Skocz do zawartości

Destiny[UB]


destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick: Destiny
Treść blokady:oszustwo zbiorowe lotto (wyjaśnianie)
Nick SGO, który nałożył bana: deusx
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:
 
Witam,
piszę do Pana w sprawie mojego bana na uniwersum 8. W sobotę wieczorem gdy wszyscy Pana współpracownicy wyrazili niechęć do dalszej współpracy i ogólnie atmosfera była aby to wszystko upadło najwyraźniej udzieliło się też to mi pod wpływem grillowej atmosfery i znacznej ilości alkoholu w moim organizmie. Podjąłem pewne działania, które w dniu dzisiejszym wydają mi się co najmniej nieracjonalne.
Mianowicie jak Pan zauważył brałem udział w losowaniach lotto które organizował Game Operator, co wydawało mi się wtedy fajną zabawą i raczej żartem, ale gdy na moim koncie pojawiło się po losowaniu 300 mln trytu to faktycznie tak jakby wygrać w lotka i wpadłem w jakiś szał co pokazuje handlarz.
Nie wiem co mogę napisać na swoje usprawiedliwienie. Do tej pory prowadziłem spokojną grę. Prowadziłem na forum konkursy dla wszystkich graczy. Pomagałem prywatnie Junior Adminowi hhsnake z niektórymi sprawami/wzorami.
Co do feralnego sobotniego dnia i jego następstw mogę jedynie napisać, że na uniwersum 8 na którym to wprowadziłem do obrotu nielegalny Tryt, który spowodował back-up serwera do godziny 3 w nocy to w tym momencie jedynie na co wydałem ten tryt było skrócenie badania PTE na poziomie 30 i obniżenie spalania co widnieje w logach. Poza tym wszelkie inne transakcje zostały anulowane poprzez back-up.
Dlatego kieruję do Pana prośbę o przemyślenie mojego odwołania w chwili wolnej, nie musi to być dzisiaj, jutro czy za tydzień bo wiem, że sprawiłem sporo problemów przez co Pan ma dużo pracy aby to odkręcić.
Mogę ponieść konsekwencje w postaci anulowania badania na które wydałem Tryt oraz wyzerowanie stanu banku i trytu na moim koncie lub mogę poddać się innej karze jaką będzie Pan sobie życzył.
 
Pozdrawiam
Destiny
Edytowane przez destiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystywanie błędów w serwisie lub luk i wszelkiego typu próby pozyskania i wykorzystania surowca w sposób pośredni lub bezpośredni jest powodem blokady.

Gracz w takim przypadku sam decyduje, czy ryzykuje i korzysta z tego w razie gdy nie zostanie wykryty ma korzyść, jednak w przypadku wykrycia niestety - blokadę wieczystą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.