Skocz do zawartości

Zwrot Floty


Seerky

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym prosić o zwrot floty i o całkowite cofnięcie walki tj. odebranie atakujacemu surowce i % a obrońcy czyli mi proszę o rekompensatę za brak możliwość latania od rana już widzę dwa cele :/

 

jak każdy wie wczoraj gra przez długi czas nie działała mialem ustawionego fsa tak żeby go.odebrac bo wiedziałem że w pozniejszych godz go nie odbiore

 

Nick: Niko z u9

 

skład floty:

 

Lekki myśliwiec - 800.002.458

Okręt wojenny - 4.330.532.495

Recykler - 896.674.146

Gwiazda Śmierci - 3.013.578

Fleet Slov - 3

Ultra transporter - 25.187.402

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdecydowanie (zwrot floty), blokada ataków powinna być na przynajmniej 24h, w końcu nie każdy tak jak Winiu :) siedzi non stop przed kompem. A że złom z winy GRY, więc zwrot nie powinien podlegać jakiekolwiek dyskusji. Co innego jeżeli chodzi o zabranie Winiemu surowców, sprzeciw nie odbierać, poleciał bo mógł także procent się należy. Z rekompensatą Niko to już nie przesadzaj. Każdy może chcieć rekompensatę np: za ekspedycje mogłem w końcu nawet z 15.000 trytu zdobyć, więc tu bez żartów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poleciał bo wykorzystał błąd gry gdzie nie została poprawnie zabezpieczona

 

ps. Na tych współrzędnych znajduje się teraz 134.767.916.117.100 Metal i 52.671.923.666.400 Kryształ.

 

 

drogą nie chodzi,tym bardziej na u9

 

więc jeżeli też dostanę do banku taki zestaw surki i zwrot floty to przymkne na reszte oko

Edytowane przez Driver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie o zwrot floty powinieneś wysłać na: OGAMTEST@GMAIL.COM

Szczegółowe instrukcje na temat procedury zwrotu oraz wzór podania masz tutaj: http://forum.ogam.online/topic/1362-wz%C3%B3r-na-oddanie-czegokolwiek/

Edytowane przez KarolRadom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byłeś o 18:07 :)

 

moim zdaniem jest.to błąd bo blokada nie powinna być nie wiem na 2-3h w sumie.nie wiem kiedy.zaczęło działać z tym ze deusx napisal na.SB że narazie robi ochronę do 18 ale zrobi cos żeby na.dłużej niestety tym się nie zajął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dlatego surowców oddawać nie powinieneś. Niko straciłeś flotę z winy gry to fakt. Winiu zdobył zgodnie z regulaminem dlatego zwrot zdobytych surowców nie powinien nastąpić.

 

Błąd w grze to bym wykorzystał gdybym poleciał do godziny 18:06 (bo do tej godziny była ochrona) ochrona minęła więc polecialem i żadnego błędu w tym nie widzę.

Edytowane przez Cichy_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żenada

 

trudno nie chce zwrotu

 

blokuje wydobycie i porzucam ta niedojebaną gre

 

pozdro wszystkim

Coś Ty Nikuś taki nerwowy hmm.... napisałem tylko moją opinię a Admin i tak zrobi co będzie chciał. Nie nerwuj się tak chłopaku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żenada

 

trudno nie chce zwrotu

 

blokuje wydobycie i porzucam ta niedojebaną gre

 

pozdro wszystkim

 

Osobowość chwiejna emocjonalnie jako jednostka nozologiczna została ujęta w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD-10 pod kodem F60.3. Wyróżnia się dwa podtypy osobowości chwiejnej emocjonalnie – typ impulsywny (F60.30) i typ borderline (F60.31). Oba rodzaje dysfunkcji cechują się wyraźną skłonnością do zachowań impulsywnych bez względu na konsekwencje i labilnością uczuciową. Chorzy nie umieją planować swojej przyszłości, są nadpobudliwi, drażliwi, gwałtowni. Wybuchają niepohamowanym gniewem, szczególnie w sytuacji krytyki.
 
Osoby o typie impulsywnym cechują się przede wszystkim niestabilnością emocjonalną i brakiem kontroli działań impulsywnych. Dominują wzorce zachowań gwałtownych, szczególnie kiedy otoczenie pozwoli sobie na krytykę takich osób. Dobrym odzwierciedleniem reakcji ludzi o tym typie zaburzeń osobowości jest określenie „behawioralne eksplozje” albo „erupcje gniewu”. Ponadto chorzy odznaczają się wybuchowością, łatwo ich zdenerwować, rozdrażnić, sprowokować do agresji, gdyż nie są w stanie ocenić konsekwencji swojego postępowania.
W ich głowie kłębi się zwykle mnóstwo myśli, odczuwają napięcie psychiczne, są niespokojni, kapryśni, o niestabilnym, zmiennym nastroju. Niejednokrotnie chcą wyżyć się na sobie albo prezentują wrogą postawę wobec otoczenia. Mogą być pełni nienawiści i nieprzewidywalni w reakcjach. Wykazują skłonność do inicjowania konfliktów, są kłótliwi i mało cierpliwi – trudno im kontynuować pracę, kiedy nie widzą natychmiastowych efektów albo nie doznają bezpośrednich korzyści czy przyjemności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żenada

 

trudno nie chce zwrotu

 

blokuje wydobycie i porzucam ta niedojebaną gre

 

pozdro wszystkim

Nie bądź baba, tylko walcz o swoje. Jeśli jest błąd gry - serwer nieopłacony, bo nastąpił 25 dzień danego miesiąca, to np. mając rano odebrać fsa nie uczynisz tego z powodu niedziałającego serwera. Następnie np. idziesz do pracy, bo masz 2gą zmianę. Wracasz po 22:00 i co? i flota zezłomowana.. Czy to twoja wina? Nie, więc jak najbardziej na zdrowy rozsądek domagaj się zwrotu, bo nie każdy jest w stanie 24/24 pilnować kiedy serwer działa, kiedy przestaje działać i kiedy ponownie zaczyna działać. Ludzie mają swoje życie, swoje obowiązki i nie są w stanie takich rzeczy upilnować tym bardziej, że nie ze swojej winy, tylko winy serwera. Blokada ataków po awarii serwera niestety powinna trwać nawet nie 24h tylko 48h, bo jeśli ktoś w danym dniu dysponuje kilkoma godzinami - np. rano od 8:00 do 12:00, a następnego dnia już później - od 16:00 do 20:00, to nic mu nie da 24h blokada ataków, którą np. włączono po 14:00 A co z osobami, które ustawiają sobie fsy kilkudniowe i wchodzą na grę raz na kilka dni, bo są w trasie i nie mają dostępu do internetu? Tutaj nawet ochrona 24h czy tam 48h nic nie da.

 

Najlepszym rozwiązaniem wydaje się to, żeby serwer był online 24/7, ale niestety awarie się zdarzają i co wtedy? W/w przypadki moim zdaniem powinny być wtedy rozpatrywane indywidualnie - oczywiście na korzyść osób, które straciły flotę, bo nie logowały się od momentu awarii. Ciekawym rozwiązaniem, choć niestety na obecną chwilę chyba nierealnym, wydaje się takie jakby każdorazowe po awariach serwerów zamrożenie floty, która byłaby dostępna dla gracza zaraz po jego zalogowaniu. Nie dotyczyłoby to idlerów, u których nie stwierdzono ruchu ich własnej floty przed awarią.

 

Generalnie walcz o swoje, bo zwrot powinien się tobie należeć. Jeśli nie dostaniesz, to faktycznie lepiej skończyć grę, bo jeśli tak będzie się podchodzić do sprawy a nie inaczej, to będzie więcej takich przypadków jak wyżej opisane przeze mnie. Nie każdy z graczy ogam jest przecież nastolatkiem, a osoby w wieku 20+ często pracują tak, jak choćby ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszym rozwiązaniem byłoby żeby przy każdej awarii 

z automatu wszystkim załączały się urlopy

nie byłoby problemów i każdy mógłby zdjąć urlop wtedy kiedy mu pasuje

a tak to nazwałbym to puszem administracyjnym

zawsze tylko kilku graczy na tym korzysta  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie albo blokada minimum na 24h albo automatyczny urlop dla wszystkich. Zwrot floty dla Niko jest oczywisty, ale jednocześnie nie można karać odebraniem surowców Winiego gdyż on nie złamał żadnych regulaminów i nic złego nie zrobił.

Edytowane przez Cichy_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym serwie trzeba dużo cierpliwości haha Jak mi kiedyś flota nie wróciła z FS-a to 4dni zajęło, zanim admin ją oddał. Po aferze z lotto tryt zakupiony w handlarzu został mi oczywiście odebrany, ale na zwrot surowców czekałem 11dni. W obydwóch sytuacjach trzeba było wysłać co najmniej pięć e-mailów hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wszystkim chodzi nie tylko o blokadę ataków na jakis czas

powinna być również blokada szpiegowania

na uni 5 miałem raz tak że na skutek awarii serwa nie mogłem zawrócić floty

raz straciłem dużo paliwa na lot który miał jeszcze trwać wiele godzin

dwa flotę namierzył Rev (bez awarii nie namierzył by) do czasu końca blokady miał już lotkę obok i był gotowy do lotu

takie cos nie powinno mieć miejsca

i dlatego sądzę że automatyczny urlop to najlepsze rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"09-26 22:04:33 +0200 deusx [1:1:10] Brak Tematu  

-

Proszę o obliczenie (uwzględnienie swoich strat) surowców zdobytych podczas ataku na gracza Niko- jego flota poprzez awarię serwera została niesłusznie zezłomowana i zwrócona, przez co muszę zabrać panu zyski z tego ataku."

 

To chyba jakieś żarty!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winiu nie wykorzystał błędu. Deus - dałes ciała włączając ochronę jak zwykle na kilka godzin i standardowo czyjaś flota padła. Flota padła przez błąd, ale nie serwera tylko administratora. Oddaj surowce poszkodowanemu i nie pogrążaj się dalej, wyciągnij (wreszcie) jakieś wnioski i naucz się niedopuszczać do takich sytuacji w przyszłości.

 

Winiu - ja CI proponuje napisać o poniesieniu strat w wysokości xx złotych, w końcu nadgodzin nie brałeś aby te ST zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alwego cos w tym jest co piszesz, a najlepszą opcją są automatyczne urlopy  :D

 

ps.

photo-thumb-6231.jpg?_r=0@  Cichy_Bob : (28 wrzesień 2015 - 14:42) jest tu kto ?? photo-thumb-582.png?_r=0@  Neriel : (28 wrzesień 2015 - 17:51) tylko przeciąg

Bo cała reszta jest zbanowana bez odpowiedzi  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alwego cos w tym jest co piszesz, a najlepszą opcją są automatyczne urlopy  :D

 

ps.

photo-thumb-6231.jpg?_r=0@  Cichy_Bob : (28 wrzesień 2015 - 14:42) jest tu kto ?? photo-thumb-582.png?_r=0@  Neriel : (28 wrzesień 2015 - 17:51) tylko przeciąg

Bo cała reszta jest zbanowana bez odpowiedzi  ;D

 

kpina jakaś na tym forum ;) ruch jak w ulu ha ha ha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"09-26 22:04:33 +0200 deusx [1:1:10] Brak Tematu  

-

Proszę o obliczenie (uwzględnienie swoich strat) surowców zdobytych podczas ataku na gracza Niko- jego flota poprzez awarię serwera została niesłusznie zezłomowana i zwrócona, przez co muszę zabrać panu zyski z tego ataku."

 

To chyba jakieś żarty!!

Nie rozumiem dlaczego deusowi robisz pod górkę? Był błąd serwera - gdyby błędu nie było, to floty byś kolesiowi nie zezłomował. W związku z powyższym walkę twoją z autorem tematu należy uznać za niebyłą, czyli taką, która nie miała miejsca, a tym samym zwrócić wszelkie surowce.

 

Uważasz, że to jakaś kpina/żarty? Przykład - czy jeśli komuś przez pomyłkę przelejesz pieniądze na konto bankowe i są to np. grube miliony złotych, bo działasz jako duża prywatna firma, to czy machniesz na to ręką? A co jeśli beneficjent szybko wypłacił/przelał w inne miejsce te pieniądze lub sporą ich część przelał na np. zakup różnych rzeczy (w tym i podatek dochodowy)? Znasz takie pojęcie jak "przywłaszczenie"? Wiesz, że w polskim prawie jest to karalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.