Skocz do zawartości

Rezygnacja całego teamu ogam.online


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

W dniu dzisiejszym zespół ogam.online podjął decyzję aby zakończyć współpracę z właścicielem serwisu.

Nasza decyzja spowodowana jest brakiem jakiegokolwiek wsparcia ze strony właściciela serwisu.

Z dniem dzisiejszym wszyscy członkowie Teamu utracili swoje rangi.

Zaprzestajemy pełnić jakiekolwiek funkcje.

 

Nie chcemy was dalej oszukiwać i mówić, że deusx coś zrobi, zmieni, wprowadzi.

Niestety od 3 miesięcy właściciel serwisu w ogóle z nami nie rozmawia.

Jesteśmy pachołkami, osobami które za wszelką cenę starają się uratować ten serwis.

W zamian faktycznie każdy z nas otrzymywał co 2 miesiące drobne wypłaty w formie astatów, jednak nie godziliśmy się obejmować swoich stanowisk tylko i wyłącznie dla tych kilku groszy.

Chcieliśmy wspólnie tworzyć serwis ogam.online.

 

Na dzień dzisiejszy zespół ogam.online nie widzi przyszłości tego serwisu.

Dlatego ostateczną decyzję o odebraniu rang podjąłem razem z IWNF oraz najstarszymi operatorami MiGiem i Karolem.

Część młodszych operatorów również wyraziło chęć rezygnacji, reszta nie odpowiedziała mi na PW - podejrzewam, że już sami zrezygnowali i zaprzestali logowań na forum.

 

Dla nas serwis ogam.online przestaje istnieć.

Dziękujemy wam za wiele lat spędzonych przed monitorami.

Może kiedyś, gdzieś jeszcze się spotkamy  :)

 

Osoby które utraciły rangi:

 

I_Will_Never_Forget - j.administrator

Dagger157 - j.administrator

hhsnake0 - j.administrator

KarolRadom - Starszy Operator

MiG - Starszy Operator

nebu - Operator

paulinka - Operator

Sarius - Operator

Neriel - Programista

 

Od teraz nikt z nas nie opiekuje się ani grą ani forum.

 

Pozdrawiamy,

Były Zespół ogam.online  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie i Pani

To Wy trzymaliście ten serwis przez ostatni rok, pewnie gdyby nie zaangażowanie najpierw IWNF potem Snake a na końcu MiG'a to by nic z tego nie było i oczywiście pozostałych GO którzy chcieli coś zrobić a ch*** mogli.

 

A Tobie deusx nie wiem czego życzyć napewno nic dobrego mi do głowy nie przychodzi, myślałeś że jak kasa spływa na konto to jest wszystko git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam, za poświęcony czas i użeranie się z tym deusem. Ja bym pewnie już dawno rzucił to w cholerę :D

 

Przyszedł czas na męską decyzję i podjęliście ją. Pytanie teraz ile tygodni deus będzie potrzebował na przeczytanie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kiedyś musiało to nastąpić. A szkoda, wielka szkoda, bo gra była znakomita, podobnie jak ludzie tworzący jej społeczność, przykro czytać takie coś. Ale niestety administrator sam sobie na to zapracował. Tak wielki projekt został zaprzepaszczony. Było miło, Panowie i Panie.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ponad 3 lata (1192 dni) współpracy na Ogam.net. Praca w team'ie była niezwykłym doświadczeniem i napewno nie uważam tego czasu za zmarnowany. Niestety w życiu tak jest, że wszystko musi się kiedyś skończyć i taki moment dla mnie właśnie nadszedł. Mam nadzieję, że osoby, które zajmą nasze miejsce będą wykonywały swoją "pracę" lepiej niż odchodząca ekipa.  

 

Za wszysko co złe przepraszam a za resztę dziękuję.

 

Pozdrawiam,

SGO

2012 - 2015

Edytowane przez KarolRadom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wypełniły się proroctwa

ludu naszego najstarszego

 

,, gdy marshall będzie w teamie

koniec OGam nastąpi ''

 

Przepowiednia spełniona

marshall kolor admina otrzymał

 

niech Bóg ma was w swojej opiece

koniec jest bliski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi też, dlaczego hhsnake ma dalej rangę na forum skoro złożył rezygnację, dlaczego Karol i MiG są dalej SGO skoro też złożyli rezygnację, a dlaczego nie ma deusxa w liście operatorów na uniwersach? Rozumiem, że to po to, aby nie musiał na PW odpowiadać?

 

I takie jeszcze jedno pytanko

Co ze zmianami z Wielkiego Update 7 stycznia? :)

wersja mobilna, nowe systemy bojowe, realizacja niektórych pomysłów graczy itd.

 

pewnie niektórzy (ja już wiem którzy) pomyślą, że się czepiam - tak, bo deusx próbował na SB wmówić że wszystko jest okej, a niestety dostałem tam bana (cholera nawet wie za co) więc nie miałem okazji się wypowiedzieć :)

 

a jeśli dobrze pamiętam, to hhsnake0 składa rezygnację już drugi raz i w dalszym ciągu nie może jej dopełnić.

czyżby team OGam był jak mafia - wejdziesz ale już nie wyjdziesz? :)

 

chyba deusxowi ciężko zrozumieć, że jego ludzie naprawdę już nie chcą z nim współpracować.

 

@EDIT

widzę, że operatorom również przywróciłeś grupę na forum - nawet Sariusowi który perma dostał za lotto ;)

gratuluję.

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

A Wy dalej bedziecie pachołkami ;) Róbcie, róbcie, deus dostanie znów przelew na ponad 2tysiące jak miesiąc temu i zniknie na kilka tygodni, a Wam nawet nie da 100 astatów przez 4 miesiące jak ostatnio :D I znów będzie żebranie do Pana Marcina vel Deusx, żeby się łaskawie pojawił i by jego łaska spłyneła na Was ;)

Ale to jak w życiu, jak się dla kogoś pracuje, to się nabija mu portfel a samemu się do niczego nie dojdzie. Ot życiowa prawda.

Deus trzeba Ci przyznać, finansowo ustawiłeś się w grze elegancko ;) Pachołków od roboty masz, a sam jedynie zbierasz kase.

 

A do reszty.. jak można znać go tyle czasu i dalej wierzyć w to co mówi... ile razy Nas oszukał? 3? 4? I sądzicie, że za 5razem będzie inaczej :D

Na pewno się nawróci.

Brzydko porównam sytuacje, ale jak to mówią ,,ku*** zawsze będzie ku***ą" a deus nigdy się nie zmieni :)

 

 

Deus rozstajemy się? Nie widzę sensu dalej tu przebywać, pomagałem Ci ponad rok, zaprzepaściłeś wszystko swoim olewaniem. A dobrze wspominałem tą współprace. Także daj mi bana na własne życzenie i pożegnajmy się, bo nie chce patrzeć jak dalej wykorzystujesz ludzi dla własnych korzyści. Jesteś osobą złą, łaknącą jedynie zysku i nie patrzącą na ludzi.

 

 

Aha proszę o skasowanie z serwera grafik mojego autorstwa tj w całej zakładce Symulatory, Konkursy oraz obrazek trytu i astatów. Są mojego autorstwa a skoro konczymy współpracę to nie wyrażam zgody na ich wykorzystywanie. Jeśli będzie trzeba to z tego powodu narobię Ci koło du** zgłaszając naruszenie praw autorskich tam gdzie trzeba ponieważ mam pliki źródłowe prac. Masz 2tygodnie na ich skasowanie.

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I_Will_Never_Forget,nikt z nas nie prosił się o rangi teamu.Zostały one nam znowu nadane bez naszej zgody.W sumie nie wiem dlaczego.Takie coś powinno być ustalone z nami.Bo to czy będziemy chcieli dalej być w teamie ogam zależy od nas.A raczej wątpię aby znowu każdy z nas poszedł na taki układ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Paulinka, bo nasz Pan czyli deus nie pyta swoich niewolników czy chcą pracować, tylko ich do pracy goni.

Widziałaś kiedyś, by niewolnik miał wybór? Bo ja nie, i tak jest teraz.

Ciągle powtarzam, on ma ludzi z ogam za śmieci, czy nie widać tego na każdym kroku, że jesteście środkiem do zarabiania kasy?

Co z tego, że się wytłumaczy, nawymysla bajki ile on nie robi gdy go nie widać na forum :D Tylko, że ani tej pracy ani jego nie widać ;)

Widzisz moją sygnaturke? Pisane wczoraj... dziś się sprawdziło. Jak można w to wierzyć?

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod słowami IWNF i Paulinki.

Proszę o zdjęcie mojej rangi.

 

Szkoda, że ten serwer dalej będzie istniał w takim wydaniu jakie widzimy od ponad roku.

Rada jest prosta - Róbcie akcje protestacyjne !

Płacicie - macie prawo żądać !

 

I przygotujcie się na to, że znowu będziecie na wszystko czekać po kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.