. 20:30    Paris SG-Bastia - 1
 09.01. 17:00    Lyon-Troyes - 1
09.01. 20:00    Angers-Caen -0
 09.01. 20:00    Monaco-GFC Ajaccio - 1
09.01. 20:00    Montpellier-Bordeaux -0
 09.01. 20:00    Reims-Toulouse - 0
09.01. 20:00    Rennes-Lorient -1
 10.01. 14:00    Nantes-St Etienne - 1
 10.01. 17:00    Lille-Nice -1
10.01. 21:00    Marseille-Guingamp -1

 


WŁOCHY: Serie A Kolejka 19


09.01. 15:00    Carpi-Udinese -2
09.01. 18:00    Fiorentina-Lazio -1
09.01. 20:45    AS Roma-AC Milan -0
10.01. 12:30    Inter-Sassuolo -1
10.01. 15:00    Atalanta-Genoa -0
10.01. 15:00    Bologna-Chievo -1
10.01. 15:00    Frosinone-Napoli -2
10.01. 15:00    Torino-Empoli -1
10.01. 15:00    Verona-Palermo -2
10.01. 20:45    Sampdoria-Juventus -2

Link to comment
Share on other sites

HISZPANIA: Primera Division Kolejka 18

 

09.01. 16:00    Barcelona-Granada - 1

09.01. 18:15    Getafe-Betis - 1

09.01. 18:15    Sevilla-Ath. Bilbao -1

09.01. 20:30    Real Madryt-La Coruna -1

09.01. 22:05    Levante-Vallecano -1

10.01. 12:00    Villarreal-Gijon -1

10.01. 16:00    Real Sociedad-Valencia -2

10.01. 18:15    Eibar-Espanyol -2

10.01. 18:15    Las Palmas-Malaga -2

10.01. 20:30    Celta Vigo-Atl. Madryt -2

 

FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20

 

08.01. 20:30    Paris SG-Bastia - 1

 09.01. 17:00    Lyon-Troyes - 1

09.01. 20:00    Angers-Caen -0

 09.01. 20:00    Monaco-GFC Ajaccio - 1

09.01. 20:00    Montpellier-Bordeaux -0

 09.01. 20:00    Reims-Toulouse - 1

09.01. 20:00    Rennes-Lorient -1

 10.01. 14:00    Nantes-St Etienne - 1

 10.01. 17:00    Lille-Nice -1

10.01. 21:00    Marseille-Guingamp -1

 

 

WŁOCHY: Serie A Kolejka 19

 

09.01. 15:00    Carpi-Udinese -2

09.01. 18:00    Fiorentina-Lazio -1

09.01. 20:45    AS Roma-AC Milan -1

10.01. 12:30    Inter-Sassuolo -1

10.01. 15:00    Atalanta-Genoa -0

10.01. 15:00    Bologna-Chievo -1

10.01. 15:00    Frosinone-Napoli -2

10.01. 15:00    Torino-Empoli -1

10.01. 15:00    Verona-Palermo -2

10.01. 20:45    Sampdoria-Juventus -2

Link to comment
Share on other sites

HISZPANIA: Primera Division Kolejka 18


09.01. 16:00    Barcelona-Granada - 1
09.01. 18:15    Getafe-Betis - 2
09.01. 18:15    Sevilla-Ath. Bilbao - 2
09.01. 20:30    Real Madryt-La Coruna - 1
09.01. 22:05    Levante-Vallecano - 02
10.01. 12:00    Villarreal-Gijon - 1
10.01. 16:00    Real Sociedad-Valencia - 2
10.01. 18:15    Eibar-Espanyol - 1
10.01. 18:15    Las Palmas-Malaga - 0
10.01. 20:30    Celta Vigo-Atl. Madryt - 2


FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20


08.01. 20:30    Paris SG-Bastia - 1
 09.01. 17:00    Lyon-Troyes - 1
09.01. 20:00    Angers-Caen - 0
 09.01. 20:00    Monaco-GFC Ajaccio - 1
09.01. 20:00    Montpellier-Bordeaux - 0
 09.01. 20:00    Reims-Toulouse - 1
09.01. 20:00    Rennes-Lorient - 0
 10.01. 14:00    Nantes-St Etienne - 2
 10.01. 17:00    Lille-Nice - 2
10.01. 21:00    Marseille-Guingamp -
1
 


WŁOCHY: Serie A Kolejka 19


09.01. 15:00    Carpi-Udinese - 2
09.01. 18:00    Fiorentina-Lazio - 1
09.01. 20:45    AS Roma-AC Milan - 1
10.01. 12:30    Inter-Sassuolo - 1
10.01. 15:00    Atalanta-Genoa - 1
10.01. 15:00    Bologna-Chievo - 2
10.01. 15:00    Frosinone-Napoli - 2
10.01. 15:00    Torino-Empoli - 2
10.01. 15:00    Verona-Palermo - 2
10.01. 20:45    Sampdoria-Juventus -
2

Link to comment
Share on other sites

HISZPANIA: Primera Division Kolejka 18


09.01. 16:00    Barcelona-Granada - 1
09.01. 18:15    Getafe-Betis - 1
09.01. 18:15    Sevilla-Ath. Bilbao - 1
09.01. 20:30    Real Madryt-La Coruna - 1
09.01. 22:05    Levante-Vallecano - 1
10.01. 12:00    Villarreal-Gijon - 1
10.01. 16:00    Real Sociedad-Valencia - 1
10.01. 18:15    Eibar-Espanyol - 1
10.01. 18:15    Las Palmas-Malaga - 1
10.01. 20:30    Celta Vigo-Atl. Madryt - 2

FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20


08.01. 20:30    Paris SG-Bastia - 1
 09.01. 17:00    Lyon-Troyes - 1
09.01. 20:00    Angers-Caen - 1
 09.01. 20:00    Monaco-GFC Ajaccio - 1
09.01. 20:00    Montpellier-Bordeaux - 1
 09.01. 20:00    Reims-Toulouse - 1
09.01. 20:00    Rennes-Lorient - 1
 10.01. 14:00    Nantes-St Etienne - 1
 10.01. 17:00    Lille-Nice - 1
10.01. 21:00    Marseille-Guingamp - 1
 


WŁOCHY: Serie A Kolejka 19


09.01. 15:00    Carpi-Udinese - 1
09.01. 18:00    Fiorentina-Lazio - 1
09.01. 20:45    AS Roma-AC Milan - 1
10.01. 12:30    Inter-Sassuolo - 1
10.01. 15:00    Atalanta-Genoa - 1
10.01. 15:00    Bologna-Chievo - 1
10.01. 15:00    Frosinone-Napoli - 2
10.01. 15:00    Torino-Empoli - 1
10.01. 15:00    Verona-Palermo - 1
10.01. 20:45    Sampdoria-Juventus - 2

Link to comment
Share on other sites

kolejka nr 2

 

 

HISZPANIA: Primera Division Kolejka 18


09.01. 16:00    Barcelona-Granada -1
09.01. 18:15    Getafe-Betis -1
09.01. 18:15    Sevilla-Ath. Bilbao -2
09.01. 20:30    Real Madryt-La Coruna -1
09.01. 22:05    Levante-Vallecano -1
10.01. 12:00    Villarreal-Gijon -1
10.01. 16:00    Real Sociedad-Valencia -2
10.01. 18:15    Eibar-Espanyol -1
10.01. 18:15    Las Palmas-Malaga -2
10.01. 20:30    Celta Vigo-Atl. Madryt -2


FRANCJA: Ligue 1 Kolejka 20


08.01. 20:30    Paris SG-Bastia -2
 09.01. 17:00    Lyon-Troyes - 1
09.01. 20:00    Angers-Caen -2
 09.01. 20:00    Monaco-GFC Ajaccio - 1
09.01. 20:00    Montpellier-Bordeaux -2
 09.01. 20:00    Reims-Toulouse - 1
09.01. 20:00    Rennes-Lorient -1
 10.01. 14:00    Nantes-St Etienne - 2
 10.01. 17:00    Lille-Nice -1
10.01. 21:00    Marseille-Guingamp -1

 


WŁOCHY: Serie A Kolejka 19


09.01. 15:00    Carpi-Udinese -2
09.01. 18:00    Fiorentina-Lazio -2
09.01. 20:45    AS Roma-AC Milan -2
10.01. 12:30    Inter-Sassuolo -1
10.01. 15:00    Atalanta-Genoa -2
10.01. 15:00    Bologna-Chievo -1
10.01. 15:00    Frosinone-Napoli -2
10.01. 15:00    Torino-Empoli -1
10.01. 15:00    Verona-Palermo -1
10.01. 20:45    Sampdoria-Juventus -2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.