Skocz do zawartości

Lotto Stars - Lista wygranych


Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm jest juz dzis 4 wrzesnia godzina 23:41 w tym momecie czyli ponad 24 godziny od podania wygranych liczb i nie ma wygranych ani nagród...prosze o jakies ruchy nawet nie sprawdzałem czy wygrałem ale miło by było gdyby taka lista powstała

pozdro

 

zacisnac poslady i nauczyc sie czytac....

Edytowane przez Hayate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o jakies róchy

pozdro

A ja proszę idź do szkoły albo kup słownik... To aż razi po oczach....

 

 

Ps. Co do lotto to zapomnij. Deusx i tak ma to wszystko gdzieś. Chciał sam to prowadzić i widac efekty tej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm jest juz dzis 4 wrzesnia godzina 23:41 w tym momecie czyli ponad 24 godziny od podania wygranych liczb i nie ma wygranych ani nagród...prosze o jakies róchy nawet nie sprawdzałem czy wygrałem ale miło by było gdyby taka lista powstała

pozdro

 

Z przykrością stwierdzam, że twoja wypowiedź jes niezrozumiała. W poście składającym się z ponad 35 wyrazów nie zastosowałeś ani jednego znaku interpunkcyjnego. Jeżeli chcesz aby twój komunikat został potraktowany poważnie musisz stosować się do zasad pisowni, tym bardziej, że jest on skierowany do Administracji serwisu. Staraj się unikać zdań wielokrotnie złożonych oraz błędów ortograficznych. Pamiętaj, że kultura słowa pisanego jest równie ważna jak ta stosowana w komunikacji werbalnej.

 

Co do lotto:

Najprawdopodobniej po rezygnacji Team'u nie ma chętnych do prowadzenia tego konkursu.

 

P.S.

Jeżeli zwracasz się do kogoś z jakąkolwiek prośbą nie używaj słów typu "Pozdro". Wyobraź sobię urzędnika, który widzi podanie zakończone stwierdzeniem: "Miło by było gdybyście coś z tym zrobili, pozdro nara". Wygląda to śmiesznie i nie świadczy najlepiej o kulturze petenta. 

Edytowane przez KarolRadom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Napisano dziś, 09:14

Hayate, dnia 04 Wrze 2015 - 23:42, napisał:


Wiatm jest juz dzis 4 wrzesnia godzina 23:41 w tym momecie czyli ponad 24 godziny od podania wygranych liczb i nie ma wygranych ani nagród...prosze o jakies róchy nawet nie sprawdzałem czy wygrałem ale miło by było gdyby taka lista powstała
pozdro



Z przykrością stwierdzam, że twoja wypowiedź jes niezrozumiała. W poście składającym się z ponad 35 wyrazów nie zastosowałeś ani jednego znaku interpunkcyjnego. Jeżeli chcesz aby twój komunikat został potraktowany poważnie musisz stosować się do zasad pisowni, tym bardziej, że jest on skierowany do Administracji serwisu. Staraj się unikać zdań wielokrotnie złożonych oraz błędów ortograficznych. Pamiętaj, że kultura słowa pisanego jest równie ważna jak ta stosowana w komunikacji werbalnej.



Co do lotto:

Najprawdopodobniej po rezygnacji Team'u nie ma chętnych do prowadzenia tego konkursu.



P.S.

Jeżeli zwracasz się do kogoś z jakąkolwiek prośbą nie używaj słów typu "Pozdro". Wyobraź sobię urzędnika, który widzi podanie zakończone stwierdzeniem: "Miło by było gdybyście coś z tym zrobili, pozdro nara". Wygląda to śmiesznie i nie świadczy najlepiej o kulturze petenta.

 

a kim ty jesteś, żeby upominac?

Każdy pisze jak potrafi.

 

Deus ogłosił ponowny start lotto i ma wyebane na zrealizowanie wyników, to sie kolega dopomina. Sam walisz literówki w poście a masz czelnośc zwracac uwagę.

 

Konkurs niby miał wystartowac od nowa a dzisiaj jest2 albo 3 dni po losowaniu i nadal nie ma wygranych.

 

Post dotyczył opieszałości i swoje uwagi sobie zachowaj dla siebie, bo spamujesz i posty sobie nabijasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 19:54

 

ja tam widze że wygrani są.

 

Leoś zainwestuj w okulary.

 

 

no są, ale wstawione pewnie przed chwilą, bo jest 20'sta a dzisiaj po 18 nie było. Mamy 5 wrzesień a losowanie było 3 chyba. Ma koleś wyebane na całą grę i taki wniosek.

A taki karol z radomia swoje głupie mądrości wypisuje

 

 

edit

Grupa: Administrator Całość postów: 9230 Rejestracja: pon, 25 maj 09 Ostatnio: Poza forum 03 wrz 2015 04:38     pajacowanie admina przerosło juz wszelkie granice wyrozumiałości. Jest po grze, trzeba szukac innego serwera lub innej formy rozrywki. WOT jest alternatywą Edytowane przez ino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol pionek...gram tu 4 lata,  nie latam i nie pi***ole na prawo i lewo jak ty...to nie znaczy ze ty pionek nie jestes xD

topke wbiłes graty xD steka masz graty....  jak dla mnie to taki sam z ciebie człowiek jak z kazdego innego "pionka "

Edytowane przez Hayate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.