Skocz do zawartości

gregx odwołanie od ban-a


GREGx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: GREGx
Treść Blokady: oszustwo zbiorowe lotto (wyjaśnianie)

Nick SGO, który nałożył bana:  deusx

Wziolem udzial w lotto na waszych zasadch. Wczesniej nigdy tego nie robilem wiec myslalem ze to normalne.
To jest wasz balagan, a pech chciał ze bylem '' widzem wciagnietym na widownie''.
Do teraz nie wiem co sie tu dzieje, ale to operatprzy gry / team , czy jak by nie nazwac nadzorców tej gry
nawazyli tego piwa, z kad mialem wiedziec ze piwo w butelce która otwarełm bedzie zatrute ?

Prosze o szybkie odbanowanie poniewaz to nie sa juz żarty, za duzo pieniedzy wydałem na astaty zeby teraz mnie z tego (co tu duzo mówiac) okradziono.

Prosze o jak najszybsze zdjecie blokady.

GREGx

Edytowane przez GREGx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest podejscie godne operatora gry :)

Korciło mnie strasznie, ale nie wystawilem trytu na sprzedarz. Nie zaczolem wydawac go na badania czy kosztowne ''dodatki'' ...

Zuzylem bardzo nieduzo na ochlodzenie kilku planet i zatrzymalem sie zaraz kiedy zorientowalem sie ze w kolo tego jest jakas wiekrza afera.

Dziekuje i nadal prosze o zdjecie kary :)

GREGx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odblokowanie konta.
Jestem bardzo wdzieczny i niema co do tego dwuch zdan, jak kolwiek zauwazylem pewne róznice;

Zniknol takze moj tryt ktory posiadalem przed tym feralnym lotto.
Ja juz mialem czesciowo poschładzane planety (zanim to wszystko sie stalo), a teraz wszytkie wróciły do stanu pierwotnego.

Tak czy inaczej jeszcze raz dziekuje za zrozumienie i odblokowanie poniewaz to jest najwazniejsze.

GREGx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, Tobie zamiast w astaty radziłbym zainwestować w słownik. A z drugiej strony widać jakie jest podejście PANA, którzy zarządza tym całym syfem. PŁACISZ TO WOLNO CI WSZYSTKO. Ta gra prędzej czy później i tak upadnie. Tylko szkoda całego teamu, który daje się tak wyzyskiwać, odwalając naprawdę dobrą robotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele....gregx myslisz ze kupisz astaty i jestes Bogiem ?

ze wszystko Ci mozna i jestes lepszy niz reszta graczy ?

 

uwierz mi to nie prawda, w praktyce jestes niezłym leszczem.

nie jeden sie juz o tym przekonał i zapewne z czasem tez sie przekonasz o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele....gregx myslisz ze kupisz astaty i jestes Bogiem ?

ze wszystko Ci mozna i jestes lepszy niz reszta graczy ?

 

uwierz mi to nie prawda, w praktyce jestes niezłym leszczem.

nie jeden sie juz o tym przekonał i zapewne z czasem tez sie przekonasz o tym :)

... nie , mama mi kupuje, bo zauwazyla ze mi cos słabo idzie w ta gre.

 

Kurde mol Mama z duzej litery powinno byc , bo szacun Jej sie nalezy za te astaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.