Skocz do zawartości

Czy za bledy i problemy systemowe zawsze placa gracze?


Visus

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż... Wszystkim znany problem zresetowania dni aktywności na uniwersach... Na u9 dopiero dziś się u mnie pojawiły dni. Ale przywrócone do stanu sprzed... Ponad tygodnia. Czyli przywrócone do tego co jest nierzeczywiste. Żadnej rekompensaty, przeprosin, zwrotu pełnego (czyli dodania również tego okresu czasu w którym dni nie były liczone, gdy problem istniał)

Czyli zgodnie z tematem - to my mamy płacić za to że są problemy z serwerem a ignorowani będziemy w dalszym ciągu?

 

Pozdrowienia i...

P.S. Wybaczcie jak kogoś urazilem, ale to irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Wszystkim znany problem zresetowania dni aktywności na uniwersach... Na u9 dopiero dziś się u mnie pojawiły dni. Ale przywrócone do stanu sprzed... Ponad tygodnia. Czyli przywrócone do tego co jest nierzeczywiste. Żadnej rekompensaty, przeprosin, zwrotu pełnego (czyli dodania również tego okresu czasu w którym dni nie były liczone, gdy problem istniał)

Czyli zgodnie z tematem - to my mamy płacić za to że są problemy z serwerem a ignorowani będziemy w dalszym ciągu?

 

Pozdrowienia i...

P.S. Wybaczcie jak kogoś urazilem, ale to irytujące.

 

 

Odpowiedź brzmi TAK !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektorzy sie miotaja o ta aktywnosc ze to juz zaczyna byc irytujace oczywiscie niechce nikogo urazic ;D

 

 z samej nazwy AKTYWNOSC ktora robia gracze i chyba dla tych 14 dni geologa bo raczej nie dla tych smiesznych nagrod za nia,sa raczej nieaktywni bo gracze aktywni

 

jakos niewidze zeby sie tu wpisywali chyba ze brakuje im Sb ;D to co sie dzieje na galach i na wszystkich uniach daje takie mozliwosci zarobku ze przez te 14 dni mozna

 

wsadzic sobie miedzy wiersze ta AKTYWNOSC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ciąg dalszy farsy "jestę adminę i mam was w .... dosyć mocno zacienionym miejscu" ? Świetnie.

@UP

No można, tyle, że dla początkującego te pierwsze 30 dni jest w miarę ważne, a sam geolog się przydaje, jeśli kupisz w dobrym momencie geo+ to przy odrobinie szczęścia i aktywności może on być "unlimited". Więc jednak tak, troszkę mi na tym zależy. Pomimo dochodów z ekspedycji nieporównywalnie większych.

Edytowane przez Visus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy ty mi kolego piszesz, że ekspy w 30 dni nie da się wybadać, bo gram 20 dni i jakoś ekspedycje już 22 poziom, a przy tym już można trafić geologa czyż nie ? Więc tak, jednak ten geolog z aktywności się przydaje. A nie każdy gra flotą i ma czas na ciągle farmienie nieaktywnych czy szukanie flot innych żeby z tego nabijać surke. Więc tak, dla mnie jako ekowca geolog+ to już coś, a ekspedycje to dodatkowe wsparcie. Więc no cóż... skoro tobie nie potrzebne. to nie potrzebne. Ale niektórzy uważają inaczej, stąd upominanie się. A druga sprawa chodzi o sam fakt "olewki" głównie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

2-3 dni temu na u5 wisiało że naprawiono probblemu niedzielne z resetowaniem czasu aktywności.

sprawdziłem licznik pokazywało 14 dni z groszami.... logowanie codzienne, przed chwilą wracam z roboty, otwieram poczte a tam

 

Otrzymałeś nagrodę za aktywność w grze:

metal: 3.000.000.000

kryształ: 3.000.000.000

deuter: 3.000.000.000

dziękujemy za lojalność!

 

i zegareczek na

 

Aktywny 3d 02h 15m 32s / 7 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldi a sprawdź w banku czy trzy dni temu nie miałes tak

3.000.000.000.000 3.000.000.000.000 3.000.000.000.000 Nagroda za Aktywność

 

ps. 

Termit co pijesz  :piwo:

Edytowane przez MOCZAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.