Skocz do zawartości

Moja dziarka ;)


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tak jak mówiłem, czekała mnie jeszcze jedna sesja.

Wczoraj wymęczyłem się 10 godzin, jednak wydaje mi się że było warto :)

Oto mój nowy nabytek.

 

http://s2.ifotos.pl/mini/12jpg_sherqxh.jpg

 

http://s5.ifotos.pl/mini/22jpg_sherqxn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • Osobiscie nie jestem zwolennikiem dziar ale musze szczerze przyznac ze Twoja robi wrazenie - zarabisty motyw patriotyczny

     

     

    Ja tak samo uwazam ze to szpeci bo zawsze tylko dziary mialy jakies dresy i moze to tak przyjete i odrzucaja napisy na rekach cos forever albo nie wiem ... a to naprawde konkret robota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja tak samo uwazam ze to szpeci bo zawsze tylko dziary mialy jakies dresy

 

i to jest właśnie głupie myślenie osób które myślą że jak ktoś jest wydziarany to jest odrazu kryminalistą...

 

Ja wam powiem że tatuowanie się wciąga max, i gdyby mnie było stać to wydziarał bym się cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie że dziara szpeci, jedyne co dopuszczam to taka jaką ja mam.

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=952914448074841&set=a.450059748360316.108680.100000688850301&type=3&theater

 

Imiona dzieci są OK, w końcu do końca życia będą Twoimi dziećmi. Dziewczyny, żony, motywy, kluby wszystko może się zmienić, a dzieci nigdy ;)

Edytowane przez Cichy_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że w Polsce dalej istnieje stereotyp że tatuaż robi sobie dres - kryminalista.

Ja swój projekt przemyslalem w każdym calu. I tylko ja wiem co dana cześć mojego tatuażu ma symbolizować.
A motyw małego powstanca i Polski Walczącej jest dla mnie bardzo ważny, bo jako patriota w ciężkich chwilach będę bronił tego co bronili nasi dziadkowie - wtedy mali powstańcy.

Nie obchodzi mnie to, że ktoś będzie o mnie myślał jak o kryminaliscie, ważne co myślę ja i co sobą reprezentuje. I chciałbym aby było wielu takich jak ja, że nie pomyślą o ucieczce a staną ramię w ramię jeśli będzie taka potrzeba.

Jest jeszcze jeden projekt, który zrobię ;) jednak to dopiero za ok. 6 lat ;)

Edytowane przez hhsnake0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że w Polsce dalej istnieje stereotyp że tatuaż robi sobie dres - kryminalista.

 

Ja swój projekt przemyslalem w każdym calu. I tylko ja wiem co dana cześć mojego tatuażu ma symbolizować.

A motyw małego powstanca i Polski walczącej jest dla mnie bardzo ważny, bo jako patriota w ciężkich chwilach będę bronił tego co bronili nasi dziadkowie - wtedy mali powstańcy.

 

Nie obchodzi mnie to, że ktoś będzie o mnie myślał jak o kryminaliscie, ważne co myślę ja i co sobą reprezentuje. I chciałbym aby było wielu takich jak ja, że nie pomyślą o ucieczce a staną ramię w ramię jeśli będzie taka potrzeba.

 

Jest jeszcze jeden projekt, który zrobię ;) jednak to dopiero za ok. 6 lat ;)

 

 

Każdy ma prawo do własnego zdania. Ja (zaznaczę iż z wykształcenia jestem mgr.historii) uważam iż powstańcy byli nienormalni, dowódców tego zbiorowego samobójstwa, oraz morderstwa (bo tylko tak można nazwać wydawanie rozkazów dzieciom w wieku 7-14 lat przez co dzieci te ginęły) postawił bym przed sądem wojennym i takiej dziary bym sobie w życiu nie zrobił. Jednakże szanuje to że Ty uważasz inaczej takie Twoje prawo, skoro dobrze się z tym czujesz Twoja sprawa nic mi ani nikomu innemu do tego. Zaznaczam iż opis ten jest moim osobistym odczuciem dotyczącym Powstania Warszawskiego. Nie ma na celu obrazy osób które to Powstanie świętują, czczą itp. Nic do tych ludzi nie mam, maja do tego pełne prawo, ja po prostu się z nimi nie zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.