Skocz do zawartości

Rezygnacja całego teamu ogam.online


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

 

@  deusx     :     (16 sierpień 2015 - 13:34) Pierw wyjaśnie to wewnętrznie, następnie koło południa lub wieczora ogólnie (mniej szczegółowo)

:zzz: :zzz: :zzz:

Znużyło mnie czekanie, noc, kolejny dzień, żadnej wiadomości nie widzę, standard.

Ja rozumiem, można mieć swoje problemy, ale jeżeli czegoś się podejmuję, to robię co do mnie zależy, a w szczególności jak coś obiecuję, to staram się dotrzymać danego słowa. Przyznaję, nie zawsze uda mi się go dotrzymać, jestem człowiekiem i mi wypadnie z głowy, ale jak sobie przypomnę albo ktoś mi o tym wspomni to staram się jak najszybciej znaleźć czas i do roboty.

 

 

DeusX, bądźmy szczerzy. Twoja sytuacja jest patowa.

Jakby Ci zależało na grze, na tym, by utrzymać team, zrobiłbyś co trzeba od razu, gdy zaczęliśmy pisać ponaglenia w internalu, albo w ostateczności od razu po wystawieniu przeze mnie ultimatum, co miało miejsce 01 sierpień 2015 - 20:04

 

@  deusx     :     (16 sierpień 2015 - 13:26) Nie olewam, tylko pracuje w ciszy. Zgłoszenia wysyłane przez maila wszelkiego typu były i są realizowane

@  deusx     :     (16 sierpień 2015 - 13:33) Forum to jedyne miejsce, gdzie o moją odpowiedź było bardzo ciężko

@  deusx     :     (16 sierpień 2015 - 13:33) tak, nie zaglądałem tutaj - kontakt był tylko mailowy / gra

Może przyspieszył się trochę zapowiedziany termin o połowę, ale deusx. Mogłeś się tego spodziewać, coś nam obiecałeś i nie dotrzymałeś kolejnej obietnicy. Nie było w moim planie przyspieszać działanie, ale mimo wszystko i tak byłeś o tym wcześniej poinformowany i to, że być może nie doczytałeś nie jest wytłumaczeniem. Jesteś administratorem i Twoją powinnością jest opieka nad swoim dziełem, sam powinieneś wiedzieć co jest do zrobienia, nie powinieneś doprowadzić do sytuacji gdzie ja, albo ktoś inny powinien Ci mówić co masz do zrobienia.

Praca w ciszy brzmi pięknie, też tak lubię, jednak nawet gdy pracuję, to jestem osiągalny. Zakładka z forum otwarta, nawet gdy lutuję sobie układziki albo gram w gre ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiG niestety tak będzie dalej, deusx znajdzie nowych żołnierzy i oni dalej będą robili brudną robotę.

Posiadał najlepszy team w historii serwisu. Każdy z nas robił dobra robotę i marcu było widać małą poprawę:

 

- na forum dziennie logowało się po 80 osób ( teraz przed aferą było ledwo 39 ! )

-Gra otrzymała nowe konkursy 

-Gracze przez chwilę uwierzyli, że coś idzie do przodu

-Było chwilowe ogólne zadowolenie z prac zespołu 

 

I co później się stało ? Deusx otrzymał większe wpływy i zapomniał o tych, którym to zawdzięcza....

Konkursy tworzyliśmy tak, że ja codziennie wysyłałem minimum 1 smsa, a często było ich wysyłane kilka dziennie.

Każdy z nas wykonywał obliczenia, testował wszystko a deusx nie robił nic więcej niż poprawiał małe błędy.

 

Szkoda, że jak chcieliśmy ruszyć resztę projektów to deusx się gdzies zakopał i już od tamtej pory nic nie zrobił !

TOTALNIE NIC !

 

Rada jest prosta !

NIECH  NIKT SIĘ NIE GODZI NA OTRZYMANIE RANGI !

NIE DAJCIE SIĘ WYKORZYSTYWAĆ !

JEŚLI NIKT NIE BĘDZIE MU POMAGAŁ MOŻE SAM COŚ ZROBI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie musi się godzić, są tacy jak Revenge którzy deusxa błagają od roku aby dał im rangę, a teraz wykorzystają okazję aby w końcu ją dostać :) aż śmiesznie patrzeć na to, jak on liże tyłek aby tylko dostać stołek. Ale deusx uważaj, lepiej sobie poczytaj jego wpisy, bo jak Cię nie było to też nieźle po Tobie jechał za plecami ;) teraz tylko udaje takiego grzecznego stróża prawa jak wróciłeś, wcześniej jechał po Tobie jak cała reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale placzesz spieriz :) Ja nie mam zamiaru miec funkcji jesli deus nie zmieni swojego postepowania i nie zrobi reklamy gry bo tak jak snake pisze to bezsensu jest. Z deusem musi byc kontakt min co 24h bo inaczej nie ma to wszystko sensu bytu.Jesli deus sie ogarnie wkoncu w co watpie bo znow na pw nie odpisuje a bylo to tak niby wazne to nic z tego. Nie bede wołem i nie bede tyral jak stary team, jesli deus sie zmieni to moge pomoc i to bez zadnych bonusow. Stac mnie na astaty.

 

Jesli dostane range i deus sie nie zmieni to poprosze o jej zdjecie bo nie bedzie to mialo przyszlosci.

 

A teraz hejtujcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jesli deus nie zmieni swojego postepowania i nie zrobi reklamy gry bo tak jak snake pisze to bezsensu jest. Z deusem musi byc kontakt min co 24h bo inaczej nie ma to wszystko sensu bytu.

 

Jak będzie tak jak tutaj piszesz to i pewnie my byśmy zostali.Ale kto w to wierzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na tą całą aferę z boku i użytkownika ktory jest tu pół roku to widzę ze deusx ma Nas w du***. Napisał jakieś wypociny 3 dni temu i milczy. Sporo hajs się zgadza to po co się męczyć? Chyba też zakończę grę tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.