Skocz do zawartości

KWW ZBIGNIEWA STONOGI!


kamtor

Rekomendowane odpowiedzi

http://i61.tinypic.com/2igoheb.jpg   PROGRAM WYBORCZY KWW STONOGI

  1. Zmiana prawa poprzez zapisanie zakazu pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych w stosunku do osób, które pełniły takie funkcje przed 01.01.1990 r.
  2. Wprowadzenie osobistej odpowiedzialności majątkowej urzędników, funkcjonariuszy publicznych za błędy w ich pracy.
  1. Zmiana prawa podatkowego z określeniem czasu trwania postępowania kontrolnego, które może trwać do 3 miesięcy w pierwszej instancji i nie dłużej niż 6 miesięcy we wszystkich instancjach skarbowych wraz z przyjęciem zasady o rozstrzyganiu na korzyść podatnika wszelkich nie dających się usunąć wątpliwości.
  1. Zmiana prawa podatkowego i wprowadzenie jednej stawki podatku VAT 15% z jednoczesnym zwolnieniem z tego podatku, wszystkich artykułów związanych z wychowaniem, wykształceniem dziecka do 16 roku życia oraz usług szkoleniowo oświatowych w części dotyczących wykonywania tych usług dla dzieci i młodzieży do lat 16. Zwolnienie z podatku VAT leków oraz wszelkich urządzeń rehabilitacyjnych.
  1. Obligatoryjne wykreślenie osoby z bazy BIK posiadającej zadłużenie do 500 zł.
  1. Likwidacja Narodowego Funduszu Zdrowia i zastąpienie go lokalnymi kasami chorych, umiejscowionymi w szpitalach specjalistycznych, przychodniach, przychodniach specjalistycznych właściwych dla miejsca zamieszkania powiązanych z systemem eWUŚ.
  1. Zrównanie emerytur służb PRL-u obliczonych na podstawie wyliczeń emerytur każdego Polaka.
  1. Likwidacja ZUS i KRUS a następnie przekazanie środków na prywatne konta emerytalne i wprowadzenie prawa dobrowolnego ubezpieczania się zamiast dotychczasowego obowiązku nałożonego na pracodawcę.
  1. Zmiana ustawy Kodeks karny poprzez podwyższenie kar dla sprawców przestępstw, popełnianych w zorganizowanych grupach przestępczych oraz podwyższenie kary za przestępstwo pedofilii od 5 lat do kary dożywocia.
  1. Natychmiastowa likwidacja Straży Miejskiej, Kontroli Skarbowej i przekazanie ich kompetencji wraz ze środkami finansowymi i technicznymi na rzecz odpowiednich, nowo utworzonych departamentów Policji.
  1. Likwidacja jakichkolwiek zezwoleń i koncesji na wykonywanie działalności gospodarczej, za wyjątkiem obrotu bronią, lekami oraz usługami medycznymi.
  1. Zmiana przepisów ustawy Kodeks karny poprzez obligatoryjne, warunkowe umarzanie postępowania karnego wobec sprawcy przestępstwa posiadania niewielkiej ilości narkotyków miękkich i ich zażywania, ze szczególnym uwzględnieniem sprawców, którzy w chwili popełnienia czynu nie ukończyli 21 roku życia, a jego popełnienie było pierwszym naruszeniem prawa z okresem próby do roku.
  1. Zwolnienie z podatku dochodowego dla osób rozpoczynających pierwszą działalność gospodarczą przez osoby fizyczne, studentów oraz młode małżeństwa/związki partnerskie na okres 2 lat, od daty rozpoczęcia działalności lub zawarcia związku małżeńskiego/partnerskiego.
  1. Zmiana prawa podatkowego poprzez nałożenie obowiązku odprowadzania podatku CIT przez sieci handlowe i korporacje na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
  1. Zmiana prawa podatkowego poprzez szereg ulg podatkowych w stosunku do podmiotów gospodarczych zatrudniających pracowników powyżej 45 roku życia, niepełnosprawnych i ich opiekunów oraz rolników ze zlikwidowanych gospodarstw rolnych a także osób zwolnionych w trybie zwolnień grupowych ze szczególnym uwzględnieniem byłych pracowników kopalń węgla kamiennego.
  1. Ustanowienie zakazu korzystania wszelkich instytucji rządowych z reklam i ogłoszeń w mediach komercyjnych i zastąpienie tej praktyki Narodowym Portalem Informacyjnym.

 

 

CO SĄDZICIE? :)

 

zapraszam do sledzenia na fb : https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobił się rozpoznawalności na bluzganiu, posiada wyrok...jesteś pewny, że nie idzie po immunitet? Prosił nawet prezydenta o ułaskawienie. Jakimi ludźmi się otoczył? Startuje pierwszy raz i jako program...ma hasła wyborcze? Nie uważasz, że to jest zwykły karierowicz? Skąd miał dostęp do tajnych akt? Znalezienie na losowym chińskim serwerze nie wydaje mi się wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobił się rozpoznawalności na bluzganiu, posiada wyrok...jesteś pewny, że nie idzie po immunitet? Prosił nawet prezydenta o ułaskawienie. Jakimi ludźmi się otoczył? Startuje pierwszy raz i jako program...ma hasła wyborcze? Nie uważasz, że to jest zwykły karierowicz? Skąd miał dostęp do tajnych akt? Znalezienie na losowym chińskim serwerze nie wydaje mi się wiarygodne.

 

Stonoga jako człowiek karalny nie możne startować w wyborach, a w ponad 110 sprawach jest uniewinniony. Tak zgadza sie prosil prezydenta,( szef gabinetu politycznego prezydenta mu gwarantował, że jesli Stonoga odda poparcie Dudzie w wyborach prezydenckich, ten rozpaczy prośbę uniewinniająca w trybie prezydenckim, no ale jak widać brak jakiejkolwiek odpowiedzi od tamtego czasu). nie, nie uwazam ze to jest zwykly karierowicz, czemu? wystarczy przesledzic jego działania, ile poswiecil pieniedzy,rodzine, i wlasne zycie, 

dostep do akt, jak sam mowi ktos mu podesłął na poczte, ktore znajdowały sie na chinskich serwerach

 

 

 

A o aferze w sadzie katowickim słyszeli, takze ujawnione przez Stonoge? :) ( w mediach nic nie było oczywiscie)

Edytowane przez kamtor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja temu ziomkowi nie ufam.

Narobił hałasu wokół siebie, a tak naprawdę nie ma nic do zaoferowania. Prawdę mówiąc, nie wiem co ludzie w nim widzą. Na początku jego zachowanie mi się podobało, ale teraz już przestało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja temu ziomkowi nie ufam.

Narobił hałasu wokół siebie, a tak naprawdę nie ma nic do zaoferowania. Prawdę mówiąc, nie wiem co ludzie w nim widzą. Na początku jego zachowanie mi się podobało, ale teraz już przestało.

 

 

A kto ma cos do zaoferowania Twoim zdaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo o ile wiesz to Korwin i Stonoga to przyjaciele

 

Prypadkiem nie pokłócili się kiedys ?

Oglądałem na FB jak Zbychu jechał korwinowi o coś....

 

 

edit:

 

Dla mnie Stonoga to jest ktoś.

Ktoś kto chce jeszcze uratować tą sprzedaną PO/PIS.OWSKĄ  Polskę.

 

Pozamykać tych wszystkich złodzieji, zacząć od tuska,kopaczowej i innych śmieci.

Edytowane przez Winiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prypadkiem nie pokłócili się kiedys ?

Oglądałem na FB jak Zbychu jechał korwinowi o coś....

 

 

edit:

 

Dla mnie Stonoga to jest ktoś.

Ktoś kto chce jeszcze uratować tą sprzedaną PO/PIS.OWSKĄ  Polskę.

 

Pozamykać tych wszystkich złodzieji, zacząć od tuska,kopaczowej i innych śmieci.

 

nie, nie są pokłóceni z tego co śledze fb Zbyszka :)

 

Zgadzam się z Tobą w 100%, on żyje już w luksusie, teraz chce zrobić coś dla zwykłych obywateli :)

 

12122916_1717137321856810_70337898185651

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej Stonoga nie ma żadnych szans w wyborach, bo nawet nie zarejestrował list we wszystkich okręgach.

Lepiej już oddać głos na Korwina. ;)

sam stonoga mowi ze ma poparcie w okolicach 12%, no dopiero zaczyna kampanie, wiec zobaczymy ile ludzi nowych przyciągnie do siebie ;) Korwin osiagnir max 8% patrzac na ostatnie kilkanascie lat

Edytowane przez kamtor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i ca łamagi ? Widzieliscie ostatni filmik waszego wielkiego zgnojałego fana ?? TO zobaczcie co mysli o was o naszym narodzie i o Polsce ....

 

On byl spoko przez swoje 2 miesiące jak tepił policje ktora sie wywyzsza ... a teraz ? Gorycz porazki ? Zagazowac polakow ? Macie swojego idola ...

 

To bylo pewne ze taki szmatławiec ma dwa konce i tylko patrzy by dostac sie do senatu i miec polakow i tak w du*** ... 

 

chwala ze gnoja nie wybrano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.